“من حتی نمی تواند فکر می کنم در مورد آوردن این چیزی که در خانه’


به خوبی کریس دیویس در حال رفتن به پوشیدن ماسک در پایه اول را امتحان کنید چرا که به عنوان شکننده به این همه احساس چند روز پیش بی معنی وجود دارد و بازگشت به میامی یک خوشه از بازیکنان آلوده و تغییر برنامه تمایل به تقویت آشکار است. که هر چه اتفاق افتاده به Miami Marlins, اما, این ویروس موفق به پرش آنها احتمالا می تواند اتفاق می افتد به هر کسی.

دیویس, Baltimore Orioles اول baseman, دارای یک همسر و سه دختر خود در خانه. پنج تا از آنها در رحمت از هر تصمیم گیری ساخته شده توسط هر بازیکن در هر فهرست در بیس بال. که روشن شده است از گرفتن بروید در واقع از لحظه ای لیگ فرستاده همه از اول بهار آموزش. نشستن در یک اتاق هتل در فلوریدا یک دولت است که گرفتن بدترین و پس از آن به تماشای روز بعد حریف تجمع تست مثبت و رفتن به قرنطینه به عنوان آرام آیا تمایل به احضار یک لحظه مشتاق برای ارزیابی مجدد.

روز یکشنبه آرام ضرب و شتم Boston Red Sox برای دومین بار در سه روز و سپس پرواز به میامی برای دو سری بازی برابر Marlins. Marlins هرگز نشان داد. تا آرام به پرواز در آمد که در آن روز چهارشنبه و پنج شنبه آنها به میزبان Marlins. به جای آنها بازی New York Yankees که برنامه ریزی شده بود به بازی فیلادلفیا فیلیز نیز در قرنطینه به دلیل آنها می خواهم به صرف یک آخر هفته طولانی در مجاورت Marlins.

“این یک کمی دلسردکننده,” دیویس گفت: “برای نشستن وجود دارد و فقط به دیدن همه چیز است که اتفاق می افتند و چگونه به سرعت آن را گزارش. رفتن به این وجود دارد یک امکان خوب که چیزی شبیه به این اتفاق خواهد افتاد. من فکر می کنم همه ما در پشت ذهن ما می دانستند که یک احتمال وجود دارد چیزی شبیه به این اتفاق می افتد. اما شما امید برای بهترین. اگر هر چیزی باید آن را در خدمت به عنوان یک یادآوری چقدر مهم است که ما به دنبال این سلامت و پروتکل های ایمنی.”

وقتی بیس بال تصمیم به بازی به یک بیماری همه گیر دوم-بدترین نتیجه شیوع در یک محل باشگاه وانجمن اجتناب ناپذیر بود. هنگامی که اجتناب ناپذیر آمد چهار روز در سه بازی در اکثر بنابراین آیا این امکان برای بدترین نتیجه است که در حال شیوع در بیش از یک محل باشگاه وانجمن. اتباع واشنگتن قرار است به آینده تیم به میامی, مشخص آنها می خواستند به چیزی برای انجام با Marlins پارک یا مارلین (یا احتمالا میامی و فلوریدا.) آنها قطعا نمی تواند به تنهایی و بدون در نظر گرفتن دلیل یک دوجین یا بیشتر Marlins بازیکنان مبتلا شد.

Chris Davis and the Orioles took two of three from the Boston Red Sox before flying to Miami for a scheduled series with the Marlins, only to have their opponents suffer a COVID-19 outbreak and have their season paused. (Photo by Adam Glanzman/MLB Photos via Getty Images)
کریس دیویس و آرام گرفت و دو سه از Boston Red Sox قبل از پرواز به میامی برای برنامه ریزی یک سری با Marlins تنها به مخالفان خود رنج می برند COVID-19 شیوع و فصل خود متوقف شد. (عکس از آدم Glanzman/MLB عکس از طریق گتی ایماژ)

“ما نمی گرفتن رای واقعی و یا شمارش یا هر چیز داشتند ولی قطعا بحث از همه نگرانی با بازی مارلین,” دیویس گفت:. “بدیهی است که در میامی برای یک شب ما کمی نگران است که اما اگر هر چیزی آن را فقط تصریح کرد چقدر مهم است به دنبال این پروتکل های ایمنی این دستورالعمل که گذاشته شده برای ما. من فکر می کنم هنگامی که بچه ها درک این شرایط گرانش از همه چیز, چگونه واقعا این می تواند بر بسیاری از مردم به سرعت به دلیل راه آن گسترش می یابد, من فکر می کنم این یک یادآوری خوب است که ما قصد داریم برای انجام بسیاری از چیزهایی که با کتاب پس به صحبت می کنند به مطمئن شوید که ما از طریق به عنوان بسیاری از بازی ها به عنوان امکان پذیر است.”

به عنوان انتظار دور دیگری یا دو تست از فیلیز قبل از آسیب واقعی را می توان اندازه گیری, دیویس گفت: نگرانی برای ایمنی خود و خانواده اش از او و هم تیمی است که امروز بیشتر از آن بود که دو روز پیش.

“من فکر می کنم آن را به” او گفت:. “هنگامی که چیزی شبیه به این اتفاق می افتد که آیا باشگاه خود را به طور مستقیم تحت تاثیر قرار و یا نه این نوع باعث می شود همه بالا بردن ابرو و مطمئن شوید که آنها در حال انجام همه چیز آنها می توانند یا حداقل من امیدوارم که آن را می خواهم. آن خواهد بود سخت به از طریق تمام این چیزی که بدون چیزی شبیه به این اتفاق می افتد. … در پایان روز شما نمی توانید کنترل آنچه که بچه ها انجام می دهند به دور از زمین. بنابراین من امیدوارم که این آلارم همه لیگ های گسترده و باعث می شود آنها واقعا تمرکز بر آنچه آنها انجام می دهند و مطمئن شوید که آنها در حال انجام کار درست.

“من حتی نمی تواند فکر می کنم در مورد آوردن این چیزی که در صفحه اصلی. من و همسرم باید در مورد آن صحبت کردیم در بیش از یک مناسبت و این خطر است که من به عهده گرفت. من فکر می کنم این چیزی است که ما هر دو احساس مانند آن را به ارزش حداقل بیرون رفتن وجود دارد و به آن ضربه قبل از ما فقط تماس آن واریز شده است.”

او لبخند زد: این ایده که سه ساعت از بیس بال در آرام ورزشگاه میان 60-بازی فصل است که ممکن است به 60 بازی تحت پروتکل های شدید به دلیل بیماری های همه گیر نمی مراقبت از آنچه شما برنده درصد یا متوسط پنبه حلاجی شده ممکن است, در واقع ممکن است ارزش بدون هیچ زحمتی از دیگر 21 ساعت. اما او گفت: آن سه ساعت باقی می ماند به اندازه کافی خاص. بنابراین او به پوشیدن ماسک. او را یاد خودش که چرا. او را ببینید چه به روز به ارمغان می آورد.

“راستش بیس بال از جنبه های است که واقعا چه چیزی به شما می دهد یک نوع انتشار,” او گفت:. “این به شما می دهد یک کمی از یک استراحت از همه چیز است که رفتن در اطراف شما. به اطراف بچه ها به بازی بازی است که شما را دوست دارم به در-لیگ بیس بال زمینه با دیگر leaguers و فقط به انجام آنچه شما را دوست دارم آن هم از نوع شما کمی دور از همه چیز است که رفتن در اطراف شما. حتی زمانی که شما شستن دست ها-ایستگاه های در پایان ستاره شرق مربیان اسپری ضد عفونی کننده دست شما را به سمت چپ و راست با پوشیدن ماسک. وجود دارد به اندازه کافی از یک استراحت در بین خطوط سفید به واقعا به شما صلح از ذهن و اجازه می دهد تا شما را به خواب کمی بهتر در شب. حداقل برای من. من نمی توانم صحبت می کنند برای بچه های دیگر. اما من احساس می کنم مانند آنها با داشتن یک زمان خوب است.”

هنگامی که او را ترک ورزشگاه هنگامی که او به خانه می رود او خوشحال است او با بازی توپ.

“من هستم” او گفت:. “من هستم. و من انجام دهد. و من به این می گویند پیروزی کمک می کند. برنده قطعا کمک می کند. با همه شک و تمام عدم قطعیت, من فکر می کنم وجود دارد قطعا اطمینان همه چیز در مورد روز من هر روز که به من کمک کند خواب کمی بهتر در شب.”

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>