چگونه به ایجاد و بوت شدن از Magisk هسته-تصویر تنها برای رفع Bootloop بدون بازیابی سفارشی


Bootloops یک خطر ذاتی برای دستگاه های روت شده — با قدرت های بزرگ می آید بزرگ destroyability بعد از همه. در حالی که بازیابی سفارشی گاهی اوقات فراهم می کند یک تعمیر سریع هنگامی که شما فلش اشتباه Magisk ماژول با TWRP تبدیل شدن به بیشتر به چالش کشیدن به اجرای تشکر برای آندروید 10 راه حل این است که کمی پیچیده تر در حال حاضر.

اگر شما به خودتان پیدا کنید در یک bootloop ناشی از Magisk ماژول و بدون بازیابی سفارشی, شما نیاز به یک ویژه بوت تصویر برای قرار دادن Magisk به “هسته ای-تنها حالت.” آن را مانند یک حالت امن برای Magisk اجازه می دهد تا شما به بوت شدن به اندروید با تمام ماژول های غیر فعال که در آن شما پس از آن می تواند حذف هر گونه مشکل ماژول. پس از آن, شما فقط نیاز به ضامن یک راه برای غیر فعال کردن این حالت است.

الزامات

  • گوشی اندروید روت شده با استفاده از Magisk
  • bootloop یا softbrick ناشی از معیوب Magisk ماژول
  • ویندوز, مک و یا لینوکس کامپیوتر
  • USB کابل داده

مرحله 1: دریافت خود را ‘magisk_patched’ تصویر آماده

این راهنما با فرض دو چیز: شما روت شده گوشی خود را با Magisk اما شما لازم نیست که یک بهبود سفارشی نصب شده است. اگر شما یک بهبود سفارشی نصب شده, شما می توانید به سادگی اجرا Magisk مدیر برای حالت ریکاوری.

اما از آنجا که شما روت شده بدون بازیابی سفارشی, این بدان معناست که شما گوشی خود را سهام بوت, تصویر, زد, آن را از طریق Magisk سپس فلش magisk__patched تصویر آن را در فایل ایجاد شده برای رسیدن به ریشه. این چیزی است که شما نیاز دارید که magisk_patched.img فایل برای این به کار می کنند.

بنابراین اگر شما هنوز هم magisk_patched.img فایل از زمانی که شما تلفن خود ریشه حرکت آن را به یک محل بر روی کامپیوتر شما است که شما به راحتی می توانید دسترسی.

اگر شما حذف آن, شما ممکن است از شانس اینجا. اما اگر شما با جستجو در انجمن XDA برای گوشی شما مدل ممکن است کسی آپلود فایل برای گوشی شما. فقط توجه داشته باشید که به آن نیاز دارد ساخته شده اند را با دقیق مدل گوشی و این باید ساخته شود با همان نسخه آندروید شما در حال اجرا. اگر شما از جان گذشته یک premade magisk_patched فایل از اندروید نسخه ممکن است کار می کنند.

مرحله 2: دانلود نرم افزار تصویر آشپزخانه

به بوت شدن به هسته-تنها حالت شما نیاز به باز کردن magisk_patched فایل تصویر آن را تغییر دهید و سپس repack آن را به بوت شدن از آن به طور موقت. برای انجام این کار شما نیاز آندروید تصویر که شما می توانید دانلود زیر کلیک کنید.

در حالی که این برنامه کار می کند با اکثر گوشی های آندروید وجود دارد چند تایید مواردی که آن را نمی کند. شما می توانید جزئیات در مورد کسانی که در توسعه و انتشار موضوع.

مرحله 3: عصاره آندروید تصویر آشپزخانه

یک بار این فایل دانلود شده است, استخراج فایل های فشرده با استفاده از هر دو سیستم عامل خود را ساخته شده است در ابزار و یا یک شخص ثالث بایگانی extractor مانند 7-Zip.

گام 4: باز کردن ‘magisk_patched تصویر

قرار دادن magisk_patched فایل تصویر بر روی کامپیوتر و باز کردن استخراج آندروید تصویر آشپزخانه پوشه. کشیدن magisk_patched فایل و رها کردن آن را در سمت راست بالای “unpackimg” میانبر واقع در آندروید تصویر آشپزخانه پوشه.

اگر شما قادر به کشیدن و رها کردن شما همچنین می توانید باز کردن خط فرمان یا ترمینال ورودی دستور زیر و آمار فضایی:

cd

کشیدن تصویر Android آشپزخانه پوشه به فرمان یا ترمینال به صورت خودکار از جمعیت آن محل و سپس ضربه را وارد کنید. پس از آن ورودی زیر و نوار فضا را فشار دهید :

unpackimg

و سپس کشیدن magiskpatched فایل تصویر به خط فرمان یا ترمینال و ضربه را وارد کنید.

در هر صورت یک سری از دستورات را در خط فرمان یا ترمینال با آخرین خط درخواست شما “Press any key to continue.” به دنبال این جهت این پنجره را ببندید.

گام 5: تغییر فایل تصویر

شما در حال حاضر باید دو پوشه های جدید, “ramdisk” و “split_img.” دانلود فایل زیپ زیر مرتبط است و عصاره آن را بر روی کامپیوتر خود را در یک دستی محل.

پس از استخراج پوشه و کپی “overlay.د” پوشه به ramdisk پوشه واقع در داخل آندروید تصویر آشپزخانه پوشه.

مرحله 6: Repack فایل تصویر

در حال حاضر شما اضافه شده است که پوشه دوبار کلیک کنید “repackimg” فایل. شما همچنین می توانید با استفاده از خط فرمان یا ترمینال (اگر شما نمی آن) با خواندن موارد زیر است:

repackimg

گام 7: وارد حالت Fastboot

در حال حاضر شما نیاز به بوت شدن به حالت Fastboot. برای اکثر گوشی های که انجام می شود با نگه داشتن volume down و دکمه قدرت از یک طراحی کردن دولت است. اگر نه حجم و قدرت باید فوت و فن انجام دهد. اما اگر شما در یک bootloop شما باید زمان آن را به جایی که شما شروع به نگه داشتن دکمه های به عنوان به زودی به عنوان شما متوجه تلفن خود را راه اندازی مجدد سیستم.

حالت Fastboot در صفحه 4. تصویر توسط استفان پرکینز/ابزار هک

گام 8: بوت از فایل تصویر

اتصال گوشی خود به کامپیوتر شما و باز کردن یک فرمان جدید یا پنجره ترمینال. ورودی زیر فرمان و ضربه را وارد کنید:

cd

کشیدن platform-tools پوشه به پنجره و ضربه را وارد کنید. پس از آن نوع در زیر فرمان و ضربه نوار فضا:

fastboot boot

کشیدن “تصویر جدید” فایل از اندروید به تصویر آشپزخانه به فرمان یا ترمینال و آمار را وارد کنید برای بوت شدن از اصلاح magisk_patched تصویر به طور موقت.

گام 9: غیر فعال کردن مشکل ماژول

گوشی خود را باید در حال حاضر با موفقیت بوت حفظ ریشه اما با تمام Magisk ماژول های غیر فعال. باز Magisk Manager را انتخاب کنید همبرگر منو و سپس “Modules.” غیر فعال کردن و یا حذف مشکل ماژول است که باعث bootloop در وهله اول.

گام 10: غیر فعال کردن هسته-تنها حالت (اختیاری)

پس از حذف مشکل ماژول باز Magisk مدیر تنظیمات و غیر فعال کردن ضامن در کنار “Magisk هسته ای تنها Mode.” گوشی خود را راه اندازی مجدد خواهد شد اما این بار با تمام ماژول ها را فعال کنید و هیچ bootloop!

نگه داشتن اتصال شما امن و بدون یک صورتحساب ماهانه. یک عمر برای به اشتراک VPN نامحدود برای تمام دستگاه های خود را با یک بار خرید از این ابزار جدید هک فروشگاه و تماشای Netflix, Hulu و یا بدون محدودیت های منطقه ای.

خرید در حال حاضر (80% off) >

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>