فرمول 2 می افزاید سوچی دور به 2020 تقویم


موارد زیر قابل تجدید نظر در فرمول 1 تقویم در پی COVID-19 pandemic, F2 نیز مجبور به ایجاد تغییرات به برنامه های آن.

F2 اعلام شد که حمایت از هر یک از نه مسابقه F1 فصل گرفتن جریان در اتریش در اوایل این ماه با بازگشت به عقب راند قبل از حرکت به مجارستان.

نژادها آینده در Silverstone, مدار ده بارسلونا-کاتالونیا, آبگرم, Monza and Mugello برنامه ریزی شده اما هیچ بیشتر دور قبلا اعلام شده است.

F2 در حال حاضر تایید کرد که آن را به سفر به سوچی در حمایت از روسیه جایزه بزرگ از 25-27 سپتامبر مصرف آن را تا 10 دور برای سال 2020 فصل است.

این تضمین می کند که F2 خود را حفظ کنند FIA مسابقات قهرمانی وضعیت سال جاری جلسه 10-دور حداقل مورد نیاز مندرج در مقررات ورزشی.

اما از آن است که به احتمال زیاد حوادث بیشتر اضافه خواهد شد به این تقویم با بیانیه ای از F2 با اشاره به باقی مانده از برنامه های تجدید نظر است “تایید می شود در دوره به دلیل”.

F1 به تازگی اعلام کرد سه اضافی اروپایی رویدادهای پس سوچی در تقویم در Nurburgring, پرتیمانو و ایمولا که همه میزبانی GP2 سری اتفاقات قبل به رده تکامل به F2.

“این خبر بسیار خبر خوب” گفت: F2 مدیر عامل برونو میشل.

“اول از همه به این معنی است که ما در حال حاضر 10 دور تایید برای سال 2020 است. که بسیار مثبت برای همه درگیر در مسابقات قهرمانی.

“ما در حال حاضر سه رانندگان در شبکه با رابرت Shwartzman در حال حاضر پیشرو در این رده بندی است. به همین دلیل نیز آن را به آوردن F2 به سوچی.”

سوچی میزبان اولین F2 دور در سال 2014 شده است و ثابت به طور منظم در تقویم از سال 2018 است. هر دو F2 و F3 قهرمانی مسجل شد در سوچی Autodrom سال گذشته است.

F3 در حال حاضر خود را اعلام کرد نه در طول فصل خواهد شد و نتیجه گیری در Mugello در 13 سپتامبر.

بلیط های در حال فروش برای روسیه جایزه بزرگ به عنوان F1 به نظر می رسد به استقبال طرفداران بازگشت به grands جایزه در پاییز پس از اینکه مجبور به اجرای اوایل فصل مسابقات به عنوان بسته وقایع است.

is.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>