پاک کردن Facebook کلید های میانبر نوار به خلاص شدن از زبانه ها و اعلان نقطه شما لازم نیست


در Facebook نرم افزار برای آندروید و iOS میانبر نوار چند لازم زبانه برای رفتن به صفحه اصلی و یا مشاهده اطلاعیه و یا تنظیمات. اما دیگر وجود دارد زبانه وجود دارد که می توانید رابط کاربری احساس به هم ریخته اگر شما استفاده از آنها اغلب یا در همه. خوشبختانه, یک ترفند سریع برای خلاص شدن از آنها برای تمیز کردن نوار ناوبری.

برای من متنفر بودم از دیدن بازار تب در نوار ناوبری به ویژه هنگامی که وجود دارد, اطلاعیه ها. این نسخه از Facebook, من در حال حاضر بر روی آی فون حذف آن, اما من اندروید دستگاه هنوز هم نشان می دهد آن را به عنوان یک برگه. اما این همه نیست, وجود دارد که به نگرانی در مورد. نیز وجود دارد Facebook دیده بان که در خانه های تمام ویدئو ها در Facebook; Facebook گروه نشان می دهد که آخرین از همه خود را عضو گروه و Facebook خبری است که شامل اخبار مقالات و فیلم پیشنهاد برای شما است.

اگر شما هرگز به اتمام Facebook, بازار گروه ها, اخبار و یا تماشای وجود دارد یک راه آسان برای خلاص شدن از آنها. اگر شما با استفاده از این زبانه ها اما نمی خواهید برای دیدن کسانی که مزاحم اعلان برچسب هر یک از این ترفند نیز کمک خواهد کرد که شما آنها را اهلی.

گزینه 1: سریع ترین راه برای مدیریت هر یک میانبر

در Facebook آستین را فشار دهید (و یا ضربه بزنید و نگه دارید) تب در کلید های میانبر نوار است که شما می خواهید به حذف و یا مدیریت اطلاعیه ها برای. در iOS نوار در پایین است در حالی که در اندیشه آن را در بالا.

یک ورق عمل باید در پایین ظاهر می شود با برخی از گزینه های خود را.

  • خاموش کردن اعلان نقطه:با بهره برداری از این جلوگیری از آن مزاحم برچسب روی برگه از نمایش که به شما اجازه می دانم که وجود دارد این است که فعالیت جدید به اتمام است. این یک گزینه خوب اگر شما در پیدا کردن تب مفید است اما نمی خواهم خواستار اطلاع رسانی هشدار.
  • حذف از کلید های میانبر نوار: بهره برداری از این خواهد شد حذف این نوار به طور کامل و باقی مانده زبانه رشد خواهد کرد برجسته تر به عنوان یک نتیجه برای پر کردن فضا. این یک گزینه خوب اگر شما هرگز از آنها استفاده کنید.

هنگامی که شما خاموش کردن اطلاعیه ها در آن طول می کشد اثر حق دور. اگر شما انتخاب می کنید برای حذف این نوار بعد از فشردن این گزینه شما خواسته می شود اگر شما مطمئن هستید که می خواهید به حذف آن — شیر “حذف” را به پایان برساند. هنگامی که شما فقط غیر فعال کردن اعلان ها, شما همیشه می توانید طولانی را فشار دهید دوباره نوار را انتخاب کنید و “به نوبه خود در اطلاع رسانی نقطه” به برگرداندن.

زبانه است که شما می توانید غیر فعال کردن هشدار و یا حذف به طور کامل با استفاده از این راه عبارتند از, گروه, سازمان دیده بان اخبار و بازار. شما ممکن است ببینید همه کسانی که زبانه ها ، مثلا اخبار نسبتا برگه جدید و جایگزین بازار در تب جدیدتر iOS رابط.

گزینه 2: سریع ترین راه برای پاک کردن کلید های میانبر متعدد

اگر شما می خواهید به خلاص شدن از شر چند زبانه وجود دارد یک راه سریع برای انجام آن همه در یک بار, اما آن را با این نسخهها کار متفاوت بسته به نوع سیستم عامل خود را. در Facebook app for Android, طولانی را فشار دهید (و یا ضربه بزنید و نگه دارید) یک برگه مثل گزینه 1 به بالا اما این زمان را انتخاب کنید “مدیریت میانبر تنظیمات.” از اینجا شما می توانید خاموش گروه دیده بان بازار و اخبار.

در Facebook app for iOS, طولانی را فشار دهید (و یا ضربه بزنید و نگه دارید) یک تب سپس کلید “حذف از کلید های میانبر نوار” همانطور که در گزینه 1 بالا. به عنوان به زودی به عنوان شما انجام دهد که این برگه را ناپدید می شوند و یک هشدار خواهد شد تا پاپ به شما اجازه می دانم که شما می توانید آن را در تنظیمات را بعدا. شیر “تنظیمات” را فشار دهید قبل از آن ناپدید و شما می توانید ضامن کردن گروه دیده بان بازار و اخبار.

گزینه 3: آرام ترین راه برای پاک کردن کلید های میانبر متعدد

اگر شما نمی مانند کلید های میانبر برای کلید های میانبر به عنوان گزینه 2 نشان می دهد شما می توانید به کلید های میانبر نوار تنظیمات این راه طولانی است. در هر دو سیستم عامل iOS و یا Android app ضربه بزنید سه صف تب در سمت راست برای باز کردن منو. بعد پایین رفته و روی “تنظیمات و حریم خصوصی” و سپس “تنظیمات.”

از اینجا, شما می توانید جستجو برای “کلید های میانبر نوار” و یا فقط پایین رفته و روی آن ضربه بزنید گزینه. فقط در گزینه 2 شما پستی برای گروه دیده بان بازار و اخبار. خاموش کردن آنهایی که شما نمی خواهید و سپس خروج از تنظیمات.

گزینه 4: آرام ترین راه برای خاموش کردن میانبر اطلاعیه

گزینه 1 بهترین از هر دو جهان آنجا که شما می توانید مدیریت اطلاع رسانی نقطه و برگه خود را, اما راه دیگری وجود دارد برای تغییر فقط اطلاع رسانی خود تنظیمات.

در هر دو سیستم عامل iOS و یا Android app ضربه بزنید سه صف تب در سمت راست برای باز کردن منو. بعد پایین رفته و روی “تنظیمات و حریم خصوصی” و سپس “تنظیمات.”

از اینجا, شما می توانید جستجو برای “اطلاع رسانی نقطه” و یا فقط پایین رفته و روی آن ضربه بزنید گزینه. فقط در گزینه های 2 و 3 شما پستی برای گروه دیده بان بازار و اخبار. شما همچنین ممکن است دیدن یک تب منو. خاموش کردن آنهایی که شما نمی خواهید و سپس خروج از تنظیمات.

نگه داشتن اتصال شما امن و بدون یک صورتحساب ماهانه. یک عمر برای به اشتراک VPN نامحدود برای تمام دستگاه های خود را با یک بار خرید از این ابزار جدید هک فروشگاه و تماشای Netflix, Hulu و یا بدون محدودیت های منطقه ای.

خرید در حال حاضر (80% off) >

پوشش عکس و تصاویر توسط جاستین Meyers/ابزار هک

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>