می توانید بیس بال خود را نجات دهد از coronavirus هرج و مرج ؟


Miami Marlins گرد ویروس کانون و رهبران در لیگ ملی شرق در روز سه شنبه شب باقی مانده منزوی در فیلادلفیا اتاق های هتل پاداش برای بودن مناسب و معقول در بیس بال و نزدیک به نیمی از آنها تف مثبت است.

آنها یاد گرفته بودم و ظهر آنها خواهد بود نه بازی بیس بال دوباره برای حداقل یکی دیگر از هفت روز که خبر آمدن در میان 60 ساعت از اختلال است که با شروع یک سری از نامطلوب نتایج آزمون. در جایی در طول مسیر سفر خود را — میامی آتلانتا به فیلادلفیا در چهار یا پنج روز یا بیشتر — آنها می خواهم در معرض شده و در معرض سخت این مرد پس از آن که مرد و سپس یکی دیگر و سپس به اندازه کافی از آنها به تهدید و حتی قطعاتی از یک فصل بیس بال.

جدا از جهان با درب روزنه وجود داشت و این نوع اخبار است که تبدیل هر گلو غلغلک دادن به وجودی تحول Marlins در روز 2 از قرنطینه به اعتقاد برخی در میان آنها ممکن است رفتن به خانه با جمعه. بقیه طرح در مقایسه wispy.

آنها می نشستن یک هفته از فصل یا بیشتر. آنها می خواهم نه چرخش یک خفاش یا پرتاب یک توپ از بعد از ظهر یکشنبه و هیچ چیز در این برنامه به عقب بر گردیم به آن است. آنها به عنوان خوانده شده و یا خواب و یا به تماشای هیچ چیز در تلویزیون شنیده ام که اتباع واشنگتن رای دادند نه به نزدیکی آنها معامله تئوری های توطئه با هم تیمی های خود را توسط پیام متنی آرام اعضای خانواده با اعتماد به نفس واقعی و جعلی و آنها منتظر.

فراتر از آن دیوار و سیاه و سفید کردن پرده فراتر از خود تخت خواب-خستگی و خستگی بازی در تلاش بود تا خود را نجات دهد.

آن را برای یک روز دیگر هرج و مرج است.

برایان Cashman مدیر کل نیویورک یانکیز بودند که در واشنگتن دی سی, سپس, فیلادلفیا, جایی که آنها بازی نمی کند و سپس بالتیمور که در آن احتمالا آنها خواهد یک بازی اما تنها پس از تماس با پشت خود را به تجهیزات کامیون که آغاز شده بود در راه بازگشت به نیویورک تشبیه کل تجربه به “نوشیدن از یک شلنگ آتش.”

فیلیز در حال تعطیل تا جمعه. Marlins, البته, انجام می شود, حداقل تا روز سه شنبه زمانی که آنها در حال برنامه ریزی برای میزبانی … فیلیز. اتباع را آخر هفته. دو بازی بودند به تعویق افتاد شنبه شب. روز چهارشنبه Toronto Blue Jays خواهد بازی خود را در اولین بازی خانگی فصل در واشنگتن دی سی واقعی خود بازی اصلی که برگزار خواهد شد در تورنتو اما در بوفالو است که برای برنامه ریزی Aug. 11 هنگامی که آنها به میزبان … Marlins.

به این دلیل که توپ را پیدا خواهد کرد شما.

An outbreak among the Miami Marlins threatened to derail MLB's season after just one series early this week. (AP Photo/Chris Szagola, File)
شیوع در میان Miami Marlins تهدید به از خط خارج MLB را برای فصل بعد فقط یک سری اوایل این هفته. (AP Photo/کریس Szagola فایل)

تست خارج از Marlins شده است تا حد زیادی اطمینان بخش است. همچنین این شش روز و در حال حاضر 60 بازی به نظر می رسد غیر قابل دسترسی برای حداقل یک تیم و ساده ترین گزارش کار همیشه پیدا کردن یک doomsaying اپیدمیولوژی و دوم-ساده ترین است پیدا کردن کسی که شما قادر به rip کردن بیس بال کمیسر. بازی انتخاب 30 حباب به جای یکی که بدان معنی است که هیچ حباب در همه, در بخشی به دلیل این بازیکن را نمی خواهد به توافق برسند و پس از این لبه تیغ است که بر اساس آن آنها کلاغ هاپ. در برخی از نقطه آنها خواهد بود در خارج وجود دارد فراتر از درب روزنه وجود داشت و در برخی از نقطه کسی که قرار بود به راه رفتن به عقب در حمل بیش از یک Gucci murse.

چیزی که در مورد هرج و مرج گاهی اوقات شما می توانید آن را در حال آمدن است. حتی برای آن آماده است. برنامه ریزی و اختصاص آنها حروف متفاوت, مجموعه, فک خود را متعهد به تنها یک گام در یک زمان تنفس از طریق آن و به خودتان بگویید این طور موقت.

سپس ترجمه آن را در همه جا.

پس از آن وجود ندارد به اندازه کافی به استادیوم رفتن در اطراف و نه بازیکنان به اندازه کافی برای پر کردن آنها را به هر حال و سی شهردار باعث می شود زندگی کمی سخت تر در حالی که انجام کار خود را و ده ها و ده ها تن از بازیکنان پیدا کردن چیزی به گله در مورد آزادی مطبوعات که قرار است به همه بگویم آنچه که در این لحظه نیاز به MLB و اتحادیه مصوبات و یک مجموعه جدید از نتایج آزمون به علت هر گونه دوم و آن هم از نوع به نظر می رسد مانند کوزه’ آغوش گرفتن ضرب و شتم ، و مدیر Chicago White Sox بیمار است اما شاید نه بیمار-بیمار و تلفن هرگز متوقف نمی شود, زنگ, چون هر کس نیاز به دانستن آنچه در جریان است.

این واقعیت است که بازی این است که روز به روز. این توافق از شروع. اگر آنها قرار بود برای قرار دادن 30 تیم در این زمینه اکثر شب پس از آن هرج و مرج بود رفتن به آمده است. شکاف در پروتکل رفتن به معرض. این لغزش در قضاوت و اتفاقی از این ویروس قرار بود به هزینه حداقل یک نفر و شاید 30 و شاید 60 و یک روز ترک همه آنها را به دام افتاده در یک اتاق هتل در مشهد.

بنابراین پس از یک روز شنبه که در آن Marlins خود بازیکنان ساخته شده تماس به بازی بیس بال با وجود آشکار شیوع و یک شنبه که در آن مشخص شد شخص دیگری احتمالا باید ساخته شده است که تماس بگیرید و سپس یک شنبه که تقویت دوشنبه و در یک چرخش از نتایج آزمون و تغییر زمان و درب-قفل و عبور وجود دارد می تواند تنها یکی از طولانی امید به بیس بال.

است که این هرج و مرج است.

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>