10 چیزهایی که: Gasol پر جنب و جوش به نظر می رسد اما رپتورز را از دست داد و بیداد به خورشید

در اینجا 10 takeaways از تورنتو رپتورز’ 117-106 از دست دادن به ققنوس در سوم از سه بازی داد و بیداد پیش از 2019-20 نجومی راه اندازی مجدد.

یک درهم و برهم: شاید به تازگی از scrimmaging به آنها اما رپتورز فقط نمی تواند به اندازه کافی تمرکز بر روی کاری که در دست. رپتورز متعهد 26 گردش (قبلی خود را نجومی بالا بود 23) و نحو نامشخصی تنبل در دفاع. اعتباری به خورشید برای سرمایه گذاری و برای قرار دادن در یک کلینیک با عبور خود را, اما آنها به یک D-سطح تلاش از مدافع عنوان قهرمانی.

دو شادابی: رپتورز’ پر انرژی ترین بازیکن 35 ساله Marc Gasol که در کار اضافی بر روی یک دوچرخه ثابت حتی پس از ورود 20 دقیقه از بازی. رپتورز یک نقطه به نقطه از ویژگی های Gasol, تغذیه او را فوق العاده می گذرد و مربوط به او را در بسیاری از آنها halfcourt نقش و نتايج آن جامد است. Gasol توانایی خود را به نقش در حرکت های رانندگی در برابر closeouts قبل از لگد زدن به آن را برای سه اساس تورنتو جرم و اگر چه او تنها ثبت دو کمک Gasol ایجاد بسیاری از تورنتو بهترین شانس. او نیز فعال بود و در دفاع از جمله یک توالی که در آن او پر Deandre Bay در حاشیه قبل از سرعت به گوشه ای برای فشار Devin بوکر در گوشه ای. Gasol هادی که می تواند به نوبه خود تورنتو در غیر این صورت دمای halfcourt جرم به چیزی بیشتر.

سه Clunky: نیک پرستار خود را آغاز ادم تنومند و بدقواره صف برای بار دوم و دوباره نتایج مخلوط شد. وجود دارد بیشتر از تاکید بر ارسال تا با این دو مرکز در طبقه اگر چه نتیجه این است که معمولا یک kickout به نیمه رقابت سه. دفاعی وجود دارد مسائل را با تعقیب بورس کردن خط و توانایی به تقلا به طور کلی, اما آن را نیز سخت به منظور جلب نتیجه گیری شرکت داده عدم دفاعی شدت. پرستار اوراق آن در نیمه دوم و رفت و با Gasol شروع در حالی که OG Anunoby جایگزین Serge Ibaka و ساخته شده است که برای بهترین پنج دقیقه از بازی همه بازی.

چهار — جامد: Fred VanVleet وارد شده 23 ساعت و نگاه unbothered با مصدومیت زانو که در کنار او برای بسیاری از روز یکشنبه داد و بیداد. VanVleet در زمان تلاش برای به دست آوردن جدایی — او پرتاب ضعیف شناور بیش از ریکی روبیو و نامیده می شد برای فشار خاموش رانندگی در برابر Devin بوکر — اما این نیز یک نقطه ضعف در بازی خود را هنگامی که او را به طور کامل سالم است. در حال حاضر به نظر می رسد به عنوان اگر VanVleet نیست کاملا مطمئن شوید که چگونه به کار با این دو مرکز در طبقه در یک بار, اما این است که حس می کند با توجه به این که او نشده است و در بسیاری از کسانی که در ترکیب اولیه همه سال.

پنج — زرق و برق دار: پس از احتراق ناقص در چند جامپر در دو scrimmages پاسکال Siakam قادر به نمایش گذاشتن کل آرسنال با 17 امتیاز در 25 دقیقه. Siakam آمار دو stepback threes سریع pull-up در انتقال و توقف-در-یک-سکه های میانی شات. وجود دارد تاکید بر Siakam ایجاد کردن دریبل و یک منطقه است که نیاز به پالایش بیشتر. Siakam معمولا می توانید به او جهنده از او 6-پا-9 اما او نمی کند و در عین حال توانایی شکستن دفاع و دریافت تمام راه را به لبه بر یک پایه منسجم ، هنگامی که او می شود که قسمت پایین پرتاب آزاد خود و کمک به بالا خواهد رفت.

شش جزئیات: Anunoby به حال دیگر بی سر و صدا تلاش قوی با 10 امتیاز سه بلوک و دو threes در 20 دقیقه. او در ادامه برای نشان دادن اعتماد به نفس بیشتری در خود اداره کند و حتی به ضرب گلوله یک stepback از میانی در یک نقطه. کلیدی است برای OG به رنگ کردن دریبل چرا که در هنگام دفاع در رحمت خود. Anunoby به اندازه و قدرت را به پایان برساند از طریق تماس با داخل, در حالی که همچنین داشتن آگاهی برای پیدا کردن باز بال بازیکنان در kickout. امیدوارم این فقط یک مرحله سراب.

هفت ناخوشایند: نیمکت عالی بود در دو برنده, اما آنها کاملا ناکارآمد شنبه. ترنس دیویس و کریس بوچر در خاص بودند مستعد خطا در حالی که Rondae Hollis-جفرسون بود تا حد زیادی نامرئی با وجود نقش خود را به عنوان یک فشار بازیکن. برای Davis آن لغزش در قضاوت به عنوان یک توپ را کنترل و در نتیجه گردش و انتقال آسان layups. برای بوچر آن عدم توانایی در نگه داشتن پست و موقعیت برابر فرانک Kaminsky در پست منجر به ناپاک مشکل و سپس ضعیف می خواند و در هر دو جرم و دفاع در دوم خود را تغییر. هر دو بازیکنان بسیار بهتر از آنچه که امروز نشان داد.

هشت آزمایش: پرستار تلاش برخی از “janky” دفاعی طرح اگر چه وجود دارد عدم اعدام است. او سعی 2-3 منطقه در سه ماهه سوم اما خورشید انجام یک کار بزرگ برای پیدا کردن گوشه باز بورس. پرستار همچنین از جیبش دادگاه مطبوعات اما بازیکنان خود موفق به دام انداختن توپ و آن ایجاد آسان شانس در لبه. تنها مثبت واقعی بودند که Bay و دوین بوکر ترکیب برای فقط 16 امتیاز اما سربار دو بازیکن اصلی ایجاد کشت و باز به نظر می رسد برای حمایت از کارکنان.

نه حیله: NBA در تلاش است کمی بیش از حد سخت در این بازی ارائه شده است. این فکر خوبی به ویژگی های مجازی طرفداران و یا به درخشش بینی به از نو خلق کردن یک بیت از حالت عادی اما این همه به نظر می رسد مانند یک بد ساخته شده پاورپوینت. گرافیک بیشتر مانع از تزئینی و من فکر می کنم من صحبت می کنند برای همه وقتی که من می گویند که من به اندازه کافی زوم تماس در محل کار به به دیدن یکی دیگر در بازی. فقط توپ بازی.

ده قول: Monty ویلیامز یک چیز خوب با خورشید است که آسان نیست. بوکر تبدیل به یکی از savviest تیراندازی نگهبانان در لیگ و آنها را به راه دو بال است که می تواند انتخاب کنید تا شل در دفاع. کلیدی خواهد بود Bay توسعه. 2018 شماره 1 به طور کلی انتخاب بزرگ نیست دفاعی و تهاجمی skillset است کمی بیش از حد سنتی و مدرن بازی.

پوشش بیشتر در یاهو ورزشی کانادا

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>