ویروس شیوع بیماری قرار دادن NCAA امیدوار است در خطر

SEC کمیسر گرگ سنکی یک سند مایکروسافت ورد در کامپیوتر خود را با یک لیست جامع از رویدادهای ورزشی است که رخ می دهد قبل از شروع فوتبال کالج فصل است.

آن را با برچسب “جدول زمانی وقایع” و همه چیز از مسابقات نسکار برای شروع NFL اردوگاه آموزشی به لیگ اصلی بیس بال برنامه. سنکی حتی شوخی که او پیشی گرفته است طول عمر خود را تلویزیون مصرف MLS برای پیگیری که در لیگ این بیماری همه گیر.

شده است وجود دارد ساخته شده است در بدسم تاکتیک به چه فوتبال کالج است plodded پیش در حالی که تلاش برای نگه داشتن یک فصل است. با آمریکا ورزش حرفه ای سرعت بازگشت عمل به آن را به کالج ورزشی رهبران مانند سنکی فرصتی برای مطالعه چه آشکار برای کسانی که ورزش.

در دوشنبه, ESPN, شکست, اخبار که احساس مانند آن می تواند یک نقطه اوج برای هل دادن به جلو در خارج از حباب در امریکا در طول این بیماری همه گیر. میامی مارلینز با توجه به ESPN جف Passan باید 11 بازیکن و دو مربیان که تست کردم مثبت برای COVID-19. جای تعجب نیست که خانه خود را بازکن دوشنبه لغو شده است عنوان شده است یانکی ها-فیلیز بازی در فیلادلفیا که در آن Marlins بازی این آخر هفته.

آن برگ کالج مدیران و مربیان بدانم که آیا این نشانه ای از آغاز از خط فاصل بین حباب و غیر حباب های ورزشی سرمایه گذاری در سال 2020 است. در حالی که NBA گرفته نسبتا هموار و NHL به نظر می رسد آماده به کار در آن حباب Marlins شیوع کست یک کفن از شک و تردید در مورد زندگی ورزشی خارج از حباب. (بله این لیست شامل NFL.)

“اگر بیس بال نمی توانید آن را انجام داده در حال حاضر چگونه است ورزش ما رفتن به آن را انجام داده است ؟” قدرت پنج مربی گفته یاهو ورزشی در روز دوشنبه. “اگر لیگ اصلی بیس بال نمی تواند بازی و آنها به لحاظ اجتماعی فاصله گرفته چگونه است, فوتبال, رفتن به بازی؟”

The CFB 2020 logo is displayed on the field prior to the College Football Playoff title game between Clemson and LSU on Jan. 13. (Todd Kirkland/Icon Sportswire via Getty Images)
به CFB 2020 لوگو نمایش داده می شود در این زمینه قبل از کالج فوتبال حذفی عنوان بازی بین کلمسون و LSU در Jan. 13. (تاد کرکلند/آیکون Sportswire از طریق گتی ایماژ)

شاید Marlins’ COVID-19 شیوع نشانه ای است از آنچه که ورزش حرفه ای می خواهید به نگاه مانند در خارج از حباب در سال 2020 – خطرناک روز به روز موضوع را به مداوم اختلال و مقصد به پر ناشناس D-لیست پر-ins.

کالج, فوتبال حتی عمل اول خود را خالی تمرین در میان این همه گیر و صدها نفر از هزاران نفر از دانش آموزان هنوز به پیوستن بازیکنان فوتبال انجام مطبوع کار در محوطه دانشگاه. اما ورزش حرفه ای لیگ دانشگاهی که مدیران در حال پیگیری از نزدیک در حال حاضر رو به یک فصل از اختلال.

“اگر ما توصیه می شود که آن را خوب است برای بازی [فوتبال] فصل همه ما باید انتظار داشته باشیم که وجود خواهد داشت از جمله اختلالات,” 12 کمیسر باب Bowlsby گفت: Des Moines, ثبت نام روز دوشنبه صبح.

خط در میان کالج مدیران صعودی در تلاش برای بازی این فصل این است که ما باید راحت با این ناراحت کننده است. اساسا ما باید قادر به پذیرفتن شیوع زیادی در تیم ها لغو بازی و حوصلگی برنامه به عنوان بخشی از قربانی برای مرور نجومی در بی سابقه بار. خطرات بهداشتی در حال رفتن به ذاتی به فوتبال در سقوط شنبه.

گفت که در زوم جلسات و تماشای این بازی در حقیقت دو به شدت به چیزهای مختلف ، این است که چگونه یک قدرت پنج آگهی در پاسخ به Marlins خبری گفت: “آنها ممکن است ما را وادار به کشیدن پلاگین بر روی تمام مربوطه ما فصل قبل از آنها شروع به” تبلیغ گفت, مرجع اخبار از ورزش حرفه ای. “یا با ما یک مسیر رو به جلو با چگونه آنها را بهبود می یابند. که به نفع ما نیست شروع در حال حاضر. دنباله ای بود و همیشه به ما کمک کند.”

مارلین و MLB در حال castigated امروز خود را نادرست از این وضعیت به عنوان شروع از شیوع این گزارش شناخته شده بود و این تیم تصمیم به بازی به هر حال در روز یکشنبه. (The Philadelphia Inquirer گزارش داد که این تیم آن را مورد بحث و تصمیم به بازی سرگیجه آور جزئیات است که هضم آن سخت تر است که یک و نیم دوجین ایستگاه گاز داغ سگ).

این اتحاد چپ MLB گرفتن آتش کشیدند برای کمیسر راب مانفرد ناتوانی در ایجاد اجماع برای بازی در یک حباب. MLB خود سایت و شبکه تلویزیونی نرم-pedaling داستان پرتاب بنزین در دامپستر آتش روز برای ورزش است.

پس چه می تواند کالج ورزشی یادگیری از این ؟ کالج, فوتبال, انتظار بیشتر خواهد شد به احتمال زیاد منجر به شیوع بیشتر. هر دو ایالت میشیگان و آریزونا مجبور به تعطیل کردن تمرینات این هفته دو مطلب شوم پیشگویی برای ورزش است. چه خواهد شد NFL مانند عامل خارج یک حباب است ؟ اجازه دهید فقط می گویند که طرفدار پرسنل مدیران تمیز کاری چشم پوشی سیم خواهد بود و اداری MVPs از لیگ.

“این یک کوچک از re-دهانه های ما در سراسر کشور” قدرت پنج مربی گفت: از مبارزات در MLB و در جای دیگر در ورزش است. “ویروس مهم نیست که شما هستند. اگر شما انجام نمی, چیز درست آن را به عقب به شما.”

برای کالج بسکتبال رهبران در اطراف ورزش بهتر ازدحام و شروع به پیدا کردن حباب راه حل برای این فصل است. در حالی که آن را خیلی زود به آنها اعلام لازم است این امر می تواند غیر مسئولانه به شروع به دنبال. NCAA معاون دن Gavitt یک عمر بسکتبال مرد که فراست و خلاقیت را بدست او را به یکی از قدرتمند ترین موقعیت خود را در این ورزش است. امروز باید یک یادآوری جدی است که او نمی تواند گرفتار پا به حالت صاف در اینجا مایل ویروس باید از بین برود. می توانید مسابقات NCAA بود feasibly حباب در سال 2021? این سوال ارزش پرسیدن.

کالج فوتبال را تنها لرزه ای فعال انتخاب باقی مانده است به حرکت, ورزشی, برای بهار. رهبران وجود ندارد اما چند روز گذشته را برداشت drumbeat از گفتگو.

در حال حاضر, کالج رهبران خود ادامه خواهد داد, پنهان طب مکمل از آمریکا ، در بهار سازندگان: از NBA از این ویروس منجر به یک واکنش زنجیره ای در کالج فضا. آیا می شود جای تعجب نیست اگر طرفدار ورزش دومینو دوباره کمک به کالج مدیران سخت تصمیم گیری برای فصل پاییز است.

بیشتر از یاهو ورزشی:

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>