وگان NFL ستاره کم نیوتن می گوید که او دیده است یک تغییر قابل توجه در بدن خود را پس از فرار از گوشت بیش از یک سال پیش


cam newton
cam newton

Thearon W. هندرسون/گتی ایماژ)

  • NFL ستاره Cam Newton است repping خود وگان شیوه زندگی جدید PETA مبارزات انتخاباتی آگهی.

  • او گفت که حتی به عنوان یک ورزشکار نخبگان او نمی نیاز به محصولات حیوانی به اندازه کافی پروتئین و مواد مغذی را به خوبی انجام دهد و ساخت عضله.

  • نیوتن اعتبار رژیم غذایی مبتنی بر گیاه با تقویت سلامت خود را, اگر چه منتقدان گمان این که آیا آن کند شده خود را بازیابی و عملکرد.

  • بازدید خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

NFL ستاره Cam Newton شده است وگان از مارس 2019 زمانی که او آغاز شده گوشت-رایگان شیوه زندگی خود را برای کمک به بدن بازیابی از آسیب.

فقط بیش از یک سال بعد از نیوتن می گوید: رژیم غذایی تغییر شد دائم و افزایش سلامت خود را از جمله در طول شدید بازیابی از یک سال 2018 آسیب دیدگی شانه که نیاز به عمل جراحی.

“من دیده ام یک تغییر قابل توجه در راه من پاسخ بدن به مواد غذایی است که من غذا خوردن” نیوتن کارفرمایی برای میهن پرستان جدید انگلستان و سابق 2015 MVP با Carolina Panthers گفت: در مصاحبه ای با حقوق حیوانات سازمان PETA جدید “ساخته شده است مانند یک وگان” مبارزات انتخاباتی آگهی منتشر شده در جولای 20.

مرتبط: این 24 غذاهای گیاهی هر کس باید سعی کنید

در ابتدا فوتبال ستاره وگان تبدیل شد تا حدودی بحث برانگیز با برخی از مفسران بینی است که آن را ممکن است آهسته خود را بازیابی تحت تاثیر عملکرد او ساخته شده و او بیشتر آسیب مستعد. پیروی از رژیم غذایی خود را تغییر نیوتن تا به حال یک شروع به 2019 فصل اگر چه او بعدها توضیح داد که او در برخورد با یک پا آسیب است.

قبل از رفتن به طور کامل وگان نیوتن بود pescatarian اجتناب از گوشت قرمز اما خوردن ماهی و میگو و سایر محصولات حیوانی.

Cam Newton
Cam Newton

پاتریک اسمیت/گتی

بسیاری از ورزشکاران حرفه ای دریافت پروتئین خود را از گیاهان از جمله ونوس ویلیامز الکس مورگان و khezri

در آگهی نیوتن گفت: مردم اغلب می پرسند که چگونه او می شود به اندازه کافی پروتئین و مواد مغذی در یک رژیم غذایی مبتنی بر گیاه. او گفت که او نمی یافت می شود آن را دشوار برای پیدا کردن سالم منابع مواد مغذی بدون محصولات حیوانی.

نیوتن است که در میان یک فهرست از دیگر مشخصات بالا ستاره ورزشکاران که قسم می خورم با یک رژیم غذایی مبتنی بر گیاه از جمله افسانه ای تنیس, ونوس ویلیامز, ما زنان, تیم ملی فوتبال ستاره الکس مورگان بازیکن NBA Kyrie Irving, UFC fighter Nate Diaz و همکار NFLers مانند khezri, Griff واندن و تام بردی (که در درجه اول مبتنی بر گیاه هر چند نه به شدت وگان).

“برخی از قوی ترین گونه در این زمین گیاه خوار” نیوتن گفت: در یک وبلاگ ویدئویی از 2019 مستند خود را در ماه اول به عنوان یک گیاهخوار. “هنگامی که شما در نگاه گوریل زمانی که شما در نگاه فیل آنها پیدا کردن خود را منبع پروتئین در گیاهان و من انجام چیزی مشابه به همین. من عاشق چگونه من احساس.”

نیوتن همچنین به اشتراک گذاری دستور العمل های مورد علاقه خود را بدون گوشت برگر در یک شور مستی سنگین در ترشی و سس.

“من نمی خواهم مردم را به فکر می کنم شما می توانید در مواد غذایی گیاهی وجود دارد یا نه خوب مزه غذایی است که وگان” نیوتن گفت.

برای افرادی که به تازگی گیاهخوار و یا با توجه به تغییر به یک رژیم غذایی مبتنی بر گیاه نیوتن گفت: “غذا خوردن در برنامه. اگر شما می توانید غذا خوردن در برنامه شما را از دست ندهید و یا فکر می کنم هر چیزی متفاوت است و شما باید اشکالی ندارد.”

ادامه مطلب:

گیاهخواران ممکن است بهتر استقامت هوازی از omnivores و فقط به عنوان قوی با توجه به تحقیقات جدید

عمدتا گیاهخوار, رژیم غذایی ممکن است در کاهش فشار خون خود را حتی اگر شما گاهی اوقات گوشت و فراورده های لبنی

چرا گیاهخواران و گوشت خواران می تواند به توقف چرخش هر یک از دیگر

خواندن مقاله اصلی در خودی

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>