همه گیر می تواند سقوط پرستان سلسله

لایحه Belichick است که هنوز هم در Foxborough. مخفی نیوتن فقط وارد کرده است.

که مشارکت یکی از جذاب ترین از سال 2020 NFL season.

همچنین بهتر بود سازنده ASAP.

همه چیز در انگلستان رو سخت تر در روز سه شنبه به عنوان یک یورش پرستان تصمیم گرفتند از سال 2020 coronavirus فصل یک شماره است که در حال حاضر می رسد شش و شامل بحرانی همکاران مانند linebacker Donta هایتاور ایمنی پاتریک چانگ و offensive lineman مارکوس توپ.

که می آید بر روی پاشنه از offseason خروج از بازیکن دفاعی Kyle ون Noy (میامی) جیمی کالینز (دیترویت) ایمنی duron و هارمون (دیترویت), مقابله با دنی شلتون (دیترویت), linebacker Elandon رابرتز (میامی) و بازنشستگی از بیمارستان جیمز Develin.

نه به ذکر است, تام برادی است که در حال حاضر بازی برای خلیج تمپا ، و غارت Gronkowski که بازی نمی کند در سال 2019 اما هنوز هم می تواند بوده ام یک وطن پرست او پیوست.

Bill Belichick will have his hands full reconfiguring his Patriots defense that had quite a few losses this offseason. (Photo by Jim Davis/The Boston Globe via Getty Images)
لایحه Belichick خواهد داشت اینصورت خود پرستان دفاع بود که کاملا چند ضرر و زیان این offseason. (عکس توسط جیم دیویس/بوستون گلوب از طریق گتی ایماژ)

چه چپ در انگلستان است که یک فهرستی در شار. هنوز هم وجود دارد استعداد نه فقط به عنوان زیاد است. هنوز وجود دارد و تجربه نه فقط به عنوان زیاد است. دفاع بود که انتظار می رود به سنگ است که این تیم می تواند ایجاد کردن خرس شباهت کمی به آنچه در آن بود با وجود داشتن Stephon گیلمور حاکم دفاعی بازیکن سال.

هایتاور ون Noy و کالینز اساسا این تیم عبور راش. در حال حاضر ؟

[ایجاد و یا پیوستن به یک سال 2020 یاهو فوتبال فانتزی لیگ برتر را برای امروز رایگان]

اگر لباس نمی گویند پرستان بسیاری خواهد نوشتن این تیم و تاج بوفالو شرق آسیا قهرمان.

هنوز وجود دارد Belichick که ممکن است در مواجهه با بزرگترین چالش پس از مصرف بیش از در سال 2000 است اما احتمالا عجیب هیجان زده در مورد تلاش برای انجام بیشتر با کمتر.

و در حال حاضر وجود دارد این است که نیوتن که شرط خود را از طریق یک سال کم پول قرارداد است که طراحی شده است برای اثبات به NFL که او MVP لیگ 2015, هنوز هم تا به حال آنچه در آن زمان به یک حق رای دادن کارفرمایی.

Patrick Chung (23) and Dont'a Hightower (54) opted out of the 2020 season with the Patriots. (Photo by Jim Davis/The Boston Globe via Getty Images)
پاتریک چانگ (23) و اصلا به كار هایتاور (54) تصمیم گرفتند از سال 2020 فصل با میهن پرستان. (عکس توسط جیم دیویس/بوستون گلوب از طریق گتی ایماژ)

NFL شده است و انتظار مدت زمان طولانی برای این حکومت تسلط به پایان در انگلستان است. آن اتفاق افتاده است. Belichick دو دهه نتوانسته شش سوپر کاسه نه کنفدراسیون فوتبال آسیا قهرمانی و حیرت انگیز 17 شرق آسیا بخشی تاج (از جمله 11 متوالی). همه از این با وجود فهرستی از گردش مالی حکومت تغییرات و نسل تغییرات در نحوه بازی ایفا کرده است.

شاید تنها چیزی که می تواند در نهایت پرستان سلسله است که یک بیماری همه گیر.

شاید.

آن هنوز هم باقی مانده است دیده می شود که چگونه بسیاری از بازیکنان خوب در تیم های دیگر انتخاب کردن از این فصل است. آخرین مهلت برای انصراف نیست تا Aug. 3 اگر چه در واقعیت یک بازیکن می تواند در هر زمان ترک. شاید انگلستان زیان نمی خواهد نگاه نسبتا شدید در یک هفته. و یا بسیاری از بیشتر به آمده است.

دلایل متفاوت هستند. نگرانی های بهداشتی. نگرانی خانواده. موجود شرایط. به طور کلی عدم قطعیت است.

شما نمی توانید سرزنش بازیکنان است. این یک تصمیم گیری فردی. اگر شما می خواهید به بازی بازی. اگر نه کنار و کسی که با کمال میل این کار است.

هنوز هم هر تیم در لیگ است که در لبه است که بازیکنان ستاره نمی وثیقه. در انگلستان برخی از آنها را ترک یک فصل بود که عمده on-the-fly retooling و ساخت آن نگاه کنید بیشتر شبیه به یک تعمیرات اساسی.

جدید انگلستان رفت و دفاع با آن سه میدارد آوریل گذشته — ایمنی Kyle Dugger از لنوار-Rhyne (37 کلی) و linebackers جاش Uche میشیگان (60) و Anfernee جنینگز آلاباما (87هفتم). پس از آن دو تنگ می رسد گرفته شده Devin Asiasi از UCLA در شماره 91 و دالتون Keene از Virginia Tech در شماره 101.

آنها خواهید بود در شمارش با وجود کمی به هیچ آماده سازی فقط دو هفته از سنتی اردوگاه های آموزشی و بدون پیش فصل بازی.

این جایی است که نیوتن که هنوز هم نیاز به یادگیری هم تیمی های خود نام و راه او در مورد تسهیلات در می آید. او برای رفتن به باید یک نسخه از خود ما دیده نمی شود در چند سال. سالم برای یک. دقیق برای دیگری. در یک نقطه او بیشترین نیروی غالب در فوتبال خود را سوپرمن جشن فقط اثبات این نکته است.

از اواخر او صدمه دیده است و فروتنی. هیچ بازجویی انگیزه خود را در حال حاضر. او یک میراث برای اثبات کند. او آن را انجام دهد بدون دو پشت در حال اجرا است که امید بستن به خارج و همچنین: Brandon بولدن و دن حیاتی.

Does Cam Newton have another MVP run left in him? (AP Photo/Bill Sikes)
آیا Cam Newton دیگر MVP اجرا در سمت چپ او ؟ (AP Photo/لایحه Sikes)

Belichick میراث تنظیم شده است. مهم نیست که چه اتفاقی می افتد او را به عنوان بزرگ به عنوان هر مربی فوتبال تا کنون. در عین حال برنده شدن بدون بردی شده است وسواس و یکی که او برنامه ریزی هوشمندانه برای به انجام رساندن. اگر نه برای بردی غیر منتظره طول عمر, حق رای دادن به انتقال هموار به جیمی Garoppolo دو یا سه سال پیش.

بردی ماند هر چند. جدید انگلستان برنده یکی دیگر از سوپر باول و لگد می توانید از یک راه اندازی مجدد پایین جاده … و حق را به جهانی شیوع ویروس.

این بیماری همه گیر است که در اینجا. آیا وحشت شرح زیر باقی مانده است دیده می شود.

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>