چگونه Maple Leafs, آبی, کت مطابقت


The Maple Leafs and Blue Jackets split their season series, but a lot has changed since then. (Photo by Kevin Sousa/NHLI via Getty Images)
افرا برگها و کت آبی تقسیم فصل سری اما بسیاری تغییر کرده است پس از آن. (عکس توسط Kevin سوسا/NHLI از طریق گتی ایماژ)

آن بوده است و فقط از 20 هفته پس از تورنتو افرا برگها آخرین بازی. آن بوده است که هفت هفته پس از درها در فورد عملکرد مرکز برای اولین بار باز برای هماهنگ تمرینات آغاز خواهد شد.

آن بوده است مدت زمان طولانی در آینده برای حق رای دادن به عنوان NHL اینچ نزدیک تر و نزدیک تر به سمت موفقیت راه اندازی مجدد آن فصل در میان جهانی همه گیر.

و این ها همه می تواند بیش از فقط می خواهم که.

شما در حال حاضر می دانیم که افرا برگها باید برای زنده ماندن Columbus Blue Jackets در پنج بازی نیمه تابستان صلاحیت سری برای پیشبرد به سنتی فاز و فرمت آف جام استنلی. Aug. 1 را علامت شروع اولین بازی در دور در لیگ, تاریخچه و آن را در هشت روز.

که در همه زمان ها ما نیاز به تعیین اینکه آیا این پتانسیل شروع یک مشروع عنوان اتهام و طولانی hub شهرستان اقامت در هتل و یا اگر Maple Leafs باید صبر کنید — به طور بالقوه برای یکی دیگر از چهار ماه — برای فرصت بعدی به بازی هاکی.

بسیار است که در چیزی تا به طور کامل بی رحم است.

و در عین حال وجود دارد بحث شود که برگها در حال بهتر در حال حاضر از آنها شده است در هر نقطه در این فصل است.

بیایید شیرجه رفتن به جزئیات کلیدی از یک مسئله مهم matchup و لحظه ای در زمان Toronto Maple Leafs.

سبک را به دعوا

در حالی که شرایطی را تشویق هر دو شلدون Keefe و جان Tortorella به رانش به سمت وسط دو سر مربیان در این سری به طور معمول کار در حوزه های مختلف به پایان می رسد فلسفی طیف. Keefe در نظر گرفته خواهد شد در عصر جدید و یک مربی را تشویق می کند که خلاقیت و مهارت های توسعه در حالی که همتای خود قدردانی سادگی و خرد کردن از چندین دهه هاکی استراتژی ها و با خوشحالی خورد هوا از یک بازی در سفارش به دیکته شرایط.

به طور طبیعی این برخورد سبک begs سوال: در جایی که دروغ استفاده در یک جلسه بین یک تیم ساخته شده در بالا پایان تهاجمی تمرکز و دیگری که اغلب مجازات پستی تنگ ساختار آن مشخصه?

آن ثابت می شود و دومی دو چشمه که کت آبی شوکه طول تاریخ غالب Tampa Bay Lightning در چهار بازی. اما در حالی که سری ارائه های مفید در زمینه هنگامی که شکستن این یکی با توجه به شباهت های بین تورنتو و تمپا مهم تر متغیر پس از چهار و نیم ماه است که این زمان کوتاه این گروه ها را به حال آماده سازی خود را به طور موثر پیاده سازی تاکتیک های خود را.

اگر آن همه پایین می آید به آماده سازی آن به نظر می رسد قابل توجه وجود دارد که پیام های مختلف ناشی از دو اردوگاه.

در تورنتو شده است وجود دارد یک حس قوی که برگها ایجاد کرده اند یک مزیت برای خود در فاز 2 و 3. با حضور قوی و تعهد کامل ردیابی بازگشت به اولین اختیاری اسکیت در ژوئن 8, آنها به نظر می رسید به کروز از طریق مطبوع مورد نیاز کار و دوباره مفید شیمی حتی قبل از غرق خود را به تاکتیک های جدید Keefe با هدف پیاده سازی در اولین فرصت به اجرا NHL اردوگاه های آموزشی.

در حالی که طرح های جدید به طور بالقوه می تواند مسائل پیچیده برای برگها هیچ شواهدی وجود ندارد که به این مربی و بازیکنان در صفحات جداگانه.

همان ممکن است نمی شود گفت: در مورد کت آبی.

هفته دوم از اردوگاه های آموزشی در زمان در هوا از هیچ گونه مثبت با Tortorella پاره شدن نوار کردن بازیکن خود را در اواسط تمرین و هر دو spurning رسانه ها و با استفاده از جلسات خود را در مقابل خبرنگاران به سوال آمادگی گروه خود را.

اگر این سری برنده شد در اپتیک به تنهایی در حال حاضر ممکن است یک بازی رفت و برگشت به نفع برگها.

یک استعداد واقعی اختلاف

The Maple Leafs have a clear talent advantage over Columbus, but so did the Lightning last season. (Photo by Mark Blinch/NHLI via Getty Images)
افرا برگها روشن استعداد استفاده بیش از کلمبوس اما آیا رعد و برق در فصل گذشته. (عکس از علامت Blinch/NHLI از طریق گتی ایماژ)

زمانی که ژاک هایمن مجبور شد به دست دو شیوه در نزدیکی علامت نیمه راه از اردوگاه های آموزشی خود را زمانی که او در زمان یک شات بوت از Jason Spezza در یک بازی قدرت, شبیه سازی, Keefe هم زده تا هیجان زمانی که او را سه بهترین بازیکنان تهاجمی — Auston ماتیوز جان توارث و میچ Marner — در همان خط برای تمرین و داد و بیداد.

به طور طبیعی سه نفر کج یخ به شیوه ای جدی در برابر برخی از وضوح پایین تر رقابت های پایین تر در برگها اردوگاه آموزشی صف. اما حتی بیشتر تشویق نشانه ای از کسانی که scrimmages بود که ویلیام Nylander نخواهد بود outshined در پشت سر هم با اردوگاه standout ایلیا Mikheyev ایستاده فقط به عنوان بسیار به عنوان واحد تایسون باری ابداع به عنوان “All-Star Game خط.”

آن را به یکی دیگر یادآوری چقدر استعداد برگها را در اختیار خود دارند — و همچنین شکاف بین این دو تیم وقتی که می آید به بیمه دارایی.

در حال حاضر دوباره که نبود یک موضوع برای کت آبی در فصل گذشته در مقابل رعد و برق که ممکن است رخ کشیدن استعداد ترین مجموعه از بازیکنان در لیگ. اما آن را به ارزش یک یادآوری است که کت آبی شمارش از پنج گل و 12 مجموع امتیاز در چهار بازی رفت و برگشت از اخیر هارت جایزه نامزد Artemi Panarin و شماره 1 مرکز مت Duchene دو بازیکن است که تصمیم به خروج در رایگان آژانس در تابستان گذشته.

سوال در چین

وجود دارد به احتمال زیاد نیست تنها تر از عوامل مهم در پنج بازی postseason سری بین دو تیم که زمانی مشابه فصل به طور منظم سوابق از goaltending. و به دلایل مختلفی می تواند وجود داشته باشد دلیلی برای نگرانی در هر دو طرف.

در تورنتو فاز 4 اردوگاه آموزشی اگر وجود دارد یک بازیکن که ایستاده در نور منفی آن انتظار استارت Frederik اندرسن. برخی از مسائل به نظر می رسید را لمس کنید بدون استفاده از زور به عنوان باشگاه تصمیم به پشته عرشه علیه او در چهار نفر از پنج scrimmages. اما هنگامی که شما عامل خود را همیشگی کند شروع به اکثر فصول سال وجود دارد دلیلی برای نگران اندرسن فرم ورود به صلاحیت و توانایی های خود را به خارج دوئل رقابت خود را.

مخالف اندرسن برای کت آبی یا خواهد بود که اثبات نشده Joonas Korpisalo این rookie الویس Merzlikens یا احتمالا ترکیبی از هر دو. آن را بدون سوال که یکی از این goaltenders خواهد گام و انجام در و یا بالاتر از سطح رقابت, اما آن را در کادر مربیگری تصمیم صحیح و وجود دارد ،

شفا تا

وجود دارد احتمالا یک تیم شامل در NHL را راه اندازی مجدد برنامه است که در بدتر ایستاده وقتی که می آید به سلامت خود را, اما تورنتو و کلمبوس دو تیم است که قطعا سود برده.

چند تیم اگر هر در همه ضربه شد سخت تر و با آسیب کمتر کت که واقعا لنگی به پایان لیگ به صورت مختصر فصل است. ست جونز, مخفی اتکینسون الیور Bjorkstrand و Alexandre Texier همه شفا خود را از بیماری های مختلف, اما بالقوه X-factor جاش اندرسون آماده خواهد شد برای بازی در سری است.

تورنتو هم دریافت خواهد کرد برخی از مهم تقویت. Mikheyev نیست فقط سالم اما به نظر می رسد به طور قابل توجهی رشد کرده به عنوان یک بازیکن در بازگشت به آموزش های منظم در طول مکث. جیک Muzzin نیز جا گم شده و پس از پایان فصل به طور منظم با یک دست در حالی که مورگان Rielly خواهد بود 100 درصد شاید برای اولین بار تمام فصل پس از بازگشت عجله به نظر می رسد و فقط در یک بازی قبل از اینکه لیگ تعطیل. برای ضمن Andreas Johnsson باقی خواهد ماند در دسترس نیست برای افرا برگها پس از تحت چه قرار بود پایان فصل عمل جراحی در ماه فوریه است.

برای پر کردن فضاهای خالی سمت چپ توسط اندرسون و Johnsson ترتيب کت و برگها را شنود گذاشته به چشم انداز ذخیره. به نظر می رسد لیام Foudy خواهد اسلات به Tortorella صف در حالی که نیک رابرتسون را باید فرصتی برای شکستن برگها’ top 12 به جلو به عنوان یک نوجوان.

سر به سر

تورنتو و کلمبوس ملاقات دو بار در فصل به طور منظم با هر دو درگیری های آینده در ماه اکتبر و قبل از Keefe بیش از زمان برای اخراج مایک Babcock.

این برگ برنده 4-1 در کلمبوس در بازی دوم از فصل قبل آبی کت پاسخ داده اضافه هدف از گوستاو Nyquist تنها 16 روز بعد است.

بیشتر NHL پوشش در یاهو ورزشی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>