Gaudu مبارک برای حفظ یادگیری از Pinot به عنوان دست راست در تور دو فرانس


 David Gaudu (Groupama-FDJ)
دیوید Gaudu (Groupama-FDJ)

Groupama-FDJ دیوید Gaudu می گوید که او آماده خواهید بود تا بار دیگر عمل خود را به عنوان رهبر تیم تیبو Pinot مرد را در کوه ها در این سال Tour de France اما این فصل خواهد شد امیدوارم هنوز هم می شود که به معنی همچنین تمرکز بر روی مسابقات آمده است که قبل و بعد از تور – از جمله ممکن است شانس خود را برای رهبری تیم در Vuelta a España در پایان فصل است.

بیست و سه ساله Gaudu سوار به شدت در حمایت از Pinot در سال گذشته مسابقه زمانی که Pinot آماده شد و در مکان پنجم به طور کلی اما مجبور شد به جلو و از طریق آسیب فقط دو روز در خارج از پاریس. در حال حاضر یک سال دیگر مسن تر و عاقلانه و احتمالا قوی تر Gaudu احساس به عنوان اینکه او می تواند حتی بیشتر مفید به با تجربه تر هم تیمی.

“ما یکدیگر را درک و صحبت های زیادی” Gaudu گفت: از Pinot در Groupama-FDJ سایت.

“با هر متری که می گذرد ما به خودمان است که ما باید شکست نیست – که ما باید وجود داشته باشد با رهبر,” او توضیح داد که از تجربه هدایت هم تیمی خود را از طریق کوه ها در سال گذشته تور. “هنگامی که ما می بینیم که او به خوبی انجام می دهند در چرخ ما, در حالی که دیگران در حال ترک خوردگی آدرنالین همچنان به افزایش است و ما می خواهیم به یک کمی بیشتر. ما تجربه چنین احساسی Tour de France است که ما فقط می خواهم به یاد داشته باشید بهترین قطعات آن است.”

Gaudu و Pinot هر دو خود را آغاز 2020 فصل هم در Tour de la Provence در ماه فوریه که در آن Pinot به پایان رسید و هفتمین کلی و Gaudu شد 10. سپس آنها را جدا از راه به صورت زیر نژادها با Gaudu رفتن به امارات متحده عربی در اواخر ماه فوریه برای در نهایت کوتاه امارات متحده عربی تور به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس که در آن او با این حال به پایان رسید چهارم به طور کلی.

ادامه مطلب

Pinot, Démare, کونگ, Gaudu ثبت نام جدید سه سال تخفیف با Groupama-FDJ

Gaudu چپ با هیچ تاسف پس از امارات متحده عربی تور کوه

چگونه به تماشای این رقابت ها در بورگس – live stream TV, نتایج

اگر چه آنها سوار شده اند با هم در Groupama-FDJ اخیر اردوگاه آموزشی در فرانسه Gaudu و Pinot به آینده گرد هم می آیند برای Critérium du Dauphiné در اواسط ماه اوت به منظور ریز لحن برنامه های خود را برای موکول تور شروع می شود که در در اوت 29.

“بر خلاف یک سوار که قرار است برای کمک به او را در این رده به عنوان مثال نقش من است ‘ساده’ به عنوان همه چیز آشکار به طور طبیعی در کوه” Gaudu گفت و Pinot کار ارتباط. “برای او من شاید بیشتر ‘کنترل’ هم تیمی.

“همانطور که برای ورزش کنار Dauphiné دوره خواهد بود بسیار دشوار است و هدف خواهد شد بدیهی است به یک نتیجه کلی با تیبو.”

اگر چه Gaudu اذعان می کند که فشار و تنش شروع به افزایش به تور نزدیک تر می شود در حال حاضر برای او خوشحال فقط به بازگشت به مسابقه و تلاش برای ساخت تا خود را در مسابقه فرم.

“بالاتر از همه, ما فقط می خواهید برای دریافت یک ماهیگیری شماره پشت در بسیار به سرعت آن را به اتفاق می افتد” Gaudu گفت: با او شروع به در این رقابت ها در بورگوس در روز سه شنبه. “فشار از تور را شروع به بی سر و صدا آمده و پس از آن به خصوص در طول Dauphiné.

“که گفت: بدیهی است که ما همه می دانیم آنچه در پیش روست و آنچه ما باید انجام دهید برای تور. همه ما سال گذشته تصاویر در ذهن است. ما می خواهیم به تکرار همان چیز یا تقریبا” او گفت: با اشاره به Pinot مسابقه-پایان دادن به ران آسیب است.

در حال حاضر Gaudu می گوید او خوشحال می شود در Pinot خدمات و یادگیری در مورد رهبری به عنوان او می رود. اما Gaudu اعتراف کرد که او می خواهم خود فرصت در یک تور بزرگ در آینده است که می تواند به عنوان به زودی به عنوان این سال موکول Vuelta a España در اواخر اکتبر.

اگر او سوار Vuelta آن معنا Gaudu از دست رفته Ardennes کلاسیک – که شده است موکول به سقوط در طول اسپانیایی گرند تور – برای اولین بار در چهار سال فعالیت حرفه ای اما Gaudu معتقد است این قیمت ارزش پرداخت.

“من بیشتر احساس هیجان زده در مورد اینکه در شروع یک دوم تور بزرگ در این سال,” او گفت:. “من نمی توانم صبر کنید تا ببینید که چگونه آن را معلوم و چگونه من می تواند آن را اداره کند. انجام دو تور در همان فصل است که نمی-توانند در هر سال است.

“که می شود گفت این رقابت ها است که هنوز هم یک راه طولانی ، ما حتی در مورد آن صحبت کردیم در عمق هنوز” Gaudu اضافه شده است. “تمرکز اصلی است Tour de France.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>