چهار تیم هستند که بهتر است پس از NHL مکث


PITTSBURGH, PA - OCTOBER 03: Sidney Crosby #87 of the Pittsburgh Penguins and Jake Guentzel #59 skate towards the faceoff circle in the second period during the game against the Buffalo Sabres at PPG Paints Arena on October 3, 2019 in Pittsburgh, Pennsylvania. (Photo by Justin Berl/Icon Sportswire via Getty Images)
PITTSBURGH, PA – اکتبر 03: سیدنی کرازبی #87 از پیتسبورگ پنگوئن و جیک Guentzel #59 اسکیت به سمت faceoff دایره در دوره دوم در هنگام بازی در برابر Buffalo Sabres در PPG رنگ آرنا در 3 اکتبر 2019 در پیتسبورگ پنسیلوانیا است. (عکس توسط جاستین Berl/آیکون Sportswire از طریق گتی ایماژ)

ماهیت NHL بازگشت پس از توقف فصل خود را با توجه به COVID-19 همه گیر ایجاد شرایطی است که ما هنوز تبدیل به عادت شود.

قبل از مکث شهری تقسیم شد و شکل دادن به یک نبرد رویال بین پایتخت های آگهی و پنگوئن یک میزبان از تیم در هر کنفرانس بودند مبارزه شجاعانه برای وحشی-کارت لکه های, در حالی که برونز و بلوز شد و به آرامی تلاش خود را جدا از رقبای خود را و ثابت کند که سال گذشته در جام حذفی فینالیست باقی می ماند کلاس NHL.

آن است که عجیب و غریب است که ما هاکی در اوت تا مطمئن شود اما تعدادی از تیم های پایه برای بهره مندی از مجبور شکستن و ما را نگاه در برخی از تیم ها که شانس بهتری برای بلند کردن فنجان بعد از ناخواسته چهار ماه اخراج.

Pittsburgh Penguins

البته پنگوئن خواهد پیدا کردن یک راه برای بهره مندی از پر هرج و مرج ترین فصل دوران مدرن است. آن عهد به سازمان عمق زیرساخت و توانایی برای پیدا کردن سنگهای پنهان یا دور انداخته از تیم های دیگر و یا از طریق دومی دور از پیش نویس که آنها می تواند مقاومت در برابر کل بیمارستان بال ارزش از صدمات و هنوز دفع کردن برای صدور صورت حساب های بالا شهری در بخش.

عروسکی Blueger و مارکوس Pettersson هستند تنها پنگوئن ها به بازی کامل 69 بازی و با توجه به عمق همکاران آنها بازیکنان یکی فکر می کند که با توجه به پیشنهاد خود را برای برنده شدن یک سوم جام استنلی در پنج سال.

بازیکن

بازی از دست رفته

آسیب

سیدنی کرازبی

28

فتق ورزشی

Evgeni Malkin

14

به بافت نرم آسیب

جیک Guentzel

30

شانه

کریس Letang

8

پایین بدن آسیب

برایان زنگ

14

دست

پاتریک Hornqvist

17

پایین بدن آسیب

Guentzel خواهد شد برای باقی مانده از این فصل و در حال حاضر تقویت پنگوئن’ vaunted بالا-شش جایی که او به احتمال زیاد ستاره بر روی یک خط در کنار کرازبی و کونور Sheary. Malkin بود به سرعت برای یک 92-نقطه فصل بیش از 68 بازی, برنامه, ارسال, قدیمی, کمپین و نشان داد که او هنوز هم می تواند عمل به عنوان تیم A-1 به ثمر رساند گزینه هنگامی که کرازبی خارج از صف به صورت قابل امتداد است. زنگ Hornqvist جارد McCann و براندون Tanev نیز ثابت قادر به ارائه ثانویه به ثمر رساند در حالی که تیم هسته ای را پشت سرگذاشته و صدمات در حالی که جان مارینو به عنوان یکی از تعجب برک آوت بازیکنان این فصل پس از اینکه به دست آورد و برای ششمین دور انتخاب ژوئیه گذشته.

مت موری است که پیش بینی می شود پنگوئن ها’ شروع goaltender اما این تیم یک “مشکل” بسیاری از فرانچایز را در نظر لوکس با تریستان جری ارسال ستارگان فصل قبل از خود فرم شروع به گرفتن یک شیب در ماه فوریه است. موری است backstopped پنگوئن ها را به دو فنجان قبل و دارای اعتماد به نفس کامل از تیم خود را اما آن را به ارزش به خاطر سپردن است که او پشت سر هم بر روی صحنه در بهار سال 2016 غاصب جف Zatkoff و Marc-Andre فلوری برای شروع و اگر او دچار تزلزل جری ممکن است فراهم شود همان فرصت است.

سالم پنگوئن فهرستی است که فقط به عنوان وحشتناک بر روی یخ به عنوان آن را بر روی کاغذ. عمق آن بازیکنان به مناسبت افزایش یافت و این تیم دیگر به نگرانی در مورد مانورهای رندانه برای کاشت به عنوان آنها را وارد کنید خود را به رقابت در برابر Canadiens به عنوان مورد علاقه.

Colorado Avalanche

کلرادو بود خنثی بیننده رویا در این فصل با آن تاول سرعت منحصر به فرد درخشندگی از ناتان MacKinnon و چشم ظاهر نوشته را به عجله از Cale ماکار — به خصوص در نیمه اول این فصل است. اگر چه تماشای بازی ها از تمام 31 تیم است که یک جزء اصلی از این کار بهمن بودند ما کارکنان قریب به اتفاق مورد علاقه لیگ تیم پاس به این دلایل.

نبود یک فصل کامل از بهمن با وجود تمام شور و هیجان ناشی از یک کنفرانس-بهترین 237 اهداف است. زمانی که فصل متوقف شده در مارس 12, MacKinnon و ستاره جناح Mikko Rantanen شد و روز به روز با بالا و پایین-صدمات بدن به ترتيب در حالی که فیلیپ Grubauer, ناظم کادری مت کالورت و Joonas Donskoi همه رو بهبود قابل توجه دوره از بیماری های مختلف. پس از آن, فهرست کامل سالم است با ماکار کار راه خود را از تعجب نبود در حالی که MacKinnon به نظر می رسد در فرم بالا در این تیم scrimmages.

این است که عمیق تر بهمن به جلو از آن به نظر می رسد بر روی کاغذ اما MacKinnon قطعا می تواند استفاده از برخی از کمک او در حال حاضر سالم هم تیمی. MacKinnon نام به عنوان یک هارت جایزه فینالیست پس از ارسال 93 امتیاز در 69 بازی است عظیم 43-نقطه سرب بیش از ماکار از بهمن دوم-بالاترین گلزن. زمانی که آنها در بهترین حالت خود را بهمن می تواند رول و سه خط است که می تواند نمره در حالی که اعمال فشار بر مخالفان با توجه به سرعت خود را به عنوان صرفا با تکیه بر MacKinnon را آخرتی heroics.

این سال بهمن جهش? اضافی بقیه باید در مفید آمده است به عنوان آنها مبارزه برای دانه بالا در برابر بلوز, شوالیه طلایی و ستاره.

ونکوور کناکز

Don't sleep on Jacob Markstrom and the Vancouver Canucks. (Derek Cain/Icon Sportswire)
آیا خواب در یعقوب Markstrom و ونکوور کناکز. (Derek قابیل/آیکون Sportswire)

قبل از مکث کناکز شد یکی از این فصل شگفتی دلپذیر شاید ورود یک سال قبل از برنامه در طول Bo Horvat اول فصل به عنوان کاپیتان. الیاس Pettersson و کوین هیوز (بیشتر او را زیر) دو از NHL را رو به رشد ستاره در حالی که Horvat براک Boeser, J. T. Miller, Tyler Toffoli و تنر پیرسون دور یک هسته ای رو به جلو است که ممکن است شوک برخی از تیم های تحت تجدید نظر حذفی فرمت.

یعقوب Markstrom بود در میان حرفه ای سال, در نهایت کنار هم قرار دادن تمام مهارت های بسیار زیاد در یک بسته بندی درآمد اول همه ستاره انتخاب کار خود را به عنوان جایگزینی برای فلوری. Markstrom تحت عمل جراحی زانو برای ترمیم یک پاره منيسک در ماه فوریه و در حال حاضر بازده با Canucks در موقعیت را به اجرا به عنوان یک sleeper تیم در حالی که او به نظر می رسد برای ادامه به بهبود سهام خود را به عنوان او قرار است برای تبدیل شدن به یک نامحدود رایگان که در این سال به پایان می رسد. اگر Markstrom بازگشت به قبل از عمل جراحی, فرم این ممکن است یکی از سخت تر outs.

همیشه دستکمگرفتهشده کریس Tanev همچنین بازگشت به ترکیب است که مثبت اثر دومینو در سراسر صف. Tanev است که اغلب زوج با rookie احساس هیوز — که در برآورد غصب ماکار در کالدر جایزه مسابقه خدمت به عنوان یک سوپاپ زمانی که 20 ساله وارد راش. که 31 ساله شد از صف هنگامی که فصل متوقف شد با توجه به پایین بدن آسیب و استفاده از زمان به بهبود می یابند و آن را برای پرداخت سود سهام. هیوز همچنین ادامه داد: برای بهبود بازی-با-بازی و در این نرخ از بهبود او فقط ممکن است یکی از NHL بهترین جوان defensemen او ممکن است در حال حاضر یکی از این لیگ بهترین در حال حاضر مقدماتی گم می شود.

در حالی که این دوره برای ضرب و شتم نویسندگان به موضوع کلیشه مفهوم است که یک بازیکن در بهترین شکل زندگی خود را همه حساب Tanev و Markstrom شده اند در میان بازیکنان بهتر در کمپ. آیا خواب در Canucks.

وگاس شوالیه طلایی

Max Pacioretty and Mark Stone's return to the lineup could lead the Vegas Golden Knights to their first Stanley Cup victory in franchise history. (Ethan Miller/Getty Images)
حداکثر Pacioretty و علامت سنگ بازگشت به صف می تواند منجر به وگاس شوالیه طلایی به اولین جام استنلی پیروزی در تاریخ حق رای دادن. (اتان میلر/گتی ایماژ)

در نگاه اول ممکن است برخی تعجب می کنم که چرا وگاس است که در این لیست است. به طور گسترده ای به عنوان یک مدعی پیشرو برای جام طلایی شوالیه نورد شد پس از یک 10-2-1 فوریه رنج می برد اما برخی از کلید آسیب های که ممکن است از خط خارج پیشنهاد خود را.

حداکثر Pacioretty خواهد به احتمال زیاد از دست رفته پلی آف با توجه به پایین بدن آسیب و در حالی که او برگزار شده است از اکثر تیم تمرینهای این تیم گلزن برجسته است که انتظار می رود تا رزومه خود را نقطه در کنار ویلیام Karlsson و علامت سنگ در یکی از NHL بهترین خطوط. علامت سنگ نیز رنج می برد پایین بدن صدمه و مانند او linemate شد به دست زمان قابل توجهی طول اصلی حذفی برنامه. یکی از NHL برتر دو راه جلو سنگ و Pacioretty ضروری برای یک شات در عنوان.

وگاس ساخته شده و یکی از تهاجمی ترین حرکت از تجارت مهلت دستیابی به سال گذشته Vezina جایزه فینالیست رابین Lehner ارائه این تیم با مسلما بهترین goaltending پشت سر هم در NHL. فلوری خواهد تقریبا هر آينه بود استارت با توجه به سابقه برگشتی اما Lehner فراهم می کند شوالیه طلایی با ironclad بیمه واقعی شماره 1 استارت آماده برای رفتن در یک لحظه متوجه. وقت اضافه کردن ممکن است کمک به شوالیه طلایی’ خریداری کنید سازگار به عنوان دختر سال سوم باشگاه آماده است را به یک اجرا شود هر چند باید اشاره کرد Lehner ارسال شده .940 صرفه جویی در صد برنده شدن در هر سه بازی خود را با باشگاه جدید است.

در حال حاضر طلایی شوالیه واقعی مدعی داشتن انتظارات بیش از حد از خود کمپین افتتاحیه و نمی کند پس. آنها دو تا از بهترین مهاجمان برای برگشتی ممکن است به اندازه کافی برای آنها را به بلند کردن جام.

بیشتر NHL پوشش از یاهو ورزشی

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>