غلط شروع: پرچم قرمز در حال حاضر در ظاهر برای NFL

دوشنبه شده اند باید یک روز برای هر کسی که دوست دارد NFL اجازه دهید به تنهایی ورزش فوتبال است.

بدن ضربات شروع زود هنگام و بیش از حد با آغاز جدی اخبار COVID-19 شیوع است که از طریق Miami Marlins’ clubhouse و باعث شد دو تیم Marlins و فیلادلفیا فیلیز به لغو بازی های خود را برای روز.

در حالی که اخبار, شوم, ثبت نام برای هر لیگ ورزش که عامل بدون متمرکز حباب موضوع du jour شنبه نبود تنها سیگنال هشدار در مورد NFL توانایی یک فصل کامل. در واقع, آن را نمی ممکن است به طور ناراحت کننده ترین.

که آمد کمی بعد در روز هنگامی که وایکینگها مینه سوتا اعلام کرد که سر خود را مربی ورزشی, اریک Sugarman حال قرارداد COVID-19 و در قرنطینه.

این واقعیت است که Sugarman, گیر افتاد, COVID-19 نیست تعجب. بیشتر درک چگونه عفونی این ویروس این است چگونه موذی است. برخی از مردم آن را گرفتن و حتی نمی دانم. دیگران آن را گرفتن و واقعا بیمار یا بدتر. وجود یک درک لیگ که مقدار زیادی از بازیکنان NFL و کارکنان ملزم به گرفتن ویروس به سادگی با توجه به چگونه به راحتی آن را گسترش می یابد.

With the MLB season hanging by a thread after the Miami Marlins' coronavirus outbreak, the NFL faces its own rash of positive COVID-19 cases. (Photo Illustration by Budrul Chukrut/SOPA Images/LightRocket via Getty Images)
با MLB فصل hanging by a thread پس از Miami Marlins’ شیوع کروناویروس, NFL, چهره خود را بثورات مثبت COVID-19 موارد است. (تصویر عکس توسط Budrul Chukrut/SOPA تصاویر/LightRocket از طریق گتی ایماژ)

اما اخبار Sugarman را مورد مثبت بود به خصوص ناراحت است از او است وایکینگها’ کنترل عفونت افسر, یک مرد که به تازگی به ان بی سی پیتر کینگ یک فیلم یک تور وایکینگ ” جدید “COVID امن” تسهیلات و نشان داد تمام اقدامات احتیاطی تیم در محل قرار داده برای جلوگیری از شیوع.

Sugarman توضیحات در طول تور چشمگیر بود و آن را سخت به دور آمده فکر لیگ ممکن است یک شات در حاوی آینده شیوع داده چقدر فکر وایکینگ ها و Sugarman خود قرار داده COVID-19 پیشگیری و مهار برنامه.

هنوز این واقعیت Sugarman, یک مرد به اتهام نگه داشتن تیم از گرفتن این ویروس را به عنوان یکی از اولین کارکنان در لیگ برای گرفتن آن احساس می کند مانند یک هشدار به هر گونه در این ورزش که به این مرحله حاضر به توجه با درس بودن “ببینید حتی کسانی که می دانند چگونه از آن خطرناک است و کار کرده اند و بی امان برای جلوگیری از گسترش آن نیست ایمنی بدن.”

متاسفانه برای وایکینگ ها, آنها در حال حاضر دریافت اولیه آزمون از فرآیندهای آنها قرار داده ایم در جایی بدون مرد مسئول پیشرو تلاش در ساختمان واقعی. این تیم می گوید آن را دنبال کرده است پروتکل بهداشتی امکانات و مطلع هر پرسنل شده اند که در تماس نزدیک با Sugarman که نشده تا به حال هر گونه اخیر در تماس با بازیکنان. این تیم همچنین می گوید اضافی وجود ندارد موارد در مقابل خود را که یکی دیگر از شکست بزرگ است.

هنوز هم یکی نمی تواند کمک کند اما تعجب می کنم اگر تیم بعدی که به یک بازیکن یا کارمند تست مثبت پس از جانبازان سراسر لیگ گزارش مربوطه خود را به باشگاه های این هفته خواهد بود بسیار خوش شانس است. بیش از آخر هفته از لیگ برتر اعلام شد که شش بازیکن قرار داده شد در ذخیره جدید/COVID-19 بیشتر دوشنبه ، چه اتفاقی می افتاد اگر کسانی که موارد مثبت است که پس از آنها می خواهم در حال حاضر شده است به طور گسترده ای در معرض تیمی و کارکنان? چگونه بسیاری از مردم می تواند گرفتار آن ؟

این مشکل در مورد فکر می کنم به خصوص به عنوان فصل اتمام برسد. اگر بازیکنان در یک تیم خط حمله اتاق تست مثبت در مدت کوتاهی قبل از یک بازی به عنوان مثال? خواهد این تیم را به جریمه? لیگ است که قصد بازی کردن تمام بازی های خود و انجام آن تلویزیون قرارداد مطمئن, اما MLB دقیقا نمی تعداد در به تعویق انداختن بازی به دلیل COVID-19 یا فقط چهار روز به شروع آن فصل به طور منظم.

بنابراین در یک جهان که در آن NBA – یا NHL-مانند حباب ها یک گزینه نیست — و آن را بیش از حد بد NFL است راه بیش از حد بزرگ است که از NBA و NHL اجتناب شیوع اواخر و به نظر می رسد آماده به راه اندازی مجدد بازی به زودی ناخوشایند حقیقت این است که تا سال 2020 NFL season پایین خواهد آمد به بازیکنان توانایی جمعی برای حفظ حرمت “عملا” حباب در تمام 32 تیم NFL شهرستانها توسط مسئول بودن دور از میدان.

چگونه واقع بینانه و یا حتی عادلانه است که هیچ کس نمی داند. اما بیشتر تست مثبت در راه هستند و Sugarman خود را در میان مثبت خود را تست اشاره به قابل توجهی تهدید این ویروس به شمار همانطور که ما تصادف نسبت به غیر معمول ترین (و در نهایت نامشخص) NFL فصل تا کنون.

“همانطور که من اینجا نشسته در قرنطینه آن است که پاک کردن این ویروس می کند نه قائل” Sugarman گفت: در بیانیه صادر شده توسط این تیم است. “این باید همچنان جدی گرفته شود. من مردم را تشویق به اقدامات احتیاطی لازم است و به دنبال دستورالعمل که تاسیس شده اند در سطح ملی و محلی است.”

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>