توله چسبیدن به ضرب و شتم قرمز 8-7 پس از Kimbrel, اغل گاو یا حشم تقریبا خراب کردن 7-اجرای منجر

CINCINNATI — جان لستر به حال صبر کنید تا توله شیکاگو چهارمین بازی خود را در سال 2020 اولین.

1 ساعت 47 دقیقه باران تاخیر قبل از دوشنبه شب بازی در برابر Cincinnati Reds نبود رفتن به Lester بیشتر بی قرار است.

اما پس از پرتاب پنج no-hit نوبت Lester و هم تیمی های خود را میده که تقریبا تمام هفت اجرا منجر تبخیر قبل از مرکز fielder آلبرت Almora جونیور, گیر افتاد, Joey Votto پایگاه های لود شده خط رانندگی امن 8-7 پیروزی.

توله اغل گاو یا حشم راه می رفت و هشت ضربه سه batters و پرتاب دو وحشی رزین.

مدیر David Ross مجبور شد به جلو و نزدیک کریگ Kimbrel پس از هفت بار همه ستاره راه می رفت و چهار ضربه خمیر و انداخت یک زمین پس از به ارث بردن یک 8-5 منجر به ورود نهم.

Kimbrel انداخت تنها 13 34 زمینهای برای حملات مجبور راس به انتخاب کردن برای جرمی Jeffress.

Jeffress زده از فیلیپ اروین و بازنشسته Votto برای تضمین پیروزی است.

Lester, 36, ساخته شده است که چهار باز-روز شروع می شود در شش فصل با توله ممکن است تن به تن عمیق تر با وجود رطوبت شده است دو اشتباه — از جمله یک متهم به او هنگامی که او اجازه grounder توسط اروین گذشته او را با دو سوم. سوم baseman دیوید Bote مرتکب خطای دیگری شروع به چهارم و Lester شده plunked شماره 9 hitter وظیفه کورت Casali با دو نفر پنجم.

با این وجود لستر بود به اندازه کافی کارآمد در اولین شروع خود را در حالی که گسترش موفقیت چرخش در توله سه برنده است. کایل Hendricks — که نام لیگ ملی بازیکن هفته پس از shutout از Milwaukee Brewers در روز جمعه — تایلر Chatwood و Lester اجازه داده اند یک اجرا در 20 نوبت.

و پیش بینی این است که لستر را بیشتر فراهم نوبت خود را به عنوان بازوی قوی تر می شود.

لستر به حال تنها یک strikeout اما از آن رخ داده است کاملا واقع 87 mph وزنه در پایین گوشه ای خارج به احمق Aristides آکینو دوم از چهارم.

لستر بود ذینفع بهینه سازی صف که گل اول برای چهارمین بار متوالی به شروع فصل — توله’ طولانی ترین جمله کشش در شروع یک فصل از سال 1945 NL قهرمانان در زمان اولین سرب در خود و نه بازی.

آنتونی ریزو ادامه داد: به تسلط قرمز به او ضربه سوم خود را اجرا خانه در این فصل به ثمر رساند و سه بار. ریزو آمار 28 حرفه ای اجرا می شود خانه برابر لیورپول — خود را در برابر هر حریف.

ریزو به خود جلب کرد به راه رفتن و به ثمر رساند در طول توله چهار-اجرا برای اولین بار در برابر وید مایلی و او با یک پیچ و گل در دو اجرا دو توسط خاویر بائز در دوم.

این مشخص شده 40 بار در ریزو حرفه ای است که او را به خود جلب کرد به راه رفتن و برخورد با زمین در همان بازی است. که دوم به Shin-Shoo چو (41) در میان فعال عمده leaguers.

حق fielder استیون سوزا جونیور و Bote در زمان استفاده از آنها برای اولین بار شروع می شود. Souza ضربه ترجمه و گل در Bote تک به کلاه چهار-اجرا برای اولین بار. Bote همچنین زدم در بیمه مهم اجرا در هفتم با دو برابر در Willson Contreras.

©2020 شیکاگو تریبیون

بازدید از شیکاگو تریبون در www.chicagotribune.com

توزیع شده توسط تریبون content Agency, LLC.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>