ایجاد کلاژ عکس با استفاده از Instagram داستان دوربین — هیچ طرح و برنامه مورد نیاز


برای طولانی ترین زمان Instagram ندارد بومی کولاژ از ویژگی های. اگر شما می خواستم برای ارسال یک داستان با مجموعه ای از عکس های شما می خواهم نیاز به استفاده از شرکت طرح و برنامه و یا یک شخص ثالث collage maker. خوشبختانه که دیگر مورد از Instagram در حال حاضر یک طرح به طور مستقیم به داستان ،

طرح شده است در دسترس در Instagram پس Dec. 17, 2019, که از ویژگی های شروع نورد و آن را ساده برای دسترسی به. آتش داستان دوربین و سپس انتخاب گزینه های طرح بندی. اگر شما به سبک قدیمی رابط کش رفتن به “طرح” در ویژگی carousel در پایین. جدیدتر رابط منو در سمت چپ و چیدمان دکمه ها باید به آسانی قابل مشاهده است به طوری ضربه بزنید که.

از اینجا, شما باید شش پوسته های مختلف را انتخاب کنید از هر یک متفاوت در تعدادی از عکس ها و چگونه Instagram نمایش آنها در یک شبکه:

  • 2 by 2 (پرتره)
  • 2 1 (مربع)
  • 3 1 (مناظر)
  • 1 و 2 (نازک پرتره)
  • 3 3 (مربع)
  • 1 و 2 (پرتره) + 1 1 (مربع)
مسن داستان دوربین طرح (سمت چپ) در مقابل نسخه های جدیدتر (سمت راست).

شما به سرعت می توانید کش رفتن یا شیر بین این کولاژ گزینه برای دیدن که طرح این است که حق را برای شما ارسال. هنگامی که شما انتخاب کنید یکی از شما می خواهم با استفاده از آن را فقط به عنوان آسان است.

هنگامی که شما شیر دکمه شاتر Instagram طول می کشد یک عکس و استفاده از آن برای پر کردن اولین فضای موجود در طرح است. اگر اندازه تصویر مناسب نیست قاب شما می توانید خرج کردن و حرکت آن را در اطراف با دو انگشت به آن محصول بهتر است. شیر شاتر دوباره آن را پر می کند حافظه بعدی و به همین ترتیب.

شما همچنین می توانید با پر کردن فضاهای با عکس در کتابخانه خود را از طریق عکس دکمه در پایین سمت چپ. برای اضافه کردن فقط یک عکس از ذخیره سازی خود را به کولاژ روی آن ضربه بزنید. اگر شما می خواهید برای انتخاب بیش از یک تصویر در یک زمان شیر “های متعدد را انتخاب کنید” را انتخاب کنید تصاویر خود را ضربه بزنید ، سپس روی “بعدی.”

گرفتن عکس (سمت چپ) در مقابل انتخاب چندین عکس (سمت راست).

اگر شما ناراضی هستید با عکس که پر از گذشته فضای موجود ضربه بزنید دکمه حذف در بالای شاتر. نگه داشتن انجام است که تا زمانی که تمام تصاویر شما می خواهید برای خلاص شدن از بین رفته اند. شما همچنین می توانید شیر “X” در گوشه بالا سمت چپ برای حذف تمام تصاویر.

هنگامی که شما تمام فضاهای در دسترس, شما می توانید ضربه بزنید و تیک ها که به نظر می رسد به پایان این طرح است. از اینجا, شما می توانید اضافه کردن معمول زنگ ها و سوت به پست های خود را, از جمله, متن, برچسب, GIFs, نقشه, و غیره. اگر شما ذهن خود را تغییر دهید شیر “X” در گوشه بالا سمت چپ و سپس “دور” به راه اندازی مجدد از ابتدا.

حذف تصاویر یکی یکی (سمت چپ) در مقابل یک محصول به پایان رسید (سمت راست).

پس از آن فقط ضربه “داستان شما” را فشار دهید برای ارسال آن وجود دارد حق دور و یا انتخاب “دوستان نزدیک” به ارسال آن به قبل از انتخاب گروهی از کاربران است. متناوبا شیر “ارسال به” برای دیدن گزینه های بیشتر.

نگه داشتن اتصال شما امن و بدون یک صورتحساب ماهانه. یک عمر برای به اشتراک VPN نامحدود برای تمام دستگاه های خود را با یک بار خرید از این ابزار جدید هک فروشگاه و تماشای Netflix, Hulu و یا بدون محدودیت های منطقه ای.

خرید در حال حاضر (80% off) >

عکس پوشش و فایل های Gif با جیک Peterson/ابزار هک

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>