کریگ Kimbrel از دست می دهد راه خود را


Craig Kimbrel was a mess in Monday's save opportunity. (Jamie Squire/Getty Images)
کریگ Kimbrel شد ظروف سرباز یا مسافر در روز دوشنبه ذخیره فرصت است. (جیمی اسکوایر/گتی ایماژ)

آن را غیر ممکن است برای شروع این ستون بدون یک لحظه کوتاه مکث و نگاه در سراسر امریکا است. Marlins یک شیوع ویروسی در دست خودو MLB فصل نهفته در تعادل است. من یک پزشک یا دانشمند. شاید آنها می توانید شکل و خارج چگونه به این همه کار شاید آنها نمی توانند. و امیدوارم سایر ورزش را یاد بگیرند از بیس اشتباه. به عادلانه بود من اصلا بزرگ پاسخ و یا پاسخ های خوب. شاید من حتی نمی باید ،

های ورزشی در بخش اسباب بازی و ورزشی فانتزی هستند یک گروه در یک گروه. این یک محل برای تفریح و عمل و جامعه و چیزی به ریشه. من می خواهم به نوشتن معمول بیس بال قرار دادن در زیر با برخی از سبک سری و با برخی از حماقت. این چیزی است که من انجام دهد. اما من می خواستم به اذعان جاذبه های لحظه ای و جدی از زمان قبل از من شیرجه زده چیزهای مانند دمیده موجب صرفه جویی و چشم پوشی سیم وانت.

بیایید سعی کنید به ماندن مثبت و پیدا کردن راه حل فعال در جهان است. و امیدوارم ما باید جهان بدون ثابت اضطراب به زودی به اندازه کافی. من از هر کسی که یک بخشی از جامعه ما است. نگه دارید ارسال سگ خود عکس خود را به تکه های کوچک از خبر خوب برنده خود را. آن کمک می کند. – pianow

سه-اجرا و صرفه جویی یکی از cushiest قطعات از نزدیک گیگ. این یک جوشیدن آن را درمان. در نهم دریافت سه استراحتی قبل از آنها یک هیولا تجمع مقابل شما راه رفتن پیروزمندانه. تقریبا هر قادر به MLB بازو می تواند تبدیل این انتساب بیشتر از زمان.

افسوس کریگ Kimbrel ندارد کسانی که امکانات دوشنبه. او انداخت 34 رزین در لیورپول در نهم و تنها 13 ضربه زدن به منطقه. چهار پیاده روی یک ضربه خمیر. شکر خدا دیوید راس yanked Kimbrel آورده و در جرمی Jeffress به پایان (دو outs یکی strikeout, 12 رزین). بستن کتاب شیکاگو فرار با یک 8-7 پیروزی.

که در آن فرشته هرناندز زمانی که شما به او نیاز است ؟

ما می دانیم که تمرین با این چیزها. توله را به Kimbrel و اقامت روشنفکر چرا که تیم انجام دهد. Kimbrel در این کتاب با یک قرارداد (چه خواهد بود 16 میلیون دلار در طول یک فصل کامل). بچه ها می خواهم که معمولا شانس اضافی. شاید واقعا مکانیکی است. شاید آنها می تواند آهن ،

البته 2020 معمولی شما نیست فصل بیس بال. وجود ندارد و شش ماه برای چیزهایی که برای صاف کردن. و توله باید جایگزین مناسب برای نهمین اگر Kimbrel نمی توانید حق است. (شاید او نیاز به صورت پشت.)

Jeffress نشان دهنده چگونه بد بو امداد بازی می تواند. به کارگر ماهر بود درخشان سال برای Brewers در 2018, ساختن 1.29 عصر و 0.99 شلاق. او به ثمر رساند هشت برد و 15 صرفه جویی حتی این همه ستاره تیم. یک 2.78 FIP تأکید می کند که شانس در کنار او بود اما او غیر قابل انکار هنوز تن به تن بسیار خوبی است.

سال گذشته آن همه را به هم ریخت — یک 5.02 دوران 1.37 شلاق. در این مورد شانس رفتن نیست راه خود را — به FIP پیشنهاد 3.96 عصر (متوسط اما نه افتضاح). اما شما نمی تواند سرزنش میلواکی برای حرکت در این فصل است.

برای کار خود را Jeffress یک 3.14 عصر و 1.34 شلاق. که نمی توان او را Mariano ریورا اما او موثر نزدیک تر از قبل. او همچنین تا به حال 27 موجب صرفه جویی برای Brewers در سال 2016.

شاید روم فتیله همچنین می تواند شکل به نهم. فتیله شد موثر مسکن برای توله سال گذشته (2.43/1.14) و تا به حال بیش از یک strikeout هر زمین باز یافته; مسلم است که strikeout رای است که انتظار می رود در این شکل از بازی امروز. فتیله نبود بسته شدن مجدد دوشنبه زیرا او در ششم زمین باز یافته اما شاید او را تحت فشار قرار دادند و بعدا به بازی.

خط پایین: اگر شما مصون سازی در برابر Kimbrel, Jeffress به نظر می رسد برنامه ریزی و فتیله را طرح B. سابق حمل پنج درصد فهرستی از برچسب در یاهو لیگ در حالی که فتیله در دو درصد است.

آخرین روز از Folty

در برخی از شهرهای دیگر و یک قدم اشتباه کافی است به هزینه شما کار خود را. مایک Foltynewicz لگد شد در اطراف خلیج تمپا — شش اجرا می شود سه homers و نمی آخرین شب. بریوز تعیین شده برای واگذاری پس از بازی.

من همیشه به حال یک نقطه نرم برای Folty در طول سال در بخش چرا که من می دانستم که چگونه به تلفظ نام او; در من HS فارغ التحصیلی کلاس مشابه نام خانوادگی و تحصیل کرده در همه ما است. (من به یاد داشته باشید اگر لری می تواند پرتاب موبایل و کامپیوتر برای اعتصاب; این چند سال شده است. او یک بازیکن تنیس خوب است.)

شاید روزهای خوبی را با Folty نیست همه که خوب است. راب نقره ای همیشه چیزی جالب می گویند:

David Fletcher, آناهایم, underdog

من بازی در بسیاری از عمیق تر مخلوط لیگ که در آن زمان بازی های انتقادی ارز. اغلب اوقات من مایل به گذشته نگاه عادی بهره وری اگر بازیکن به طور منظم ABs برای کوسن ، در برخی از سطح این یک بازی در مورد حجم.

بنابراین اجازه دهید بحث در مورد David Fletcher.

فلچر به شدت در جو Maddon را leadoff در آناهایم — رو به با یک 8-برای-15 شروع با یک زن و شوهر از پیاده روی است. فلچر دارای قدرت کمی است اما او باید یک .289 حرفه ای متوسط و .343 OBP برای کار خود را. او ممکن است قادر به نگه داشتن این فرفره. او گهگاه سرقت یک پایه. و اگر او را نگه می دارد گرفتن بر روی پایه که ماهی قزل آلا همکار رانندگی ممکن است او را در یک دسته.

اگر چه من می خواهم به فکر می کنم فلچر است و بیشتر از لیگ چنگ زدن به Yahooligans در مورد. او rostered در 42 درصد از بازی ما شاید به این دلیل او واجد شرایط در, دوم, کوتاه, سوم و بیرون از محیط. فصل به طعم و مزه. محل سکونت.

David Fletcher's playing time buoys his fantasy value. (Photo by Alex Trautwig/MLB Photos via Getty Images)
دیوید فلچر زمان پخش شناورها فانتزی خود را ارزش. (عکس توسط Alex Trautwig/MLB عکس از طریق گتی ایماژ)

تبادل چکش در توپی

اگر شما دنبال این ستون در حالی که شما احتمالا می دانید که من در انگلستان است. من زندگی در غرب در حال حاضر, اما من هنوز هم یک سگ به نام Fenway. دو دهه پیش همه من می خواستم یک قهرمانی Red Sox, من می خواهم خوشحال است که. من هیچ نظری ندارم که چگونه همه چیز رو به این نقطه و من را سرزنش نیست هر غیر نیو انگلند که به سادگی متنفر تمام این تیم بوستون. ریشه برای آنچه شما می خواهید.

که گفت:, فانتزی, همه چیز در مورد تعقیب اعداد. و ما می توانید برخی از آبدار اعداد اگر ما فعالانه مقابله با این بوستون تبادل کارکنان.

Red Sox کوبیده بالتیمور در شب باز 13-2; یک دسته از دو برابر موجب جرم در حالی که ناتان Eovaldi شدید در انتساب خود را. اما از آن زمان ناشناس و عابر پیاده Red Sox کارکنان شده است با دست به کفل زده. بالتیمور را unthreatening جرم — خوزه ایگلسیاس, شماره 3 hitter ؟ — برای منفجر شد 14 اجرا می شود در دو بازی آخر از باز کردن سری. و سپس متس انداخت یکی دیگر از هفت نقطه در بوستون در روز دوشنبه.

آن می تواند خیلی بدتر از قبل از آن بهتر می شود. یانکی ها اشعه آبی جیز آمده و خواستار پس از این چهار بازی از سری بازی های با متس. بوستون تنها سه بازی برابر میامی; خواهد Marlins حتی یک تیم در ماه سپتامبر ؟ همه من می دانم این است که ما را به آنچه ما می توانیم زمانی که ما می توانیم در حالی که ما می توانیم. و ما باید آن را انجام دهد در حال حاضر. نگه داشتن جریان هجومی در برابر این محاصره بوستون تبادل کارکنان.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>