یک تیم توسط تیم نگاه کنید که در آن بازیکنان NFL تصمیم گرفتند از سال 2020 فصل با توجه به coronavirus نگرانی

بازیکنان NFL انتخاب برای انتخاب کردن از 2020 فصل به دلیل نگرانی بیش از coronavirus بیماری همه گیر. در جولای 27, Miami Marlins در لیگ اصلی بیس بال تا به حال شیوع در تیم خود را که می تواند باعث برخی از بازیکنان NFL به فکر می کنم دو بار در مورد اینکه آیا آنها می خواهند به بازی در این فصل است.

بازیکنان باید تا آگوست ، 3 به انتخاب کردن از این فصل است. انتخاب کردن تصمیم نهایی است و نمی شود آنها را مجاز به بازگشت. بازیکنان با شرایط موجود دریافت $350,000 دستمزد و کسانی که انتخاب کردن برای دلایل دیگر دریافت $150,000.

در اینجا این است که ما تیم در حال اجرا-توسط-لیست تیم که بازیکنان تصمیم گرفتند از سال 2020 NFL season:

New England Patriots: The Patriots شد ضربه سخت در اوایل روز با چند استارت و کلید همکاران امید بستن به خارج. نرم افزار کاسه linebacker اصلا كار هایتاور و شروع مناسب مقابله با مارکوس کانن تصمیم گرفتند با توجه به گزارش. آیا به عنوان در حال اجرا پشت براندون بولدن بیمارستان دنی حیاتی و offensive lineman Najee Toran. ایمنی پاتریک چانگ شد ششمین پرستان بازیکن انتخاب آن با توجه به ESPN Mike Reiss.

Pro Bowl linebacker Dont'a Hightower of the Patriots is among the players to opt out of the 2020 season. (Photo by Maddie Meyer/Getty Images)
نرم افزار کاسه linebacker اصلا كار هایتاور از میهن پرستان است که در میان بازیکنان به انتخاب کردن از 2020 فصل است. (عکس Maddie مایر/گتی ایماژ)

Kansas City Chiefs: گارد لوران Duvernay-Tardif اولین NFL بازیکن را به انتخاب کردن از این فصل در میان coronavirus بیماری همه گیر. Duvernay-Tardif تصمیم نبود فقط قابل توجه است چرا که او یک نویسنده در دفاع از قهرمانان سوپر باول اما او همچنین یک دکتر.

Philadelphia Eagles: گیرنده گلابی گودوین به دست آورد در تجارت با 49ers این offseason خواهد شد نشستن در این فصل از طریق broncos NFL Network. گودوین و همسر خود را به حال یک دختر در فوریه. این زن و شوهر تا به حال دو سقط جنین پس از ماه نوامبر 2017.

Chicago Bears: ادی گلدمن بینی و مقابله با قطعه کلیدی از خرس های دفاع تصمیم گرفتند با توجه به NFL شبکه broncos. گلدمن طرفدار فوتبال تمرکز کلاس بود 17th بهترین در میان تمام داخلی مدافعان بیش از دو فصل است.

Buffalo Bills: بینی مقابله با ستاره Lotulelei تصمیم گرفتند با توجه به NFL رسانه مایک Garafolo. Lotulelei 14 انتخاب 2014 توسط Carolina Panthers آغاز شده تمام 32 بازی برای صورتحساب دو فصل گذشته. Lotulelei تشخیص داده شد با بیماری قلبی در NFL سراغ ترکیب قبل از او فراخوانده شد.

مینه سوتا وایکینگ ها: دفاعی مقابله با Micahel پیرس که امضا سه سال $27 میلیون معامله این offseason و تنها رایگان-عامل علاوه بر این توجه داشته باشید برای, مینه سوتا, تصمیم گرفتند در خارج از فصل با توجه به NFL Network.

Baltimore Ravens: گیرنده گسترده و بازگشت متخصص د’Anthony توماس قرار گرفت در این تیم لیست ذخیره به عنوان یک داوطلبانه انتخاب کردن. توماس پیوست کلاغ فصل گذشته پس از اینکه با روسای پس از 2014. پشتیبان گیری توهین آمیز و مقابله با آندره اسمیت نیز تصمیم گرفتند با توجه به broncos NFL Network.

New Orleans Saints: تنگ پایان کول فتیله تصمیم گرفتند در خارج از فصل با توجه به تام paul allen NFL رسانه ها. فتیله بازی شش بازی برای شیرها در سال 2016 و هشت بازی برای 49ers در سال 2018 است.

Tennessee Titans: Undrafted rookie offensive lineman آنتونی میشن تصمیم گرفتند با توجه به تام paul allen NFL رسانه ها. Undrafted rookies های واجد شرایط نیستند $150,000 انتخاب کردن دستمزد.

Dallas Cowboys: Cornerback موریس canady را از دست تصمیم به انتخاب کردن از این فصل با توجه به تیم سایت. Undrafted گیرنده Stephen Guidry همچنین تصمیم گرفتند با توجه به اخبار صبح دالاس.

واشنگتن تیم فوتبال: پایان دفاعی کالیب برانتلی اعطا شد “با خطر بالا” انتخاب کردن یک عنوانی است که اجازه می دهد تا او را به جمع آوری $350,000 دستمزد و تعلق فصل (بازیکنان داده نشده تعیین دریافت $150,000 پیشرفت خود 2021 قرارداد و نمی تعلق یک فصل).

Denver Broncos: دفاعی مقابله با کایل Peko نمی خواهد بازی را در این فصل با توجه به NFL شبکه broncos.

Seattle Seahawks: گارد شانس Warmack یک 2013 دور اول انتخاب تصمیم گرفتند با توجه به مایک Garafolo NFL رسانه ها. Seahawks امضا Warmack در ماه مارس است.

Houston Texans: دفاعی مقابله با ادی Vanderdoes است تصمیم گرفتند با توجه به NFL شبکه broncos. Vanderdoes بازی سه بازی برای تگزاسی ها در فصل گذشته.

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>