با آنچه در لایحه Laimbeer است ، آن را شامل یک گزارش آسیب

با آنچه در لایحه Laimbeer?

لاس وگاس مطلب مربی سابق دیترویت پیستونز پسر بد است جرقه نگرانی در رسانه های اجتماعی پس از debuting چه تنها می تواند به عنوان “یک نگاه.”

داستان پشت آن است و حتی بهتر از آن عکس.

مطلب ارائه گزارش آسیب های عجیب و غریب

لاس وگاس مطلب خود را باز 2020 WNBA نجومی روز یکشنبه در برابر شیکاگو در آسمان IMG آکادمی در برادنتون فلوریدا. لیگ است که در یک حباب در این سایت و این بازی یک مسابقه برگشت از “Hamby تقلا کردن” حذفی رقابت های 2019. این دو تیم نیست و این آسمان است که جان سالم به در این دور 88-86 با آخرین دقیقه 3-اشاره گر توسط Allie Quigley با کمک کورتنی Vandersloot.

اما قبل از آنها حتی می تواند در جریان تمرکز بر Laimbeer که جان ماکسول, Aces’ مدیر روابط رسانه ای منتشر شد به گزارش آسیب.

دو ساخته شده حس. همه ستاره لیز Cambage پزشکی معاف از فصل با توجه به بالا بودن خطر ابتلا به COVID-19 عوارض. Kelsey آلو پاره او آشیل در ماه ژوئن.

گذشته هر چند …

“بیل Laimbeer را باربر (Out — محل نگهداری نامعلوم).”

بر خلاف NBA حباب در نزدیکی اورلاندو وجود ندارد به عنوان بسیاری از قدرت پردازش و تجملات در برادنتون. NBA یک سلمانی که راه اندازی شد در حالی که وجود دارد هیچ چیز از مرتب کردن بر اساس در WNBA حباب. (و هیچ سالن یا.)

مطلب آشکار Laimbeer جدید و لوازم جانبی

Las Vegas Aces coach Bill Laimbeer reacts after a foul called against his team during the second half of a WNBA game against the Seattle Storm on July 19, 2019 in Seattle. (AP Photo/Elaine Thompson)
لاس وگاس مطلب مربی لایحه Laimbeer واکنش نشان می دهد پس از ناپاک نامیده می شود در برابر تیم خود را در نیمه دوم از یک WNBA بازی در برابر طوفان سیاتل در جولای 19, 2019 در سیاتل. (AP Photo/ایلین تامپسون)

که منجر به یکی دیگر از آشکار توسط Aces’ رسانه های کارکنان. “پیشانی بند لایحه” به جهان معرفی شد و یک’ja Wilson صورت داستان.

Laimbeer ادامه داد: این نگاه در حالی که مربیگری این مطلب در یکشنبه کردم و مخاطبان ملی در ABC. ESPN حاشیه تحلیلگر هالی Rowe است که در رسانه های عضو در حباب توضیح داد آرایشگر موضوع است. اما به عنوان ربکا Lobo نظر از بریستول, کانکتیکات, استودیو می کند که واقعا توضیح شیرازه?

رسانه های اجتماعی بود aflutter با بحث از سبک آیکون و “هاکی” ستاره تکه O’Houlihan. سرگرمی مقایسه بی پایان بود.

چقدر بد است Laimbeer است ،

بهتر است سوال این است که چقدر بد خواهد آن را دریافت کند ؟ Aces وارد حباب در جولای 6, پس از آن حدود 20 روز حداقل پس از Laimbeer بدست کوتاه کردن مو.

به WNBA فصل 22 بازی طولانی و نمی خواهد تا پایان سپتامبر. 12. ما در مورد برای دیدن Laimbeer تاب پانک-راک با حمایت هدبند? خواهد ویلسون به سادگی تسلیم شکستن اجتماعی فاصله اقدامات و برش مو خود را زمانی که او را از خوردن ناهار ؟

یکی دیگر از وجود دارد اما شاید بهتر جایگزین. Dearica Hamby تا دختر Amaya در حباب با او و او ظاهرا یک جوجه hairstylist.

اما پس از آن دوباره شاید نه. که یک صاف کننده مو در دست او ارائه می دهد و یکی دیگر از میزبان نگران کننده به نظر می رسد.

سازمان دیده بان Aces حساب برای محتوا از حباب

این مطلب دارای مناظر خود را در یک قهرمانی و یک خدمه به آن را انجام دهد حتی اگر Cambage و آلو نیست با این تیم است. در حالی که آنها درجه یک از بازیکنان خود را در رسانه های اجتماعی خدمه نیز شایسته جشن.

بسیاری از مراکز در اطراف ویلسون طبعا و او در Laimbeer به اعلام برنامه فصل.

و ریش دار.

آن را برای رفتن به یک, جالب, خنده دار, حباب فصل است.

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>