Trail Blazers outscored 30 در 3 نقطه خط, بالا بردن برخی از سوالات آشکار

اینها فقط scrimmages. آنها را به حساب نمی آوریم. و Damian Lillard, the Trail Blazers’ نهایی تفاوت ساز نشسته و با التهاب در پای چپ خود را. و پورتلند برگزار تورنتو یکی از بهترین دفاعی و تیراندازی سه نقطه تیم در لیگ.
من درک می کنم که.

اما این پرسش در حال حرکت رو به جلو تنها با یک داد و بیداد چپ قبل از شروع بذر بازی در اورلاندو خیلی واضح:

  • می تریل بلیزرز دید خوبی به اندازه کافی در برابر سه نقطه بورس برای محدود کردن توانایی خود را برای شکستن بازی ها باز است ؟

  • می تریل بلیزرز — بهتر از میانگین سه نقطه تیراندازی تیم در NBA قبل از وقفه — پیدا کردن خود را لمس از محدوده?

  • اگر Trail Blazers نمی تواند آمار بالا به اندازه کافی حجم threes می توانید آنها را به اندازه کافی بالا-در صد عکس از دو نقطه محدوده برای جبران سه نقطه تعادل?

یکشنبه در برابر رپتورز تریل بلیزرز شد outscored توسط عظیم 30 امتیاز از سه نقطه از خط در یک 110-104 از دست دادن. تورنتو ساخته شده 17 44 و تریل بلیزرز آمار فقط 7 از 28.

شما در حال رفتن به یک مقدار زیادی از آسان twos را برای اختلاف مانند آن یکی.

پورتلند آغاز شده حسن وایتساید در مرکز و Yll Nurkic در قدرت رو به جلو و بازی رپتورز حتی در سه ماهه اول و رهبری پنج در نیمه.

اما تورنتو بود و گرفتن عکس های خوب و به ناچار آنها شروع به رفتن در طول سه ماهه سوم. Stotts پرسیده شد که چگونه او فکر Nurkic-Whiteside پشت سر هم را در اولین بازی اکشن.

“من فکر می کردم آنها بازی خوب,” او گفت:. “من فکر می کردم این تیم و زمانی که آنها با هم بودند. من فکر می کنم آن را بدیهی است که چیزی است که ما همچنان به نگاه.

“اگر شما نگاه کنید در نیمه اول ما در نیمه. ما بازی خوبی در نیمه اول و آنها تیراندازی threes.”

درست است. اما آنها چند باز آنهایی که و کسانی که در نهایت رفتن به در.

پورتلند دفاعی چرخش اغلب بیشتر شبیه شود از مجموعه ای از چرخش. و در حالت تهاجمی پایان, تریل نمی توانید به عنوان بسیاری از باز کردن به نظر می رسد از محدوده طولانی به عنوان رپتورز بود.
“وجود دارد اتاق را برای بهبود” Stotts گفت. “ما که هستیم… من قصد ندارم به تطهیر آن سه نقطه شات یک نگرانی بزرگ در این لیگ در حال حاضر.

“ما نمی شوت سه هست. ما در حال رفتن به آن شلیک خوب در نهایت.

“من می خواهم برای گرفتن عکس های خوب. بیرون رفتن و خود را به هفت تا ده threes. او به ما بیشتر threes. ما را دریافت توپ در داخل. من تعجب ما نیست, توهین دوباره به عنوان به خوبی به عنوان من فکر کردم ما می خواهم برای شروع با.

“بزرگترین چیزی است که ما در گرفتن عکس های خوب-بازی به نقاط قوت ما است. برخی از شب آن را به threes برخی از شب های آن را به داخل می شود.

“من فکر نمی کنم شما در حال رفتن به یک رژیم غذایی مداوم از هر چیزی از ما. ما باید در داخل و خارج. ما باید نفوذ ما رو سه نقطه اکشن. ما نه صرفا یک سه نقطه تیراندازی تیم. ما باید به نمره امتیاز را که در آن ما می توانید آنها را دریافت کنید.”

NBA بازی است که همیشه سر به سوی یک رویارویی بین یک تیم ماهر به اندازه کافی به نمره به داخل سبد کارآمد به اندازه کافی برای غلبه بر این سد از threes که بسیاری از تیم ها در حال حاضر تیراندازی… و یا ترکیبی از تیراندازی threes به خوبی و افزایش که با کارا پست بازی.

و است که می تواند تریل بلیزرز. حداقل این است که این طرح است.

Trail Blazers outscored 30 در 3 نقطه خط, بالا بردن برخی از سوالات آشکار در ابتدا در ظاهر NBC Sports, غرب

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>