تونی Finau می آید تا کوتاه در 3M را به نوبه خود به برادر به عنوان caddie

برای دومین هفتۀ متوالی تونی Finau کوتاه آمد و در روز یکشنبه با یک گریزان جایزه در چشم.

هفته گذشته Finau تا به حال یک سهم از 36 سوراخ سرب در یادبود مسابقات قبل از محو شدن بیش از آخر هفته از جمله نهایی-دور 78 به سقوط به رتبه هشتم. که در پایان باعث caddie سوئیچ به عنوان Finau حال نوسان مربی بوید Summerhays در کیسه برای این هفته 3M باز است. او یک بار دیگر بازی راه خود را به مشاجره و بالاترين رتبه بازیکن را قطع تنها به شبهه یک بار دیگر در دور نهایی.

Finau آغاز روز دو عکس کردن سرب در TPC شهرهای دوقلو اما تلاش بر این سبزی از دست رفته پنج putts از داخل 15 فوت است. در حالی که او به ضرب گلوله یک 3-تحت 68 که نمره چپ او سه عکس پشت سر مایکل تامپسون و در بزرگ کراوات برای سوم. نتیجه همچنان یک روند اخیر برای Finau که وارد هفته 171st در تور نهایی-دور به ثمر رساند به طور متوسط در این فصل و همچنان در جستجوی یک برنده دوم پس از نخستین پیروزی در سال 2016 پورتوریکو باز است.

Finau: هیچ غنائم برای T-3; ‘من آموخته ام که راه سخت’

3M باز: Full-میدان نمرات | پوشش کامل

“من تا به حال برخی از بزرگ به نظر می رسد پایین کشش. من را ندارد putts من نیاز به” Finau به خبرنگاران گفت:. “شما رو به کسانی که putts برای برنده شدن در مسابقات و من قادر به انجام آن است. اما من بازی را در یک محل بزرگ با سه رشته و مناسب در اطراف گوشه و آن را بسیار هیجان انگیز برای من است.”

Finau از دست حذفی در اوایل سال جاری در مدیریت زباله های باز و در حال حاضر متصلب تا 30 بالا-10 پس از اتمام از آنجا شروع فصل 2016-17 تقریبا دو برابر مجموع بازیکن بعدی که نه برنده مسابقات که در امتداد دهانه (تامی Fleetwood, 16). Finau توصیف Summerhays به عنوان یک هفته راه حل برای caddie و تایید کرد که او باید خود را برادر Gipper در کیسه در هر دو WGC-فدرال اکسپرس سنت جود دعوتی و PGA قهرمانی قبل از به دنبال یک راه حل دائمی.

“من فکر می کنم من با کسی من راحت با چند هفته آینده و شاید سعی کنید کسی شروع (با) برگشتی اما کسی به من نزدیک” Finau گفت. “من برادر من از چند هفته آینده و من تصمیم پس از PGA.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>