سه unsigned میدارد دور اول باقی می ماند

یک روز قبل از اردوگاه های آموزشی باز سه دور اول میدارد اند را امضا نکرده تازه کار قرارداد.

این unsigned اول سرآمد هستند Bengals کارفرمایی جو نقب زدن (برای اولین بار به طور کلی) غول مقابله با اندرو توماس (چهارم به طور کلی) و تیتان مقابله با بني اسرائيل ویلسون (به طور کلی 29).

در اوایل ماه مه نقب زدن به او پیشنهاد کرد که می خواهم نظارت بر COVID-19 وضعیت قبل از امضای قرارداد. آن را بدست مراتب بدتر به جای بهتر از آن; اما هیچ دلیلی وجود دارد در این نقطه به امتناع از ثبت نام پس از امضای جایزه (حدود 24 میلیون) پرداخت خواهد شد صرف نظر از اینکه بازی ها در این سال است.

همچنین اگر نقب خواهد نشستن و دوباره وارد این پیش نویس وجود دارد یک شانس خوب او نمی تواند انتخاب اول کلی. حتی اگر او بودند و او می خواهم به احتمال زیاد بسیار کمتر در 2021. درپوش حقوق درایوهای rookie قرارداد و $23.2 میلیون کاهش در حقوق و دستمزد کلاه قطعا درایو کردن ارزش دور اول rookie قرارداد.

برای بازیکنان گرفته شده در بالای پیش نویس (مانند نقب زدن و توماس) وجود ندارد به مذاکره فراتر از جبران تضمین شده پول در زمان پرداخت از امضای پاداش و باعث دفع ادرار را تضمین می کند. اگر نقب زدن و یا توماس همین حالا ثبت نام سه شنبه به احتمال زیاد دلیل خواهد بود که یکی یا بیشتر از آن سه.

برای ویلسون واقعی تنها نقطه چسبیده تبدیل شدن به مقدار سال چهارم حقوق و دستمزد خواهد شد که به طور کامل تضمین شده است. این بازیکن گرفته شده و پشت سر او تا 1.6 میلیون دلار تضمین شده; از این بازیکن گرفته شده در مقابل او است $1.9 میلیون تضمین شده است. ویلسون باید $1.75 میلیون تضمین شده است.

سه unsigned میدارد دور اول باقی می ماند در ابتدا در ظاهر طرفدار فوتبال صحبت

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>