Sadio یال کمک می کند تا لیورپول از پشت آمده به نفع خود در نیوکاسل

Sadio یال آمد کردن زمین به سیمان گشت پیروزی در نیوکاسل به عنوان قهرمانی لیورپول مجموعه یک باشگاه جدید ثبت 99 لیگ برتر امتیاز برای این فصل است.

انتهایی به دوایت گیل طلب اعتصاب تنها پس از 24 ثانیه Jurgen Klopp مردان وارد و از طریق ویرژیل Van Dijk قبل از شکستن و سپس آن را به دست آورد 3-1 حسن نیت ارائه میدهد از فرتونگن را 59 دقیقه موشکی و یال خوب پیچش یا حلقه زنی تلاش در مرگ به ادعای 32 لیگ پیروزی در این مبارزه است.

تخلیه Magpies مشغول به کار سخت در طول خود را در بر داشت به طور فزاینده ای کشیده به عنوان تیمهای دیر تبدیل به اسلحه های بزرگ با زمان در حال اجرا پایین.

اگر حتی یک مقدار تغییر لیورپول طرف وارد انتظار مانند بسیاری ناراضی نیوکاسل طرفداران ساده بعد از ظهر در Tyneside آنها به زودی disabused از مفهوم.

Magpies اهدا شد یک ضربه آزاد در نیمه راه و تفکر سریع جونجو شلوی رنده شده رو به مسیر به همان اندازه هشدار گیل که با چاقو به صورتی ماهرانه گذشت پیشبرد Alisson بکر برای باز کردن به ثمر رساند اگر چه تنها پس از طولانی VAR بررسی آفساید.

تیمهای مردان به سرعت حل و فصل را به بازی پس از نخستین شکست به تسلط داشتن, اگر چه بدون همیشه به دنبال مانند شکستن از طریق فراوان صفوف سیاه و سفید پیراهن جلوتر از آنها.

نیوکاسل آسیب-آمار سه مرد rearguard که شامل پر پشت Javier Manquillo و دنی رز در حال بازی در کنار استیو بروس تنها متناسب مرکزی مدافع فدریکو فرناندز به خوبی محافظت شده در نزدیکی فشار ثابت با سابق زاغی جیمز میلنر و Takumi Minamino برجسته برای لیورپول.

Dwight Gayle had opened the scoring (Jan Kruger/PA)
دوایت گیل باز کرده بود به ثمر رساند (Jan کروگر/PA)

اما تنها حافظ مارتین Dubravka را در نوک انگشتان مانع Minamino از تسطیح با برد بلند و 29 دقیقه در ورزشگاه.

مهلت ثابت به طور موقت به عنوان لیورپول در نهایت مسطح با هفت دقیقه از نیمه باقی مانده است.

الکس اکسلاد-چمبرلین مشغول به کار راه خود را به فضای بین بال-بازگشت مت ریچی و رز پایین سمت راست قبل از lofting یک صلیب را به وسط Van Dijk به افزایش و حلقه یک هدر بیش درمانده Dubravka.

اکسلاد-چمبرلین و Minamino هر دو شانس بازوی خود را از راه دور به عنوان نیمه وقت با نزدیک شدن اما دو طرف هنوز هم قفل شده وقتی سوت صدا.

قرمز پر پشت Neco ویلیامز اخراج بالا و گسترده و Van Dijk رهبری یک میلنر گوشه راست دروازه بان به عنوان قهرمانان بازگشت و در تعیین مد اما شان Longstaff ارسال جمعآوری تلاش گسترده ای فقط در انتهای دیگر پس از ارتباط خوبی با همکار جایگزین Joelinton و شلوی.

بازدید کنندگان رفت جلوتر با 59 دقیقه رفته که منشاء هر ایمیل های نا منتقل توپ بر روی پای راست خود را در سمت چپ محوطه جریمه قبل از خرد یک swerving شات گذشته Dubravka و داخل پست دور.

Jurgen Klopp saw his men end with another win (Owen Humphreys/PA)
Jurgen Klopp دیدم مردان خود پایان با یک پیروزی دیگر (اوون Humphreys/PA)

منشاء هر ایمیل های نا, Minamino و اکسلاد-چمبرلین به سرعت ساخته شده راه را برای محمد صلاح یال و روبرتو Firmino و صلاح تقریبا اعلام ورود خود را در سبک زمانی که او لرزاند پست با قدرت زده تلاش قبل از یال مهر و موم پیروزی با جریمه 89 دقیقه به پایان برسد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>