MLB است پرداخت قیمت برای ‘احمقانه تر طرح’

بسیاری ساخته شده است (از جمله من!) در مورد چگونگی دقیق و کامل و حسن نیت MLB را 2020 عملیات دستی است. تمام کسانی که نمودارها و زیر مجموعه و پانوشت ایجاد این تصور که مجموعه ای از پروتکل های کافی برای outthinking coronavirus بیماری همه گیر. اما فقط به خاطر یک برنامه ریزی طولانی است به این معنی نیست که شما کار می کنند. نه همه برنامه ها به همان اندازه قابل دوام.

در اینجا برخی از حقایق:

یکی از این برنامه ها کار نمی کند و همچنین دیگران. تفاوت حداقل در طول هفته گذشته است یا نه وجود دارد و به اصطلاح حباب سیستم sequestering ورزشکاران به عنوان راهی برای کاهش گسترش از جامعه است.

ماه پیش MLB به طور خلاصه به عنوان یک حباب و یا چند حباب طرح در مکان هایی مانند آریزونا و فلوریدا که در آن وجود دارد فراوان بهار امکانات آموزشی (اما همچنین افزایش درجه حرارت در تابستان و COVID موارد). بازیکنان خودداری کردند در حال جدا شده از خانواده های خود و لیگ به سرعت کاهش یافته و این موضوع به طور کامل.

MLB's protocols call for more social distancing during games, including in makeshift dugouts in the stands, but teams are still traveling to play in home cities. (Photo by Scott Kane/Getty Images)
MLB را از پروتکل های تماس برای اطلاعات بیشتر اجتماعی فاصله در طول بازی از جمله موقت dugouts در می ایستد اما تیم هنوز هم سفر به بازی در صفحه اصلی شهرستانها. (عکس توسط Scott کین/گتی ایماژ)

فصل آنها در نهایت طراحی شده شامل تیم های اقامت در عرض جغرافیایی خود را در منطقه بازی به طور انحصاری خود را در برابر بخش و بخش مربوطه در سایر لیگ ها. این قطعا ساده سفر می کند و آن را عملی تر (لجستیکی صحبت کردن) بازی 60 بازی در 66 روز است. اما هر نوع امتیازی به چه مسری و خطرناک COVID-19 است.

بیس بال اجتماعی دور از طبیعت در این زمینه اما بودن در یک اتاق قفل در ستاره شرق, و یا در یک اتوبوس تیم نیست. مشکل باقی مانده است که بازیکنان باید مقدار زیادی از فرصت به قرارداد coronavirus را در خانه های مختلف جوامع — به خصوص اگر آن اتفاق می افتد به در می گوید که در حال تجربه بی سابقه ای خوشه و گسترش آن را به یک دیگر در ورزشگاه بیس بال و یا در مسیر به یک استادیوم در شهر های مختلف.

که یک مشکل برای MLB. و این یک مشکل برای کشور در زمانی که شما در نظر بگیرید که در آن بازیکن می تواند گسترش آن برای حمایت از کارکنان و کارگران ضروری که دسترسی ندارید به همان قوی تست و سیستم های مراقبت های بهداشتی.

آن زمان تنها چند روز از اقدام ورزشی خارج از حباب دقیقا این سناریو برای شروع به آشکار شدن. حتی اگر هزینه از این خاص شیوع “تنها” یک زن و شوهر از بازی ها و سلامتی یک تعداد انگشت شماری از بازیکنان MLB به طور جدی باید در نظر بگیرید که آیا این نتیجه ذاتی است به این طرح در آن اجرا شده و به طور موثر اجتناب ناپذیر اگر آن چوب با آن جلو می رویم. چرا که مردم این را دیدم آیند. بازی بدون حباب بود یک ایده بد است که خیلی قابل پیش بینی بود.

زمانی که من مصاحبه دکتر آرتور کاپلان که موسس و رئیس بخش اخلاق پزشکی در دانشگاه دانشکده پزشکی و یک شرکت در صندلی شهرداران پانل مشاوره در ورزش, تفریح و سرگرمی و سلامتی, من علاقه مند بود در ایده های نامشهود مثل اینکه طرفداران باید یک تعهد اخلاقی به لذت بردن از بیس بال فصل اگر آن را کردم در جریان است. در مقابل او می خواست به راه آهن در برابر جزئیات طرح MLB شد اجرای.

“من حتی نمی تواند حداقل به همین دلیل آنها در تلاش هستیم این سفر چیزی که او گفت:” با آشکار نا امیدی.

و در برابر من بلاغی شمارنده است که لغو یک فصل هزینه مشاغل, “شما باید امیدواریم که که شما می توانید نگه داشتن یک شغل و همه می داند که, اما در همان زمان به این معنا نیست که شما را به احمقانه تر از برنامه است.”

“بیشتر احمق طرح” است که قرار می دهد تیم در هواپیما و اتوبوس و به هتل ها و رستوران ها در سراسر کشور و خارج از نقاط داغ.

Instead of instituting a bubble, MLB's plan relies on personal responsibility of a vast group to avoid contracting the coronavirus while traveling to play games. (AP Photo/Charles Rex Arbogast)
به جای سازماندهی یک حباب MLB طرح متکی بر مسئولیت شخصی از یک گروه گسترده ای برای جلوگیری از ابتلا به کروناویروس در حالی که سفر به بازی بازی. (AP Photo/چارلز رکس Arbogast)

در یک دوره تعریف شده توسط meme ified قطعیت برخی از چیزهایی که در حال روشن است. مانند این که آیا این امر می تواند بیشتر اخلاقی به بازی های ورزشی در یک حباب.

“بله” Caplan گفت: به صراحت.

به عادلانه بود من برخی از ایده چرا که آنها در حال تلاش در این سفر بین خانه استادیوم چیز. بیس بال تا به بسیاری از مردم بازی خیلی بیشتر از بازی های بسیار بزرگتر بازی سطوح. شناسایی یک یا چند سایت که می تواند شامل کل فصل بیس بال برای تیم های مختلف با اندازه کافی قابلیت پخش ممکن است غیر ممکن است.

فراتر از آن زندگی در یک ورزش موظف حباب برای تلفن های موبایل عجیب و غریب و تنهایی است. این dystopian و dehumanizing به شاتل ورزشکاران ما بین هتل و استادیوم در حالی که به شدت نظارت بقیه حرکات خود را به خاطر تلویزیونی سرگرمی و میلیاردر تیم صاحبان درآمد. اگر ورزشکاران انتخاب کردن از یک فصل در یک حباب من نمی غبطه خوردن آنها را.

به جای سنگین نظارت و امن پردیس, MLB تصمیم به تکیه بر مسئولیت شخصی در هر نوبت. در اخبار همایش ها محل باشگاه وانجمن رهبران استرس اهمیت وحدت و ارتباط قرار دادن ایمان خود را در این واقعیت است که هم تیمی های خود را درک کنند که چگونه یک مرد می تواند ظروف سرباز یا مسافر این برای همه است. پس از اولین دور از موارد مثبت بریدن در Marlins این تیم خواسته کهنه shortstop میگوئل Rojas اگر آنها هنوز هم باید بازی بازی. کمیسر حفظ قدرت به تعویق انداختن بازی ها و یا به حالت تعلیق در فصل اما در لیگ نمی تواند نیروی تیم را به بازی اگر آنها احساس می شود.

ورزشکاران مشروط برای نظم و انضباط استدلال می رود. اما آنها نیز مشروط به بازی از طریق ، آنها کارشناسان بیماری های عفونی و یا بهداشت عمومی طرفداران مهم نیست که چقدر ما می خواهیم در این فصل به طور قابل توجیه به عنوان یک مدل از بهترین شیوه. با تکیه بر مسئولیت شخصی برای مبارزه با این بیماری همه گیر است و ثابت شده است به شکست است.

حتی اگر بازیکنان بودند تقاضاهای مصرانه برای یک فصل تعهد برای نگه داشتن آنها و گسترده تر جامعه ایمن در لیگ. شاید یک حباب شده اند کافی و عملی و یا شاید نه. اما این طرح در حال حاضر به وضوح نیست.

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>