iOS 14 اجازه می دهد تا خود را Memoji سایش فولاد ماسک ها و پارچه پوشش صورت از هر رنگ


اپل بزرگ در iOS 14 به روز رسانی شامل Memoji پیشرفت مانند جدید مدل مو و کلاه خود را از انتخاب شخصی Animoji شخصیت. حتی بهتر وجود دارد در حال حاضر پوشش صورت بنابراین شما دیگر مجبور به توسل به که یک نقاب دار از emoji به نقطه در سراسر در این زمان از COVID-19.

چون از رمان coronavirus فراگیر جهان, ماسک صورت جدید, هنجار در جامعه است. بنابراین جای تعجب نیست که اپل اضافه شده گزینه ای برای Memoji. اما ما امیدوار بودیم که آن را منتشر Memoji به روز رسانی در iOS 13.6 یا 13.6.X به روز رسانی به طوری که هر کس می خواهد دسترسی سریع به ویژگی های.

تجهیزات حفاظت فردی (PPE) گزینه های برای Memoji در iOS 14 شامل یک پایه پارچه سبک صورت پوشش موجود در رنگ های مختلف. اگر شما می خواهید برای اضافه کردن این به خود Memoji آواتار شما می توانید صبر کنید تا ماه سپتامبر پایدار iOS 14 انتشار آن را بر روی آی فون خود را و یا شما می توانید پیوستن به بتا و استفاده از آن در حال حاضر. ما به شما نشان دهد که چگونه برای اضافه کردن یک ماسک به فعلی خود را Memoji اما شما قطعا می توانید از ابتدا شروع می شود بیش از حد.

مرحله 1: باز کردن Memoji برنامه در پیام

باز کردن برنامه پیام سپس به هر گونه گفتگو یا ضربه دکمه نوشتن به یک شروع جدید است. بعدی ضربه بزنید در Memoji آیکون (و نه Memoji برچسب یک) در iMessage برنامه کشو در سمت راست زیر فیلد متنی. آن استفاده می شود به نام “Animoji” اما iOS 14 تغییر آن به Memoji. اگر شما نمی بینیم کشو ضربه فروشگاه App نماد در کنار آیکون دوربین.

مرحله 2: باز کردن خود را Memoji در ویرایشگر

گذشته خود را مورد استفاده Animoji یا Memoji ظاهر خواهد شد به طوری که شما می توانید شروع به ضبط یک ویدیو با استفاده از یک نماد حق دور. اگر شما خود را نمی بینم Memoji وجود دارد بکشید تا پنل و سپس شما را انتخاب کنید Memoji شخصیت. سپس شیر آن را حذف (•••) icon برای مشاهده گزینه های را انتخاب کنید و “ویرایش کنید.” اگر شما می خواهید یک نقاب و unmasked نسخه از خود را Memoji شیر “تکراری” به جای.

مرحله 3: پیدا کردن گزینه های روسری

هنگامی که ویرایشگر رجیستری شما را تا پایان که در آن شما را ترک کردن زمان گذشته و یا در آغاز “پوست” گزینه. از طریق این بخش تا زمانی که شما بر روی زمین “Headgear” که استفاده می شود به نام “کلاه” قبل از علاوه بر این از ماسک است.

گام 4: انتخاب یک نوع ماسک صورت

در پایین حرکت به پایین روسری صفحه, و که در آن شما پیدا کردن ماسک صورت تحت عنوان صورت پوشش. برای اضافه کردن یک ماسک صورت شیر در Memoji آیکون است که با استفاده از ماسک نوع که دوست دارید. در حال حاضر وجود دارد تنها دو پارچه در سبک های: فولاد ماسک یکبار مصرف آنهایی که با ارتقا بخش و منظم پارچه پوشش صورت های قابل استفاده مجدد آنهایی که هر کسی می تواند. متاسفانه هیچ N95 ماسک یا ماسک گاز.

گام 5: تغییر چهره ماسک رنگ

در حال حاضر شیر بر روی هر یک از گزینه های رنگ که به نظر می رسد بالاتر از ماسک های انتخاب. اگر رنگ پیش فرض کار نمی کند برای شما کش رفتن برای انتخاب رنگ آیکون آخرین گزینه را انتخاب کنید که. برای تغییر رنگ سایه, کش رفتن, سایه تعدیل به سمت چپ برای تیره تر و مناسب برای سبک تر است. آمار “انجام” در بالا و سمت راست زمانی که شما به پایان رسید به صرفه جویی در همه تغییرات.

مرحله 6: استفاده از جدید خود را پوشانده Memoji

حالا که شما خود را جدید ماسک صورت, شما می توانید ارسال Memoji از طریق پیام به عنوان یک ویدیو یا یک برچسب. استفاده از Memoji دکمه در یک پیام ارسال موضوع به یک فیلم و برچسب را فشار دهید به جای برچسب از خود Memoji در چت. شما همچنین می توانید خود را Memoji در طول یک FaceTime تماس های ویدئویی.

گام 7: حذف ماسک را از خود Memoji

اگر شما می خواهید به حذف ماسک صورت فقط با استفاده از همان مراحل اما سوئیچ به صورت پوشش سبک در “Headgear” به ضد ماسک نسخه و به آن ضربه بزنید “انجام می شود.”

نگه داشتن اتصال شما امن و بدون یک صورتحساب ماهانه. یک عمر برای به اشتراک VPN نامحدود برای تمام دستگاه های خود را با یک بار خرید از این ابزار جدید هک فروشگاه و تماشای Netflix, Hulu و یا بدون محدودیت های منطقه ای.

خرید در حال حاضر (80% off) >

پوشش, عکس, تصاویر, و, GIF توسط نلسون اگویلار دو لا فرانترا/ابزار هک

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>