چگونه برای پیدا کردن موقت رایگان برنامه ها و بازی ها در Google Play Store


نرم افزار طول می کشد زمان برای ایجاد و بنابراین بسیاری از برنامه های رایگان نیست. اما برای ایجاد علاقه برخی از توسعه دهندگان خود را پرداخت می شود برنامه های رایگان برای مدت زمان محدود. پتانسیل برای دراز مدت افزایش روزانه کاربران فعال بیش از شیپور خاموشی کوتاه مدت درآمد از دست داد. بنابراین برای ما کاربران نهایی ترفند این است که دانستن زمانی که این فروش در حال حاضر ،

وجود دارد یک برنامه در فروشگاه بازی است که حل این مشکل است. این جستجوها بازی فروشگاه برای همه پرداخت می شود که در حال حاضر با تخفیف به رایگان (به عنوان در $0.00) و سپس به سادگی لیست آنها را در برنامه. حتی بهتر اگر شما علاقه مند به دانستن زمانی که یک برنامه خاص به فروش می رود از آن می تواند به شما یک معامله هشدار بنابراین شما هرگز از دست دوباره.

مرحله 1: نصب AppsFree

برنامه که باعث می شود آن را آسان برای پیدا کردن به طور موقت نرم افزار رایگان است که به درستی به نام AppsFree. شما با نصب آن می توانید از Play Store با باز کردن لینک زیر در گوشی هوشمند و یا در هر دسکتاپ مرورگر که در آن شما وارد سایت اولیه خود را با حساب Google.

مرحله 2: فهرست معاملات

در صفحه اصلی این برنامه این است که یک لیست از همه در حال حاضر با تخفیف نرم افزار و بازی. لیست شامل نام برنامه, توسعه, اصل, قیمت, چگونه فروش نرم افزار در حال حاضر رتبه و تعداد محبوبیت.

شما می توانید فیلتر کردن لیست از برنامه با دکمه در گوشه بالا سمت راست. در اینجا شما می توانید یک حداقل امتیاز به تنها نشان داده شود برنامه های با نظرات خوب و یا شما می توانید حذف برنامه ها در دسته های خاصی. شما حتی می توانید فیلتر کردن کلمات کلیدی خاص به خود را AppsFree خوراک بیشتر مربوط به شما.

فراتر از آنچه که شما می توانید حذف برنامه های شما در حال حاضر خود را از خوراک و یا فقط تبر آنهایی که شما علاقه مند در. در صفحه اصلی ضربه تند وشدید زدن چپ یا راست در یک برنامه لیست. این برنامه خواهد بود از لیست حذف شده و نمی خواهد دوباره ظاهر می شود حتی اگر توسعه دهنده قرار می دهد این برنامه در فروش.

شما می توانید پیدا کردن برنامه های شما را رد کرد و با باز کردن منوی سمت (انتخاب سه خط افقی در گوشه سمت چپ-بالا) و انتخاب “را رد کرد و برنامه های.”

مرحله 3: دریافت هشدار زمانی که برنامه های خاص در فروش (اختیاری)

مگر اینکه شما در حال باز کردن این برنامه هر روز آن را هنوز هم به احتمال زیاد شما از دست برخی از معاملات. به جای آنچه شما می توانید انجام دهید این است که انتخاب کردن به هشدار از فروش شما ممکن است علاقه مند.

را انتخاب کنید از سه خط افقی در گوشه بالای سمت چپ و را انتخاب کنید “اطلاعیه ها.” یک پنجره ظاهر خواهد شد با یک لیست از ژانرهای مختلف برای برنامه ها و بازی های. لیست پیش فرض از “داغ نرمافزار” شامل برنامه های محبوب و بازی ها هستند که در حال حاضر در فروش. انتخاب کنید که کدام دسته از برنامه ها و بازی های شما می خواهید به هشدار و را انتخاب کنید “OK.”

هر زمان که یک برنامه تحت این رده است لحظه ای رایگان, شما یک اخطار دریافت خواهید کرد. شیر این هشدار برای باز کردن آن بازی لیست فروشگاه که در آن شما می توانید نصب آن رایگان است.

نگه داشتن اتصال شما امن و بدون یک صورتحساب ماهانه. یک عمر برای به اشتراک VPN نامحدود برای تمام دستگاه های خود را با یک بار خرید از این ابزار جدید هک فروشگاه و تماشای Netflix, Hulu و یا بدون محدودیت های منطقه ای.

خرید در حال حاضر (80% off) >

پوشش, تصویر, تصویر, GIF, توسط Jon شوالیه/ابزار هک

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>