الوی Jimenez و Reynaldo لوپز خروج با صدمات در حالی که رابرت لوئیس بازدید خود 1st حرفه ای خانه اجرا در جوراب سفید را 14-2 دست دادن به دوقلوها

شیکاگو — Chicago White Sox چپ fielder الی Jimenez و پارچ Reynaldo لوپز خارج شد با صدمات در اوایل روز یکشنبه 14-2 دست دادن به دوقلوها مینه سوتا در نرخ تضمین میشه.

Jimenez در دوم از سمت چپ زمین باز یافته با وضعيتي یک زمین باز یافته پس از توفنده به سمت چپ-زمینه دیوار. او هنوز در حال ارزیابی در پایان بازی. لوپز با دو outs در اولین ورود با شانه راست تنگی. او را دوباره ارزیابی دوشنبه.

Jimenez سقوط به دیوار در حالی که ردیابی جیک غار گرند اسلم در اولین. او بر روی زمین برای یک بیت اما او در بازی باقی مانده پس از آموزش کارکنان بررسی بر روی او.

آموزش کارکنان بررسی بر روی Jimenez دوباره در دوم پس از ادی روساریو دو برابر شده و به شکاف در سمت چپ-مرکز. Jimenez سپس بازی را ترک کرد.

لوپز مجاز چهار اجرا می شود در سه بازدید و دو پیاده روی در دو سوم از یک زمین باز یافته.

وجود دارد یک نماد برای Sox به عنوان لوئیس رابرت آمار خانه اول اجرای حرفه ای خود را. دو اجرا انفجار به مرکز در پنجمین رفت و حدود 419 ،

Nelson Cruz رفت 4-برای-5 با دو, دو برابر, دو خانه اجرا می شود و هفت RBIs برای دوقلوها که در زمان دو از سه در اولین سری از این بیماری همه گیر و کوتاه فصل است.

©2020 شیکاگو تریبیون

بازدید از شیکاگو تریبون در www.chicagotribune.com

توزیع شده توسط تریبون content Agency, LLC.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>