الکس اسمیت به واشنگتن یک گزینه قابل دوام در کارفرمایی

هفته بد را فشار دهید برای واشنگتن حق رای دادن تحت الشعاع قرار شد جمعه شب خبر که کارفرمایی الکس اسمیت پاک شده به سر هیچ و تمام فعالیت های فوتبال. فراتر از خود قهرمانانه سفر بودن بلافاصله شایسته از صفحه نمایش بزرگ درمان این سوال که آیا اسمیت می تواند برنده شروع کار در واشنگتن است.

اسمیت می داند که یک یا دو چیز در مورد تنظیم به یک جرم; او آن را انجام بسیاری از بار پس از ورود به NFL به عنوان اولین انتخاب در سال 2005 پیش نویس است. (در سال 2006 اسمیت هماهنگ کننده توهین آمیز بود Norv ترنر پدر واشنگتن جدید حمله هماهنگ کننده اسکات ترنر.) و اسمیت به عنوان استارتر به صورت ظاهرا بازسازی سان فرانسیسکو تیم در طول تحریم سال 2011. که بازسازی تیم آمد در یک muffed زدن توپ یا دو ساختمان یک پل به سوپر باول.

سه سال پیش اسمیت led لیگ در رهگذر امتیاز با 4,042 متری 26 touchdowns و پنج interceptions. او تا به حال بیش از هشت interceptions در هر فصل از سال 2010.

از سال 2011 از طریق 2018, رکورد خود را به عنوان یک نویسنده (برنده نیست, کارفرمایی, آمار, اما خوب quarterbacks که هم رهبران خوب بدون شک تاثیر یک تیم توانایی پیروزی) است 75-35-1.

دوم-سال کارفرمایی Dwayne هاسکینس است که پیش نویس شجره نامه و بالقوه است. اما در یک سال با خیلی هرج و مرج و آشفتگی اسمیت قابلیت رشد در شرایط غیر معمول و برای غلبه بر خیلی سختی می تواند این 36 سال یک فرصت به پایان خود باز گشت با چیزی بسیار مهم تر از دریافت گواهی پزشکی به بازی پس از درد و رنج وحشتناکی پا شکسته که شد آنقدر آلوده است که او تقریبا مرده بود.

الکس اسمیت به واشنگتن یک گزینه قابل دوام در کارفرمایی در ابتدا در ظاهر طرفدار فوتبال صحبت

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>