مهره مار برای خرید اصل و هندی نیروی جادویی مهره مار

خرید مهره مار از اینجا سرمهره این روزها در فضای مجازی پر رونق است و بسیاری از افراد تحصیل کرده و بی سواد ، افراد مشهور و افراد عادی ، زن و مرد و غیره طرفدار خرید این مهره جادویی هستند.

به گزارش خبرنگار ایمنا ، مردم مدتهاست که داشتن مهره مار را راهی برای جذب مردم و شنیدن صدای آنها می دانند ، و همچنین مواردی مانند محبوبیت در بین دوستان و آشنایان ، وضعیت مالی بهتر ، پیشرفت شغلی ، خوشبختی در زندگی و هزاران مورد آرزوها اگر این مورد دیگری است که افراد با سن ، تحصیلات و از جنبه های مختلف زندگی را به سمت Ramalans جذب می کند و مردم را با ترفندهای جدید فریب می دهد ، “مهره مار” یکی از محبوب ترین و یکی از پرمخاطب ترین و شاید جذاب ترین چیزهایی است که رامالان ها برای آن دارند جذب مشتری از آنها استفاده می کنند.

من یک مهره پادشاه دارم!

این بار در مورد یک رامالی به نام “شیخ رجبی” صحبت می کنیم که فعالیت گسترده ای در فضای مجازی داشته و با تبلیغ و ضبط و تعهد در صفحه شخصی خود در اینستاگرام با شش هزار دنبال کننده ، خرید مهره مار اصلی هند را با ضمانت و تعهد تبلیغ می کند.

وی صفحه خود را اولین و معتبرترین صفحه فروش دانه های مار با منشا هندی می داند و می گوید: “داشتن مهره مار با شما برای کار است و این دانه ها از قویترین نوع هستند که قدرت خارق العاده ای دارند. مهره های من مهره های پادشاهی هستند و 10 برابر بزرگتر از دانه های معمولی هستند. ” “همه این مهره ها دارای یک دعا و مشتری خاص هستند که مشتری به آن احتیاج دارد.”

“شیخ رجبی” بازگشت عزیز ، خوشبختی ، عشق و محبت ، پایداری ، ثروت ، عدم توجه ، بهبودی بیماران و حل صدها مشکل دیگر را فقط در یک بسته با خریدن مهره های شاه کبری که دارای خاصیت مغناطیسی و … هستند به ارمغان می آورد. جلوه های جادویی قیمت بالایی را به مشتریان خود معرفی می کند که ارزش چند میلیون آن را دارد.

وی خود را به عنوان استاد فقه دانشگاه معرفی می کند و معتقد است: “بعد از چهار سال فعالیت اینترنتی در این زمینه و رضایت مشتریان ، دیگر نیازی به تبلیغات کار خود نیست ، زیرا هر مشتری برای او مشتری می آورد و خوشحال است. 6000 دنبال کننده. ” او خود و مشتریانش را خانواده ای شاد و خوش شانس می داند و دانه های مار را به همه بخش های جامعه با قیمت های متفاوت و مستقیم عرضه می کند.

دانه های مار که دارای ضمانت رسمی هستند

“شیخ رجبی” 18 سال است که تمام مدل های دانه های مار مانند شاه مهره مار شاه کبری را از هند و پاکستان وارد می کند و مهره های مار ارزان قیمت را تقلبی و ناکارآمد می داند. هرچه مهره مار گران تر باشد ، میزان انرژی نیز بیشتر می شود. و این قیمت بیشتر برای انجام مراحل سفارشی کردن مهره هاست که باید توسط شخص واجد شرایط و در طی سه تا 10 روز انجام شود.

صفحه سرپرست از مشتریان می خواهد قبل از ارسال مهره هایی که از طریق پست به منزل خود می رسند ، تمام هزینه را بپردازند ، قیمت ها از یک و نیم میلیون و بالاتر است و البته به لطف ماه رمضان و لطف شیخ ، همه دارند. توانایی مالی کمتر او می تواند در دو یا سه قسط پرداخت کند و سپس مهره ها را دریافت کند.

شیخ رجبی اظهار داشت که دلیل گرانی قیمت ها تضمین های رسمی مهره های مار است و می گوید: “کپی کردن از فعالیت های آنها ممنوع است و سوگند می خورد که مهره های جدیدی که به تازگی دریافت کرده است به دست کسی نیست و فقط خود او نمونه است. از آن.” وی ادامه داد: بازار داغ شیخ و مدیرانی که در مقابل او هستند مردم را ترغیب می کند که هرچه سریعتر خرید آجیل کنند.

شیخ رجبی درباره روشهای تشخیص اینکه مهره ها اصیل هستند یا تقلبی می گوید: “ما باید مهره ها را در سرکه سفید اصلی قرار دهیم و اگر مهره ها در سرکه حرکت کنند ، اصلی است و پس از مشاهده حرکت دانه ها ، ما باید هرچه سریعتر آنها را از سرکه بیرون آوریم. طلسم را باطل نکنید. ”

انتشار عکس هایی با نام های فاسد مشتریان و بسته هایی که وی برای آنها ارسال می کند کمیاب نیست و او قطعاً این کار را می کند تا اعتماد بیشتری را برای نشان دادن بقیه مشتریان خود ایجاد کند ، بسته هایی ارسال می شود و اگر کسی اثر مهره ها را نبیند. پس از چهل روز پول به حساب او واریز می شود. واریز می شود ، اما آیا واقعاً این کار را می کنند!

افراد مشهور دانه های مار نیز دارند

مهره مار روی سر مار است و در هنگام جفت گیری مارها از روی سرشان به زمین می افتند و این مهره ها که خاصیت مغناطیسی دارند ، مارها را در حین جفت گیری جمع می کنند.

نذر برای خرید مهره مار برای دیگران در صورت نیاز مسئله جالب دیگری است که کاربران در پی صفحات مهره مار مشاهده می کنند ، یک کاربر در این رابطه نوشت: “اگر به نیاز من رسیدم به کسانی که توانایی دارند کمک می کنم. “آنها آجیل مار نمی خرند ، آنها آجیل مار می خرند.”

شیخ رجبی ادعا می کند که وی همچنین مهره مار را به برخی بازیگران و افراد مشهور فروخته است و از نام بردن آنها امتناع می ورزد زیرا اعتماد مشتریان وی از بین نرفته است.

مهره مار در منابع دینی

حسن صفارزاده ، کارشناس مسائل مذهبی ، در مورد صحت تأثیرات دانه های مار در منابع دینی به ایمنا گفت: “داشتن مهره مار برای جذب عشق یا

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>