گزارش: چند Marlins بازیکنان تست مثبت برای COVID-19

قبل از شروع سری لاستیک مطابقت با فیلیز و سفر بازگشت به خانه به میزبان آرام متعدد Marlins بازیکنان گزارش آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

با توجه به ورزشی شبکه کریگ Mish حداقل چهار بازیکن تست مثبت برای COVID-19. یکی از آن بازیکنان است که شروع پارچ خوزه Urena هر MLB Network را جان Heyman در حالی که یکی از موقعیت های بازیکنان است که بنا به گزارش اول baseman گرت کوپر.

Urena شد و شروع به برنامه ریزی شده در برابر فیلادلفیا یکشنبه اما خراشیده شد چند ساعت قبل از شروع بازی. جان Heyman گزارش داد که Urena “احساس خوب” در حالی که جزئیات مربوط به این نام باقی مانده دو موقعیت بازیکنان برای تست مثبت مشخص نیست.

مرتبط: یک ORIOLES فن راهنمای NL EAST

پس از Marlins و آرام هر دو نتیجه گیری های مربوطه خود را در جاده ها در فیلادلفیا و بوستون, آنها را هر دو سفر به میامی برای شروع یک سری بازی در روز دوشنبه. فلوریدا شده است یکی از ویروس’ باغ در ژوئن و ژوئیه گزارش بیش از 12 ، 000 مورد جدید در جولای 25.

آیا میامی اخیر نتایج آزمون تاثیر خود را در آینده سری با بالتیمور ناشناخته است هر چند آنها شروع بازی خود را در برابر فیلیز جمعه در زمان با رابرت Dugger گرفتن بر روی تپه برای Urena.

اقامت متصل به آرام با MyTeams برنامه. برای دانلود اینجا کلیک کنید برای پوشش جامع از تیم خود را.

بیشتر ORIOLES NEWS:

گزارش: چند Marlins بازیکنان تست مثبت برای COVID-19 در ابتدا در ظاهر NBC Sports واشنگتن

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>