رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او نمی خواهد بود قادر به پرتاب زمین برای اولین بار در Yankees-Red Sox بازی

روز پس از گفت و او را پرتاب از زمین برای اولین بار در استادیوم یانکی در ماه اوت رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گرفته است آن را به عقب. اما او گفت که او آن را تا بعد از آن در این فصل است.

رئیس جمهور تهمت دیگر هیچ برنامه ای برای پرتاب از زمین

مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی در روز یکشنبه که با توجه به مسئولیت کار او نمی خواهد در Aug. 15 بازی در استادیوم یانکی.

مغلوب ساختن پیشی جستن خود را ذکر “تمرکز قوی” در COVID-19 همه گیر و اقتصاد است.

“از آنجا که من تمرکز قوی در چین Virus از جمله جلسات برنامه ریزی در واکسن اقتصاد ما و بسیاری دیگر من نمی قادر خواهد بود در نیویورک به پرتاب باز کردن زمین برای یانکی ها در اوت 15. ما آن را بعدا در این فصل!”

مغلوب ساختن پیشی جستن یانکی ها برنامه ریزی شده در Aug. 15 گام اول

President Donald Trump said he will no longer throw out the first pitch at the Aug. 15 Yankees game. (Photo by Drew Angerer/Getty Images)
رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او دیگر نمی خواهد به پرتاب از زمین برای اولین بار در اوت. 15 یانکی ها بازی. (عکس از درو Angerer/گتی ایماژ)

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در جلسه روز پنج شنبه بود که او دعوت به پرتاب از زمین برای اولین بار توسط تیم رئیس جمهور سفت لوین.

“و من فکر می کنم من انجام می دهند که در اوت. 15 در ورزشگاه یانکی ها,” او گفت:. یانکی ها بعد از تایید او این کار را انجام دهید. آنها برنامه ریزی شده به صورت Boston Red Sox آن روز.

هارون هیکس و به Giancarlo استانتون که در زمان هر دو زانو طول سرود ملی در روز جمعه کاهش یافته است به نظر اول زمین که خواسته.

مغلوب ساختن پیشی جستن هنوز برای پرتاب از زمین برای اولین بار در طول ریاست جمهوری

رئیس جمهور به طور سنتی از پرتاب اولین رزین در بازی ها به خصوص در روز افتتاحیه از MLB فصل. مغلوب ساختن پیشی جستن هنوز پرتاب یک زمین برای اولین بار پس از مصرف ،

او اعلام ساعت قبل از Dr. Anthony Fauci انداخت بیرون زمین برای اولین بار از سال 2020 MLB فصل برای اتباع واشنگتن. Fauci به رهبری ایالات متحده در پاسخ به COVID-19 همه گیر است و chimed در حرفه ای ورزشی لیگ’ برنامه ای برای بازگشت در حالی که این بیماری همه گیر در می رود. او همواره خواست احتیاط از جمله نگه داشتن کسب و کار و مدارس در سراسر کشور بسته شده است. آن قرار می دهد و او در مقابل تهمت موضع است که برای باز کردن همه چیز به سرعت.

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>