کایل Kuzma کار می پردازد خاموش به عنوان لیکرز ضرب و شتم سحر و جادو در داد و بیداد


Lakers forward Kyle Kuzma, bringing the ball up court during a game this season, finished with 25 points on 10-for-13 shooting during a scrimmage Saturday. <span class="copyright">(Jeff Chiu / Associated Press)</span>
لیکرز به جلو Kyle Kuzma آوردن توپ در دادگاه در طول یک بازی در این فصل به پایان رسید و با 25 امتیاز در 10-برای-13 تیراندازی در یک داد و بیداد شنبه. (جف Chiu / آسوشیتد پرس)

که کایل Kuzma بود و ستاره لیکرز’ داد و بیداد آشکار بود در اوایل روز شنبه ظهر مسابقه.

در عرض 30 ثانیه از جایگزین برای Kentavious کالدول-پاپ Kuzma غرق در سه اشاره گر. او ساخته شده همه چهار threes او اقدام در سه ماهه اول.

لیکرز مربی Frank Vogel خواسته شد بعد از بازی اگر این نسخه از Kuzma ممکن است به نظر می رسد در آغاز این فصل او را از دست رفته همه اردوگاه های آموزشی و برای اولین بار چهار بازی به دلیل آسیب مچ پا.

“من واقعا بر این باورند که” Vogel گفت. “من انجام دهد.”

پس از چهار ماه استراحت Kuzma دیگر به بازی گرفتن و آن را نشان داد. او به ثمر رساند 25 امتیاز برای هدایت لیکرز بیش از اورلاندو مجیک 119-112 ساخت 10 از 13 عکس از جمله پنج تن از هفت سه اشاره گر.

“پس از ایالات متحده آمریکا بود که نمی توانستم در دادگاه برای دو و نیم ماه” Kuzma گفت: از سمت چپ آسیب مچ پا او پایدار در حالی که آموزش با تیم ملی. “فقط نشستن در خانه شلیک از یک صندلی. بنابراین من واقعا قادر به بازی حق دور. به خصوص در بلند کردن وزنه و من نمی توانستم تحمل هر وزن بدن پایین تر عاقلانه به آماده شدن برای فصل. پس از چهار ماه گذشته بوده است برای من خوب گرفتن و بلند کردن اجسام سنگین و آماده. داشتن یک آموزش کامل اردوگاه قطعا کمک کرده است.”

لیکرز باید scrimmaged دو بار در دیزنی جهان, اولین دست دادن به دالاس در روز پنج شنبه. سوم و نهایی خواهد بود در برابر واشنگتن در روز دوشنبه. این خواهد بود نهایی خود را tuneups قبل از فصل رزومه پنج شنبه.

این تعیین شد, جاده بازی برای لیکرز. NBA آزمایش های مجازی خود فن ایده با یک شبیه سازی از طرفداران سحر و جادو در جعبه در تصویری تابلوهای راه را به آنها نشان داده بود Laker دختران بر روی صفحه نمایش در طول لیکرز’ باز کردن داد و بیداد.

LeBron James به ثمر رساند و 20 امتیاز در 25 دقیقه 37 ثانیه اضافه کردن هفت پاس گل و دو پرتاب ریباند. کالدول-پاپ به ثمر رساند 17 امتیاز در حالی که Dion پیشخدمت کمک 12.

برای لیکرز این بود که به عنوان نزدیک به طبیعی خود را دور به عنوان امکان پذیر است. وگل برنامه ریزی شده به تلو تلو خوردن زمان بازی جیمز و آنتونی دیویس تمام راه را در سه ماهه چهارم.

دیویس اگر چه برخوردی خشن روبرو شد در چشم در طول سه ماهه اول و بازگشت نیست. او هنوز موفق نه امتیاز و 10 ریباند مسدود شات و کمک در نزدیک به 10 دقیقه. وگل گفت: بعد از بازی که دیویس شد و روز به روز.

“ما احتمالا با چوب که” Vogel گفت: در مورد سرسام آور دیویس و جیمز. “من فکر می کنم با چه Kuz در حال انجام است و راه Alex [کاروسو] شده است بازی من فکر می کنم شما برخی از ترکیب تیم است که ما می توانیم وجود دارد که ما باید اعتماد به نفس در, حتی اگر LeBron و آگهی يافته است.”

Kuzma دچار استرس واکنش خود را در سمت چپ مچ پا در تابستان گذشته و تا به حال صدمات در طول فصل بیش از حد. استراحت و اجازه داده او را به زخم التیام یابد و برای قرار دادن برخی از کار را به بخش های خاصی از بازی خود را.

“من ساخته شده چند, چند ترفند” Kuzma گفت: در مورد شات. “هیچ چیز اما فقط چند چیز جزئی که واقعا به من کمک کرد. من مشغول به کار در آن نقطه است.”

اما وگل فکر می کند آن چیزی دیگری است.

“او فقط کار می کند” Vogel گفت. “او با این نسخهها کار در عکاسی; همه بچه های ما کار خود به ضرب گلوله کشته است. سعی کردم کمی متفاوت پیچیدگی های خاص به بهبود است. اما این تکرار است که او قرار می دهد ، که به همین دلیل او را, ساخت عکس در یک نرخ بالاتر است, نه هر نوع ترفند.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>