نحوه استفاده از گوگل, هوش مصنوعی برای اضافه کردن آهنگ های شما را دوست دارم به یوتیوب لیست پخش موسیقی


گوگل اضافه کرده است سراسیمگی از ویژگی های جدید به آن موسیقی یوتیوب به تازگی برای تهیه آن به جای Google Play Music که ارسال خواهد شد به زندگی در مزرعه با گوگل ریدر Inbox by Gmail و دیگر sunsetted محصولات Google در پایان سال است.

آخرین آید در قالب پیشنهادات که اهرم یادگیری ماشین به پیشنهاد آهنگ ها برای اضافه کردن به لیست پخش خود را بر اساس عادت گوش دادن و یا مطالب موجود خود را در لیست پخش. از ویژگی های نورد برای کاربران به صورت محدود.

ما خوش شانس به یک دستگاه است که دسترسی به ویژگی های جدید. در اینجا چگونه کار می کند.

مرحله 1: به روز رسانی موسیقی یوتیوب

در حالی که این به نظر می رسد به یک سمت سرور به روز رسانی آن را تمرین خوبی برای به روز رسانی نرم افزار خود را به منظور دریافت آخرین امکانات. در حال حاضر به نظر می رسد اندیشه از ویژگی های منحصر به فرد, اما باید آن را راه خود را به اپل در نهایت.

مرحله 2: شروع یک لیست پخش جدید و یا ویرایش یک موجود

ویژگی آثار خود را با لیست پخش های شخصی و نه کسانی که سرپرستی یا auto-generated by YouTube Music (اگر چه من آموخته ام که ذخیره شده مخلوط منتقل شده از Google Play Music در حال حاضر لیست پخش در نظر گرفته که در من ایجاد شده). بنابراین حرکت به کتابخانه و لیست پخش ضربه بزنید بخش است. شما می توانید از ابتدا شروع با ضربه زدن “لیست پخش جدید” را انتخاب کنید و یا یکی از مجموعه موجود خود را.

مرحله 3: اضافه کردن پیشنهاد آهنگ ها

اگر شما در حال ایجاد یک لیست پخش جدید پیدا خواهید کرد پیشنهادات لیست زیر اضافه کردن یک آهنگ را فشار دهید. در تست پخش پیشنهادات مشابه به آنچه که من می خواهم پیدا کردن در ترکیب خود, پخش, پس, این یک گزینه خوب برای ساختمان تازه لیست پخش است که نشان دهنده اخیر خود را با سلیقه و ترجیحات.

اگر شما در حال اضافه کردن به لیست پخش موجود, شما به احتمال زیاد نیاز به اسکرول کردن برای پیدا کردن پیشنهادات بخش است. در محدود تست من در بر داشت که پیشنهاد آهنگ ها هم تراز با محتوای در حال حاضر در مخلوط.

برای اضافه کردن یک پیشنهاد آهنگ ضربه بزنید آیکون در سمت راست آن در لیست. Don’t tap the عنوان آهنگ که شروع خواهد شد ترکیبی بر اساس آن آهنگ به جای. تکرار برای به عنوان بسیاری از آهنگ های که شما می خواهم برای اضافه کردن; هنگامی که شما به پایین به پایین از لیست شما می توانید سپس refresh برای یک لیست جدید از هوش مصنوعی-سرپرستی آهنگ. هنگامی که شما انجام می شود حرکت بازگشت به بازی و یا مختلط.

همچنین به نظر می رسد 20-آهنگ کلاه های موجود در لیست پخش برای پیشنهادات خود را به نظر می رسد. به عنوان شانس آن را داشته باشد, من در واقع لیست پخش با 20 و 21 آهنگ ها هر کدام را که نشان دهنده محدودیت. همانطور که می بینید در نمونه قبلی لیست پخش با 20 یا کمتر از آهنگ ها ارائه پیشنهادات در حالی که 21-پخش آهنگ های زیر را شامل نمی شود پیشنهادات خود را در پایین.

موسیقی جریان نسبتا رقابتی, زمینه, پس, Google شما نیاز به ویژگی های منحصر به فرد را به ایستادگی کردن در برابر Spotify, جزر و مد و موسیقی اپل و حفظ قبلی Google Play Music مشترکین. پیشنهادات از ویژگی های است که فقط یک تفاوت است که می تواند کمک به موسیقی یوتیوب به تشخیص خود. یکی دیگر از همکاری های است که اجازه می دهد تا شما را به دعوت از دیگران برای کمک به لیست پخش است که ما در حال نگه داشتن یک چشم را برای.

امیدوارم گوگل حتی بیشتر از ترفندهای تا آستین خود را به منظور افزایش بیشتر موسیقی یوتیوب. شاید یک ابزار ها در نرم افزار ؟ و یا یک ویجت روی صفحه نمایش مانند Google Play Music که در گسترش این آلبوم هنر ؟

نگه داشتن اتصال شما امن و بدون یک صورتحساب ماهانه. یک عمر برای به اشتراک VPN نامحدود برای تمام دستگاه های خود را با یک بار خرید از این ابزار جدید هک فروشگاه و تماشای Netflix, Hulu و یا بدون محدودیت های منطقه ای.

خرید در حال حاضر (80% off) >

پوشش تصویر و تصاویر توسط تامی Palladino/ابزار هک

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>