پیش نویس چشم انداز ممکن است در خندق 2020 کالج فصل

شهری مایر ندارد به صورت مشکل این است که بسیاری از مربیگری معاصران می تواند در ماه های آینده. سابق ایالت اوهایو سر مربی نمی حسادت شرایط آنها ممکن است در برخورد با, به خصوص اگر فوتبال کالج حرکت به بهار.

در این سناریو بسیاری از بازیکنان با استعداد و با پتانسیل pro آتی خواهد با یک انتخاب سخت: استیک با تیم های خود و یا زدن توپ در این فصل برای شروع در اوایل دبستان برای سال 2021 پیش نویس NFL.

“این می تواند برای من سخت نیست به توصیه آنها و به آنها بگویید به بازی” مایر گفت Yahoo Sports. “برای بازی در بهار و پس از آن به بازی در OTAs در لیگ ملی فوتبال است که عادلانه نیست.”

سرنوشت فوتبال کالج آویزان در تعادل به اوت می آید خروش نزدیک با چند همایش گفت: در حال حاضر با داشتن آنها خواهید بود بازی کنفرانس-تنها برنامه — اگر آنها تا پایان بازی در همه این سقوط.

اثر COVID-19 در ورزش فوتبال کالج در آستانه, با برخی از کنفرانس ها از جمله لیگ آیوی punting در بازی در پاییز.

“اگر شما یک شانس پس از شما برآورده تعهد خود را به یک دانشگاه به دانشگاه رفتن و کسب زندگی با بازی فوتبال,” مایر گفت: “من نمی دانم اگر من می خواهم توصیه یک مرد برای بازی در فصل بهار قبل از رفتن به پیش نویس NFL.”

برای مربیان که در حال حاضر رو به این ترسناک امکان آن می تواند منجر به خروج از استعداد در سراسر کشور است. و نه فقط نام خانواده یا.

Clemson quarterback Trevor Lawrence (L) and Ohio State quarterback Justin Fields meet after the Fiesta Bowl in 2019. (AP Photo/Ross D. Franklin)
Clemson کارفرمایی ترور لارنس (L) و ایالتی اوهایو کارفرمایی جاستین زمینه دیدار پس از فیستا باول در سال 2019. (AP Photo/Ross D. فرانکلین)

که می تواند در اوایل ؟ شاید بیشتر از شما فکر می کنید

آیا Clemson QB ترور لارنس این presumptive بالا انتخاب کنید در 2021 پیش نویس NFL باید هر چیزی را به بازی به صورت از پیش نویس سهام در نظر? آنچه در مورد ایالت اوهایو QB جاستین زمینه ؟ کسانی که آنهایی که آشکار.

حتی وزوز اطراف ایالتی داکوتای شمالی QB Trey لنس که در آن با استعداد اشتباه دوم می تواند جهش با وجود تنها یکی از درخشان فصل در FCS سطح.

لنس پاسخ به یک پیشنهاد از فصل بهار گفتن بود.

و کسانی که فقط سه quarterbacks.

کشت و دیگر غیر-QB در دور اول پیش نویس امیدوار را دشوار می نامد به دلیل عدم اطمینان در میان آنها: حمله پردازد Penei Sewell (اورگان) و ساموئل Cosmi (تگزاس); گسترده ای از گیرنده های Rashod Bateman (مینه سوتا), Ja’Marr تعقیب (LSU), Jaylen Waddle و DeVonta اسمیت (آلاباما); دفاعی linemen ماروین ویلسون (ایالت فلوریدا), Gregory روسو (میامی) و تایلر Shelvin (LSU); linebackers میکا پارسونز (Penn State) و دیلن موسی (آلاباما); و دفاعی پشت شان وید (ایالت اوهایو), پاتریک Surtain دوم (آلاباما) و Jevon هلند (اورگان).

شرط بندی بر روی اکثر اگر نه همه از آنها با توجه به خروج بدون سقوط توپ.

کشت و با استعداد پشت در حال اجرا است که بازگشت به مدرسه به جای اعلام کرد برای سال 2020 پیش نویس می تواند یک تغییر از قلب بیش از حد: Clemson را تراویس اتین باما را Najee هریس, می سی سی پی امور خارجه Kylin تپه و ایالتی اوکلاهما را Chuba هوبارد در میان آنها. آن را به یک موقعیت که در آن اضافی تجربه chalked به مسافت پیموده شده بیشتر است که نه به عنوان یک امتیاز مثبت در پیش نویس محافل.

برخی از اوایل پاییز یا نیم تنه پیام در حال حاضر به trickling ،

[ایجاد و یا پیوستن به یک سال 2020 یاهو فوتبال فانتزی لیگ برتر را برای امروز رایگان]

وید یکی از آنها مدیر کل گفت: یاهو اسپورت شده است می تواند یک طفیلی در سال 2020 به حال او بیرون می آیند ممکن است یک فن از بهار برنامه ریزی برای او. پدرش گفت Firstcoast خبری که در اب راه رفتن خواهد بود “outta here, نوزاد” اگر هیچ فوتبال کالج در پاییز.

انتظار می رود بیشتر به آمده به سرعت اگر فصل پاییز لغو شده است. وجود دارد به راحتی می تواند کشت غیر دور اول چشم انداز که در پیچ میان عدم قطعیت است.

“وجود خواهد داشت یک مقدار قابل توجهی از بچه ها گفت:” یک مربی در یک چندساله بالا 20 برنامه. “من فکر می کنم برای بسیاری از آن بچه ها, آنها در حال رفتن به رفتن به آن و دیدن مسخره پیش نویس در حال حاضر. اگر آنها در بالای 3-4 دور آنها احتمالا فقط رفتن به می گویند ” من نمی خواهید به صدمه دیده است.'”

مردم Yahoo Sports صحبت می کرد می گویند تعدادی از بازیکنان می تواند در سه رقم خوبی شمالی از 100 آمده است که از اوایل.

“به راحتی” عامل گفت.

آماده شدن برای هرج و مرج است.

‘بدترین حالت این است که به دنبال بسیار ترسناک’

یک قدرت 5 هماهنگ کننده توهین آمیز به تازگی در نگاه او نمودار عمق و آهی کشید. او در شمارش به طور بالقوه هفت بازیکن در سمت خود را از توپ است که می تواند با قرار وثیقه در سال 2020 فوتبال کالج فصل و خرک به طور مستقیم به NFL.

و ما در حال صحبت کردن در تمام طول 1 یا 2 چشم انداز ، چند که بازیکنان تیم با دریافت 3 روز (یا کمتر) پیش نویس نمرات از NFL عمده ترین سراغ خدمات BLESTO ملی فوتبال سراغ.

“در حال حاضر من باید به آن نگاه از بدترین [دیدگاه] در اینجا گفت:” مربی که خواست ناشناس بماند گفت که او نمی باید نشانه ای روشن از این بازیکنان است که می تواند در نظر ترک قبل از این فصل است. “اما بدترین حالت این است که به دنبال بسیار ترسناک است. و بسیار واقعی است.”

مدتی در 10 روز آینده ما باید بدانند که چه برنامه بازی برای ورزش خواهد بود به عنوان SEC بزرگ 12 و ACC رویکرد نرم مهلت برای تصمیم گیری که در این کنفرانس’ روش. ده بزرگ و Pac-12 در حال حاضر باید گفت که آنها خواهید بود بازی یک کنفرانس-تنها برنامه است.

حمله هماهنگ کننده, که قبلا به عنوان دستیار در NFL و صحبت کرده است به همکاران سابق خود در لیگ برتر نیست کامل در حالت وحشت و در عین حال — حتی اگر خود کارفرمایی که نیست صریحا در نظر گرفته شده در دور اول انتخاب و در عین حال بهار آینده می تواند در میان اوایل خروج اگر کالج فصل است با تاخیر و یا نقل مکان کرد و به بهار. او هنوز “امید برای Hail Mary” از انواع از خود کنفرانس و NCAA برای نجات یک فصل پاییز حتی اگر “ما نوع از وقفه در حال حاضر.”

یک موضوع در دست است که در واقع زمان. می توانید یک کالج شروع فصل در ژانویه در, می گویند, مینه سوتا? اگر نه کامل فصل بهار می تواند کشش به ممکن است. که از بین بردن سنتی all-star بازی برای چشم انداز مانند ارشد کاسه در حال حاضر برنامه ریزی شده برای هفته Jan. 25. یک ماه بعد این همه مهم NFL سراغ ترکیب.

این 2021 پیش نویس NFL در حال حاضر میله میله برای مارس 29-مارس 1 در کلیولند و منابع گفته اند Yahoo Sports است که این لیگ به نظر می رسد تمایل کمی در حال حرکت آن را به عقب.

مربیان کالج چپ می تواند در تلو تلو خوردن

پتانسیل خروج از بازیکنان اگر فصل است تحت فشار قرار دادند به بهار برگ دو گزینه های منحصر به فرد برای مربیان فوتبال.

یکی این است که آنها می خواهم به استخدام اواسط سال ثبت نام یا نقل و انتقالات به طور خاص برای موقعیت های که این پیش نویس را ترک خواهد کرد خالی است. که می خواهم ترک دست و پا سناریو از موقعیت گروه با برخی از بهترین بازیکنان در فهرست پر شده با حداقل تجربه کرده است.

دیگر منحصر به فرد بهار سناریو مربیان انتظار خواهد بود یک بازیکن در کنار هم قرار دادن یک تعداد انگشت شماری از بازی های خوب فیلم در بهار و سپس ترک برای NFL. آنها فقط می خواهم به اندازه کافی برای تحت تاثیر قرار دادن پیشاهنگی بلکه به مطمئن شوید که آنها هم به قطار برای تست — یا شاید سراغ ترکیب و آماده برای OTAs در چند ماه.

با یک بازیکن رفتن را از طریق تمام فصل بهار و سپس اعلام, بالا-20 مربی افزود: “بدن شما نمی خواهید به بهبود می یابند در زمان را برای شما به تازه برای OTAs.”

در ایالت اوهایو مایر اجرا در یک سیستم که در آن Buckeyes پوش تعداد “رقابتی snaps” بازیکنان خود را دریافت تقویم سال به 2000. کسانی که رسیده آستانه است که به طور معمول برگزار می شود از بهار عمل.

“وجود دارد یک دلیل که چرا شما باید به کودکان و نوجوانان زمان و شفا زمان” مایر گفت. “ما می خواهم به بازیکنان [در] 1,000-rep باشگاه شکستن; آنها نمی های زیادی را در بهار. و برای دو سال استارت در 2000-تکرار باشگاه شما نیست خیلی در همه.

“آن را تقریبا مانند یک تعداد زمین. این ضربات مغزی است. شانه ها. تجربه ما این است که بدن خود را در حال رفتن به شکستن.”

از یک کالج, فوتبال, نظر, داشتن یک فصل بهار و سپس در تلاش برای رفتن به جلو با یک سقوط 2021 فصل احساس می کند غیر ممکن است برای مایر از سلامت یک نظر. همین امر به یک 2021 پیش نویس چشم انداز که می بازی یک کالج در فصل بهار و سپس پرش به سمت راست به یک NFL اردوگاه.

“من از نظر جسمی فکر می کنم این غیر ممکن است به از 2000 تکرار در یک سال تقویمی” مایر گفت. “من فکر نمی کنم بدن شما می تواند آن را انجام دهد.”

Coaches like Alabama's Nick Saban could have some big roster shifts if college football moves from the fall to spring. (AP Photo/Vasha Hunt)
مربیان مانند آلاباما نیک Saban می تواند برخی از بزرگ فهرستی از تغییرات اگر فوتبال کالج حرکت از پاییز به بهار. (AP Photo/Vasha شکار)

با روشنایی ضعیف تابیدن از خوش بینی ؟ شاید.

یک دستیار برای یک عنوان رقیب تیم گفت: او پیش بینی کرد که هیچ یک از تیم خود را پیش نویس واجد شرایط چشم انداز خواهد نشستن فصل پاییز و کوتاه شدن یا نه با استناد به برنامه های قوی در فرهنگ و قهرمانی آرمان به عنوان بزرگترین دلایل است.

“آنها در حال تلاش برای برنده شدن و بهبود پیش نویس سهام,” او گفت:. “تنها راه شما این است که با بازی کردن است.”

اگر چه فصل حرکت به بهار ؟

دستیار نمی نیش و گفت او نمی تواند پیش بینی است که اتفاق می افتد با توجه به این که خود و مدرسه باورهای بودند که وجود خواهد داشت فوتبال — در برخی از فرم در پاییز.

آن است که یک کوته نظر ؟ شاید. اما یک عامل است که به نمایندگی از بالا دور اول انتخاب این بهار که به طور معمول اهداف یک گروه را انتخاب کنید از بالاتر-دارای بازیکنان برای مشتریان در هر سال گفت: بازیکنان با او صحبت کرده است تا در این تابستان — عمدتا آنهایی که با اول-دوم و سوم-دور نمرات ورود به فصل نشان داده اند که آنها چسبیده در مدرسه با این ایده از بازی این توپ قرار می گیرند.

به طور طبیعی اگر در این فصل است لغو هیچ یک از این مسائل است. اما اگر آنها پیدا کردن یک راه …

“من فکر می کنم اگر ما به 10 بازی و پخش کردن یک طرح بزرگ برای این سقوط که در آن هر کس احساس امنیت در مورد آن ما می توانیم همه شاد” قدرت 5 توهین آمیز تأکید کرد. “ما فصل و [بازیکنان] شانس خود را برای ایجاد برخی از پول در پیش نویس است. نیمه اول دور میدارد هر سال بازی راه خود را از آخر فصل.

“اما من فقط نمی دانم که چگونه است که رفتن به محل کار و یا اگر آن را. من واقعا نمی.”

یاهو ورزشی’ پیت Thamel کمک به این داستان.

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>