دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جوراب با NFL بزرگ Brett Favre در بدمینستر باشگاه

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن لینک آمار با فوتبال بزرگ Brett Favre روز شنبه در باشگاه گلف خود در حومه نیوجرسی هملت از بدمینستر.

کاخ سفید معاون مطبوعاتی وزیر جاد Deere مشترک یک عکس از رئیس جمهور ایالات متحده در کنار Favre, سه بار NFL MVP که بخش عمده ای از کار خود را با Green Bay Packers و القاء شد به Pro Football Hall of Fame در سال 2016.

این دیدار برای مشخص مغلوب ساختن پیشی جستن 10 سفر به یکی از دوره های گلف در آخر 29 روز است.

دیری رئيس جمهور گفت: این سفر به ناروا باشگاه ملی گلف در بدمینستر برای حضور در یک رویداد مالی در باشگاه شنبه شب به میزبانی امریکا اولین اقدام فوق العاده Pac که صرف بیش از $540,000 به میزبان حوادث در مغلوب ساختن پیشی جستن, Washington, DC, هتل, ساخت آن را یک منبع کمپین درآمد برای هتل و خانواده کسب و کار با توجه به اطلاعات عمومی و 1100 پنسیلوانیا که آهنگ تهمت هتل حوادث.

Favre که 17 فصل با هکرها قبل از اتمام با New York Jets و وایکینگها مینه سوتا بازنشسته در سال 2010 به عنوان NFL تمام زمان رهبر در گذر متری عبور touchdowns و کارفرمایی برنده است.

مرتبط با: جت استار جمال Adams ریپ مالک تیم جانسون بیش از گزارش نژادپرستانه نظرات

او یک سال از روی لئامت دادن با جت به ارمغان آورد او را به مدار وودی Johnson, تیم مالک میلیاردر که این هفته تحت آتش در میان گزارش او مورد بررسی قرار گرفت به اتهام اظهارات بحث برانگیز و معاملات در نقش خود به عنوان برگ برنده سفیر بریتانیا است.

روز شنبه دور نخستین بار نیست که مغلوب ساختن پیشی جستن است golfed با یک ورزشکار مشهور. رئیس جمهور ایالات متحده به شمارش تایگر وودز جک نیکلاس و داستین جانسون در میان cenacolo از شرکای بازی پس. در ماه مارس چهار روز قبل از لیگ اصلی بیس بال لغو بهار آموزش با توجه به شیوع کروناویروس تهمت golfed با اتباع واشنگتن بازیکنان Ryan زیمرمن گنج Turner, Kurt سوزوکی پاتریک کربین و دانیل هادسون.

Rory McIlroy تور PGA را در جهان کنونی هیچ 2 که با آن مواجه شدید واکنش پس از بازی گلف با مغلوب ساختن پیشی جستن در مدت کوتاهی پس از افتتاح در سال 2017, بستری رئیس جمهور شد “کاریزماتیک” و “فاکتور X” اما گفت که او نمی خواهد با او بازی دوباره اگر خواسته.

“من نمی دانم اگر او می خواهم می خواهم به بازی با من دوباره پس از آنچه که من فقط گفت: اما من نمی خواهد [با او بازی دوباره],” McIlroy گفت: ممکن است. “من احساس من شده اند ساخت بیشتر از یک بیانیه اگر من تا به حال آن را پایین. این یک گلف و نه چیزی بیشتر.”

McIlroy در ادامه به انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن سیاسی از یک بیماری همه گیر است که تا به حال ادعا کرد بیش از 85,000 آمریکا زندگی می کند در آن زمان یک رقم است که تقریبا دو برابر پس از آن.

“ما در این میان چیزی که بسیار جدی و در حال حاضر این واقعیت است که او در تلاش برای سیاسی آن و آن را یک کمپین تجمع و می گویند ما تجویز ترین آزمون ها در جهان مانند آن است که یک مسابقه – چیزی وجود دارد که فقط وحشتناک است” McIlroy گفت.

وی افزود: “این چیزی نیست که یک رهبر باید عمل کند. وجود نوعی از دیپلماسی است که شما نیاز دارید را داشته باشید و من فکر نمی کنم او را نشان می دهد که به خصوص در این زمان.”

Golf Digest magazine گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن است “کم تک رقمی نقص” و ممکن است بهترین گلف باز به اشغال کاخ سفید است.

اما او همچنین توضیح داده شده توسط بازیکنان دیگر به عنوان “بدترین تقلب در گلف” در فرمانده در تقلب: چگونه گلف توضیح می دهد مغلوب ساختن پیشی جستن یک 2019 کتاب سابق Sports Illustrated نویس ریک Reilly که بازی با برگ برنده خود را.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>