تبدیل شدن به یک IoT استاد با این کتاب + عکس بسته نرم افزاری


اگر شما به طور منظم Null Byte, خواننده, شما احتمالا می دانید سهم عادلانه خود را از زبان های برنامه نویسی و حداقل تجربه کار با وب سایت و یا برنامه توسعه است. اما ممکن است به اعمال سخت به دست آورده خود برنامه نویسی و استعداد های با تکنولوژی به دیگر نزدیک زمینه های مرتبط و همچنین.

کامل IoT و سخت افزار eBook + تصویری دوره بسته نرم افزاری شما می آموزد که چگونه به استفاده از برنامه نویسی سر به ایجاد یک تعداد تقریبا بی حد و حصر از عالی اینترنت اشیاء (IoT) پروژه ها و ابزارها از ابتدا و آن را در دسترس برای بیش از 95 ٪ off فقط $29.99 امروز.

ایده آل برای دوستداران از همه چیز تکنولوژی و توسعه این آموزش گسترده بسته نرم افزاری را به شما معرفی می IoT ترین تکیه-بر و قدرتمند سیستم عامل — همه از طریق دست در آموزش است که به شما می آموزد که چگونه به ترکیب زبان ها مانند C++ و Python به خود را می سازد.

با بیش از 9 ساعت فیلم محتوا و شش عملی کتابها این آموزش به شما نشان دهد که چگونه برای ایجاد یک طیف گسترده ای از سیستم های اتوماسیون خانه, مدارات, مینی کامپیوتر کوچک-مقیاس سرور, شبکه, رباتیک, اسباب بازی, و خیلی بیشتر.

آموزش خود را ومیزان در درجه اول در رفتن به IoT سیستم عامل مانند Arduino و Raspberry Pi و هر دوره همراه با همه ضروری زمينه اطلاعات شما نیاز به شروع کنید.

و یا اگر شما به طور کامل به جهان از IoT تاپیک جامع دوره مقدماتی که پیاده روی شما را از طریق همه چیز از اصطلاحات پایه در این زمینه به آن پیشرفته تر زیرساخت و روش ساخت.

خود را به نوبه خود از تکنولوژی و توسعه, به هیجان انگیز تعامل با IoT. کامل IoT و سخت افزار eBook + تصویری دوره بسته نرم افزاری به شما آموزش همه چیز شما نیاز به دانستن فقط برای $29.99 — بیش از 95% خود را با قیمت معمول برای یک مدت زمان محدود.

قیمت در حال تغییر است.

می خواهید شروع به ساختن پول به عنوان یک کلاه سفید هکر? پرش شروع خود را-کلاه سفید هک حرفه ای با ما 2020 حق بیمه هک اخلاقی, گواهینامه آموزشی از بسته نرم افزاری جدید Null Byte فروشگاه و دریافت بیش از 60 ساعت آموزش از هک اخلاقی حرفه ای است.

خرید در حال حاضر (90 درصد تخفیف) >

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>