خرس تجارت دوم دور سینه آدم شاهین به دلفین ها

شیکاگو خرس’ cavalcade از تنگ به پایان می رسد تبدیل به یکی کوچکتر در روز شنبه به عنوان تیم راه جدا با یکی دیگر از پیش نویس مجسمه نیم تنه تحت مدیر کل Ryan سرعت.

خرس باید معامله سابق-دور دوم انتخاب آدم شاهین میامی دلفین ها با توجه به Chiacgo تریبون. گزارش به رهبری بازگشت به خرس است مشروط 2021 ششم دور پیش نویس انتخاب کنید.

شاهین تدوین شد توسط خرس با 45 کلی انتخاب 2017 پیش نویس NFL از بخش دوم اشلند. ماموت تنگ پایان در 6-پا-6, 257 پوند شاهین هرگز به توسعه نیروی فیزیکی برخی از پیش بینی را به عنوان آسیب های گرفتار سه سال با خرس.

فقط در 27 بازی بیش از سه فصل شاهین ارسال شده 249 حرفه ای دریافت متری و چهار touchdowns. که 9.2 متری در هر بازی. در حال حاضر او را سر به میامی برای رقابت با دورهام Smythe و مایکل رابرتز برای مسدود کردن انتهای تنگ تکرار در کنار استارت مایک Gesicki.

The Bears had high hopes for Adam Shaheen. (Photo by Dylan Buell/Getty Images)
خرس به حال امید زیادی برای آدم شاهین. (عکس توسط Dylan Buell/گتی ایماژ)

خرس ها در حال رفتن از طریق بسیاری از تنگ به پایان می رسد

شاهین خروج و همچنین انتشار Trey برتون و بن Braunecker می دهد وضوح بیشتر به خرس’ تنگ پایان نمودار عمق, اما هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از نام های رقابت برای زمان بازی.

ستاره سابق جیمی گراهام بالا 2020 پیش نویس انتخاب کول Kmet و جانباز Demetrius هریس بالا با چهار بازیکن در تیم فعلی فهرست.

تریبون همچنین در حال حاضر تعداد پنج میدارد از سه دور اول این خرس را جدا از راه با پس سرعت بیش از زمان در سال 2015: شاهین 2015 در دور اول انتخاب کوین سفید و سوم-طفیلی Hroniss Grasu و 2016 اولین طفیلی لئونارد فلوید و سوم-طفیلی جاناتان بولارد.

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>