در باشگاه های NBA را از آسیب پذیری گذاشته لخت

اگر رئیس خود تماس و یا حتی بدتر نیروی امنیتی که با این نسخهها کار برای رئیس خود می نامد و می پرسد که چرا شما در یک باشگاه آقایان هنگامی که شما قطعا نمی شود در یک باشگاه آقایان به این دلیل که در باشگاه آقایان در جهانی همه گیر نیست دقیقا چه CDC اجازه دهید به تنهایی NBA توصیه و سپس پاسخ مناسب و معقول با توجه به وجود دارد هیچ پاسخ خوبی ممکن است که شما فقط متوقف به طور خلاصه به انتخاب کنید تا برخی از مواد غذایی است.

که آن را فقط در برداشتن برخی از بال مرغ (در حالی که با پوشیدن ماسک ، آن را کاملا بی گناه است. آن را تقریبا هیچ تفاوتی از چیدن شام هر نقطه از آن ارائه می دهد این نوع از مناظر شما به طور کلی نمی تواند در, می گویند مک دونالد از طریق درایو.

[ایجاد و یا پیوستن به یک سال 2020 یاهو فوتبال فانتزی لیگ برتر را برای امروز رایگان]

بنابراین حداقل لو ویلیامز از لس آنجلس کلیپرز است که برای رفتن او.

“… سحر و جادو شهر … [است] بهترین بال در شهر” ویلیامز بعد بازتوییت در توییتر.

آن را ممکن است. سحر و جادو شهر مشهور در مرکز شهر آتلانتا باشگاه آقایان کاملا ممکن است بهترین مکان در شهر به گرفتن برخی از بال. ویلیامز می دانند (او نیز به کرات از شعله آبی یکی دیگر از آقایان باشگاه در شهر بال خود را).

ویلیامز بزرگ در آتلانتا و بازی برای آتلانتا از 2012-14. سحر و جادو شهر فقط چند بلوک از شاهین’ صفحه اصلی دادگاه و امضای آن بال هستند به معنای واقعی کلمه بعد از او به نام: “Louwill لیمو فلفل کباب بال” منو می خواند.

Lou Williams will have to quarantine for 10 days. (Photo by Jevone Moore/Icon Sportswire via Getty Images)
لو ویلیامز را به قرنطینه برای 10 روز. (عکس Jevone مور/آیکون Sportswire از طریق گتی ایماژ)

درک است که ویلیامز در آتلانتا در یک مورد تایید شده نبود از NBA حباب به حضور پدر بزرگش در تشییع جنازه بود به سر به عقب به اورلاندو و در نتیجه ناتوان از گرفتن برخی از کسانی که معشوق Louwill لیمو فلفل کباب بال تا زمانی که به طور بالقوه اواسط ماه اکتبر … سپس شما می توانید به سختی سرزنش LouWill برای تلاش به بار.

به جز خوبی وجود دارد یک میلیارد دلار عملیات به نام NBA فصل به ذکر است کلیپرز’ امید قهرمانی در حال استراحت بر او یا یک) فرستادن شخص دیگری به مشترک یا ب) فقط رفتن خانه, تماس, GrubHub و اقامت برای WingStop یا چیزی. (سحر و جادو شهرستان نیز ارائه می دهد “curbside وانت.”)

ویلیامز رو گران زمانی که او به نظر می رسد در یک عکس از داخل شهر سحر و جادو بود که posted on Instagram توسط هنرمند ضبط جک هارلو که ممکن است در حال حاضر شناخته شده به عنوان “Snitch رپر.”

“این چیزی است که ما اصلا لذت بردن از دیدن” کلیپرز مربی Doc Rivers گفت.

هارلو سعی کردم به آن ادعا شد یک عکس قدیمی اما که درست نیست. ویلیامز پوشیده بود بسیار ماسک NBA صادر شده و او فقط هفته پیش در اورلاندو است.

ویلیامز fessed تا بلافاصله و گفت که او فقط وجود دارد برای مواد غذایی است. در هر صورت او نبود اجتماعی فاصله گرفتن از هارلو كه در شهر سحر و جادو صرفا انتخاب کنید تا یک غذای سبک.

قصد واقعا مهم نیست اینجا. در حافظهی بزرگ NBA کمدی قسمت را منعکس بازگشت به بازی های المپیک 2016 هنگامی که سه نفر از اعضای تیم ایالات متحده آمریکا ادعا می کنند که آنها “به طور تصادفی” راه می رفت به یک Rio de Janeiro فاحشه خانه — که در واقع یک درایو 45 دقیقه از خود اقامت در کشتی کروز — و پس از آن, شناخت خود, خطا, بلافاصله سمت چپ … پس از یک نوشیدنی ،

جز این که شد فقط خنده دار است. این خنده دار است بیش از حد, اما آن نیز متفاوت است.

وجود دارد هیچ تهدیدی از بازی های المپیک بسته شد. در اینجا چه کسی می داند چه اتفاقی می افتاد اگر هارلو تا به حال نوشته شده تصویر و ویلیامز ندانسته قرارداد ویروس و یک غافل NBA نمی قرنطینه او به اندازه کافی بلند و آن را پاره پاره طریق کلیپرز و یا حتی تیم های دیگر?

لیمو فلفل بال ؟ این Louwill لیمو فلفل کباب بال در آتلانتا چیزی است که ممکن است مانع از شکل گیری یک $170 میلیون حباب در اورلاندو به ذکر است کل آف?

ویلیامز در حال حاضر تحت 10 روز قرنطینه. او احتمالا می تواند بدست طولانی تر است. ساکرامنتو را Richaun هلمز رو 10 روز فقط برای چیدن مواد غذایی در یک منطقه نا امن در اورلاندو — او اساسا عبور یک خط و به طور خلاصه پا در خارج از حباب.

در این مورد NBA تا به حال سعی کنید به پاسخ غیر منتظره به سوال: چه چیزی شما را برای سحر و جادو شهرستان ؟

“من نمی تواند سهم بسیار با سفر خود را از آنجا که من در این سفر با او” رودخانه گفت.

ویلیامز خواهد شد مقدار زیادی از توضیح به انجام به هم تیمی های خود. سه بار ششم از سال کلیپرز نیاز او را به عنوان آنها را به یک فشار برای قهرمانی (+325 در BetMGM آن را به نفع خود تمام). او را از دست ندهید حداقل دو بازی به علاوه مقابله با هر جسمی و روانی زنگ می آید از یک گسترده شده است.

در 33 سال با بیش از منابع کافی به شخص دیگری گرفتن takeout سفارش وجود دارد بدیهی است که هیچ بهانه ای. این نشان می دهد که خطر از هر ورزشی لیگ آن را به عنوان تلاش می کند به حرکت توپ بازی در طول یک بیماری همه گیر.

مهم نیست که چقدر شما برنامه ریزی برای چیزهای بزرگ آن نوار-باشگاه بال مرغ است که شما می توانید.

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>