8 takeaways از Seahawks-جت فیلمهای جمال Adams تجارت

شما احتمالا در حال حاضر می دانیم که Seahawks کشیده تجارت فیلمهای در شنبه دستیابی به تمام نرم افزار ایمنی جمال آدامز از جت در ازای Bradley McDougald یک جفت از اول-دور میدارد و یک سوم دور انتخاب کنید. سیاتل نیز برگشت یک چهارم طفیلی در معامله.

در اینجا چیزی است که تجارت به معنی برای نمای کلی نه تنها در سال 2020 اما برای آینده قابل پیش بینی.

1. سیاتل بعد از اینکه نسبتا آرام برای بسیاری از offseason از یک “نام بزرگ” دیدگاه ارسال یک پیام روشن در روز شنبه است که این تیم تمام شود. راسل ویلسون خواست برای ستاره های بزرگ و Seahawks به او یک. آدامز است واجد شرایط سوپراستار ساخته شده است که طرفدار کاسه دو بار در سه فصل و در حالی که نام All-Pro در سال 2019.

آدامز 6.5 کیسه را رهبری Seahawks فصل گذشته و او سون در دو مجبور گیر میکنه و یکی انتخاب-شش. سابق ششم-کلی انتخاب در سال 2017 پیش نویس NFL اضافه می کند بسیار مورد نیاز سرعت ورزشکاری فیزیکی و بازیسازی توانایی Seahawks دفاع.

2. برخی از Seahawks طرفداران قطعا باید شوک دشنه از هزینه برای دریافت Adams. که به دلیل در بخشی به دزدی از Jadeveon Clowney در ماه اوت گذشته که در سیاتل به دست آورد تصویب حمله کننده برای صرف دور سوم انتخاب و دو چرخشی دفاعی linemen. آدامز بود که همیشه رفتن به بسیار گران است.

آبی تراشه استعداد برای پیدا کردن سخت است اما کاملا ضروری است به منظور یک سوپر باول مدعی. Seahawks شده اند قادر به ایجاد بسیاری از خود دور میدارد از اواخر سال و به طوری که آنها تصمیم گرفتند به نوبه خود آنها را به اثبات استعداد به جای.

برچسب قیمت در نظر بگیرند مثل این: اگر Seahawks می خواستم به تجارت از 27-به طور کلی انتخاب کنید (که در آن آنها انتخاب شده در سال 2020) به ششم-به طور کلی انتخاب کنید (که در آن Adams’ انتخاب شد در سال 2017) این امر می تواند یک فصل پرش که هزینه بیش از دو سرآمد سیاتل داد تا در روز شنبه.

3. خوب در جت برای گرفتن کامل بازار ارزش برای Adams. که چیزی هوستون نبود قادر به انجام با Clowney آخرین offseason و در یک ورید مشابه این پلنگ شده اند قادر به انجام با Yannick Ngakoue به این نقطه است. نیویورک به دست آورد شروع کالیبر ایمنی در McDougald و دو میدارد دور اول در ازای یک بازیکن بود که هرگز به بازی دیگری را برای آنها. با توجه به شدت پل سوخته بود بین دو طرف جت باید احساس خوب در مورد خود مسافت. من می خواهم به در نظر گرفتن این تجارت یک برنده/برنده – کمیاب در ورزش این روزها.

4. با توجه به آنچه سیاتل تا به حال به رها کردن به منظور به دست آوردن آدامز این است که یک سال اجاره, نوع پخش کننده وضعیت. Seahawks قطعا باید هر قصد گسترش او را در دراز مدت. کاملا رک و پوست کنده, آنها را به. این امر می تواند شرم آور برای Seahawks اگر آنها نیست. آدامز در حال ورود به سال چهارم خود را rookie مقابله و سیاتل نیز تیم کنترل در سال 2021 برای ایمنی پنجم-سال گزینه است. اما او قطعا نگه دارید بعد offseason تا زمانی که او یک قرارداد جدید.

5. آدامز و Quandre Diggs مسلما بهترین ایمنی جفت شدن در NFL. Diggs بود یک نرم افزار کاسه متناوب در سال 2019 با وجود از دست رفته شش بازی. او با ثبت سه interceptions فقط در پنج بازی با Seahawks.

6. هر ESPN مینا Kimes Adams شده به انتظارنشسته بودند تا بیشتر در linebacker و در امتداد خط دفاعی از ایمنی در طی اولین سه فصل است. سیاتل یک قطعه شطرنج در دست خود و از آن خواهد شد تا به کادر مربیگری به شکل از چگونه به بهترین استقرار بازیساز. انتظار برای دیدن او استفاده می شود به عنوان یک حمله کننده به طور منظم داده می شود) او را به خوبی در آن و ب) نمای کلی ناامید هستند برای عبور راش کمک کند.

7. ممکن است این یک حرکت است که هل Clowney بازگشت به سیاتل ؟ بدون شک وجود دارد که به طور کلی کیفیت و عمق Seahawks دفاع بسیار بهبود یافته است. او مطمئنا از سود این تیم offseason خریداری یعنی علاوه بر این از دیگر سوپراستار در Adams. Clowney است که به مقصد به ثبت نام در یک سال مقابله و آن را سخت به تصور کنید یکی دیگر از مقصد او ارائه فرصت برای به حداکثر رساندن ارزش خود را برای 2021 مانند سیاتل خواهد بود. او می داند که دفاع او می داند کارکنان مربیگری او می داند اتاق قفل و در حال حاضر او می خواهم که بهتر حمایت از بازیگران.

پس آدامز معامله Seahawks حدود 14 میلیون دلار در کلاه فضایی. که ممکن است به اندازه کافی به ثبت نام Clowney توجه به برخی از که ذخیره شده است برای IR تعویض و تمرین تیم ملی, بازیکنان, اما سیاتل می تواند خلاق و آزاد کردن فضای اضافی اگر آنها می تواند انجام یک معامله با ستاره تصویب حمله کننده.

8. Diggs و آدامز شکل به سیاتل ایمنی جفت شدن برای آینده قابل پیش بینی. از آن خواهد شد کنجکاو برای دیدن آنچه که به معنی نوعی گلابی بلر آینده. Diggs ممکن است انتقال به نیکل گوشه اما به نظر می رسد بیشتر احتمال دارد که بلر را مجبور به کسب درآمد تکرار در نیکل و یا به عنوان یک سکه linebacker. این تیم 2019-دور دوم انتخاب چهره یک صعود دشوار برای زمان بازی.

8 takeaways از Seahawks-جت فیلمهای جمال Adams تجارت در ابتدا در ظاهر NBC Sports, غرب

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>