Red Sox گل یک تن از اجرا می شود در باز کردن در شب. به آن استفاده می شود.

2020 فصل بیس بال باز در disorienting مد در Fenway پارک که در آن عادی 45 دقیقه ای ساعت شلوغی رفت و آمد از شمال بوستون در زمان 18 دقیقه پارکینگ شد فراوان و ارزان در خارج از دروازه D و نه یک فن وارد پارک هر چند یک مشت آرد در مورد خارج از آن.

Red Sox اجتناب معمول خود پمپ و شرایط برای پایین کلید pregame مراسم که با تمرکز درستی روی قابل توجهی از تلفات این بیماری همه گیر و همچنین تجلیل Black Lives Matter جنبش با یک روبان سیاه از گسترش آرام بر روی یک پایه به Red Sox در دیگر نشان می دهد ما در ارتباط است.

بازی آغاز شد و با Red Sox استارت ناتان Eovaldi شلیک 100 مایل در ساعت fastballs و آرام leadoff hitter وظیفه Austin هیز پوشش به شدت به سمت راست جایی که کوین ستون منینگ زمین یک بار متعلق به Mookie بتی ساخته شده خوب چرخاندن گرفتن در مقابل اغل گاو یا حشم به عنوان جعلی طرفداران دیر roared.

دریافت آخرین اخبار و تجزیه و تحلیل در تمام تیم های خود را از NBC Sports بوستون با دانلود من تیم برنامه

پس از ماه ها عدم اطمینان بر اینکه بیس بال (یک) می خواستم به بازگشت و یا (ب) خواهد بود قادر به آن را Red Sox درمان مشاهده و گوش دادن مخاطبان به یک نگاه آشنا pummeling آرام با 13-2 و در روند آشکار این طرح برای چگونه آنها ممکن است در واقع پلی آف این ماه:

با آوردن برخی از درد جدی.

“اگر شما نگاه کنید در این صف است که قادر به انجام” گفت: J. D. مارتینز “از آن می تواند ترسناک باشد.”

آرام ممکن است خجالت اما Red Sox هنوز هم ساخته شده آن را آسان. آنها زد 17 بازدید و هشت برابر. مارتینز عرضه در شماره 2 سوراخ — که در آن مدیر Ron Roenicke هنگامی که می ترسید او نمی خواهد که به عنوان بسیاری از RBI فرصت-با سه بازدید و سه اجرا می شود batted در. “من شکایت نمی رسیدم دو بار با پایگاه لود تا کنون خیلی خوب است” مارتینز گفت. تازه وارد خوزه Peraza نوازش یک جفت از دو برابر به عنوان بخشی از یک چهار ضربه شب. جکی Bradley جونیور سوار توپ با اقتدار در مسیر به سه بازدید از خود را دارد.

شاید بیشتر تحت the Red Sox آیا خسارت قابل توجهی با وجود سه نفر از اندرو Benintendi رافائل Devers و Xander Bogaerts رفتن 1 12. آنها به پایگاه متناوب 24 بار — به اندازه کافی برای بارگذاری پایگاه در هشت نوبت که آنها ضربه-ترک آرام در یک حالت ثابت از بمباران.

خود را تبادل کارکنان ممکن است یک ظرف غذا پس از Eovaldi اما آنها باید آمار زندگی تلخه از توپ وجود دارد و قطعا 60 بازی ارزش از ارزش سرگرمی در آن است.

“من می دانستم که جرم ما خوب بود و ما شده ایم به حرکت خفاش اما بدیهی است که شما انتظار نداریم که آنها را به بیرون می آیند . . . در ذهن من نیست در انتظار ما در حال رفتن به نمره که بسیاری از اجرا می شود” Roenicke اعتراف کرد. “اما بچه ها همچنان به نوسان خفاش و ما رو خوب تبادل.”

چالش برای سال 2020 Red Sox خواهد بود که خود را تبادل کارکنان که اکثر طرفداران نمی تواند نام. “راستش ما ندارد و یکی از بهترین فرشهای کارکنان در بیس بال” Bogaerts گفت: قبل از بازی در طراوت لحظه ای از خلوص و صداقت.

شروع Eovaldi در بازکن یک چیز است. خواهیم دید که آنچه که مارتین پرز تجربه به نظر می رسد در بازی روز شنبه 2 قبل از Red Sox رفتن دو خمرهای شکل افتتاحیه اوایل هفته آینده. وجود دارد امکان مجزا که 13-2 می شود 13-11 در مدت زمانی کوتاه.

اما تا زمانی که جرم نوسانات مانند آن را در روز جمعه وجود دارد احتمال معنی دار بیس بال در پاییز امسال و با توجه به همه چیز ما شده است از طریق فقط به بازی در یک فصل Red Sox طرفداران باید آن را.

Red Sox گل یک تن از اجرا می شود در باز کردن در شب. به آن استفاده می شود. در ابتدا در ظاهر NBC Sports بوستون

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>