‘لاغر ملو” و نه دیگر NBA داستان

NBA راه اندازی مجدد پر است از داستان های بزرگ. می Giannis Antetokounmpo و Milwaukee Bucks ادامه تسلط خود را? آیا LeBron James باید عنوان دیگری اجرا در او ؟ می L. A. Clippers را NBA Finals فشار پس از سختی بازی با هم ؟

فراتر از عنوان مورد علاقه های شما وجود دارد بسیاری از داستان های سرگرم کننده برای نگه داشتن یک چشم را برای تیم های دیگر بیش از حد. در اینجا 10 خواهیم بود نظارت به عنوان فصل رزومه.

بن سیمونز یک قدرت رو به جلو در حال حاضر ؟

درست همانطور که همه چیز شروع کردم با شیوه های در دیزنی برت براون اعلام کرد یک صف تغییر دهید. بن سیمونز منتقل شد از گارد نقطه به قدرت رو به جلو است. که به طور کلی این سایت متعلق به زمانی است که بچه ها در دبیرستان رشد شش اینچ در یکی از تابستان است. لرزش میلتون خواهد چوب به عنوان فیلادلفیا نقطه شروع گارد و آل Horford حرکت خواهد کرد به نیمکت.

این Sixers تغییر در حال ساخت چرا که آنها تا به حال به انجام کاری. میلتون تیراندازی فراهم می کند و توانایی به اندازه کافی دفاع مخالف نقطه سپاه پاسداران است. با وجود دفاع خوب به طور کلی مشهد تلاش کرده بود با دفاع از نقطه سپاه پاسداران است. Horford به نیمکت برخی از لازم big-man عمق و حذف clunky مناسب در کنار جوئل Embiid جلو. اما این همه بستگی سیمونز. به دنبال 76ers به استفاده از او را مانند Draymond سبز. او هنوز هم می خواهید توپ, فراوان, اما زمانی که او توپ را ممکن است کاملا به عنوان آسیب رساندن به 76ers به عنوان آن استفاده می شود.

It's a different world for the NBA. (Joe Burbank/Orlando Sentinel/Tribune News Service via Getty Images)
مختلف جهان برای NBA. (جو Burbank/اورلاندو سنتینل/تریبون خبری سرویس از طریق گتی ایماژ)

است ‘لاغر ملو’ یک چیز است ؟

پورتلند تریل بلیزرز در حال مرسوم انتخاب کنید به ناراحت لس آنجلس لیکرز در دور اول. یک مشکل ؟ پورتلند است برای رسیدن به بازی-در بازی اول و پس از آن نیاز به ضرب و شتم ممفیس گریزلیز حتی به دست آوردن وجود دارد.

دلایل تریل بسیار مرسوم ، Damian Lillard, C. J. McCollum سالم بزرگ مردان و ظهور کارملو آنتونی به عنوان “لاغر Melo.” آنتونی باریک پایین پس از ترور Ariza تصمیم گرفتند بازی در شروع مجدد و با پورتلند بازگشت بازیکنان در چهار و پنج. آنتونی مسیر به زمان بازی در کوچک رو به جلو است. اگر Anthony می توانید بازی قابل قبول و دفاع در سه آن را مکمل خود را هنوز هم قوی بازی تهاجمی. که دلیل به اندازه کافی برای بررسی و ببینید که اگر عین حال یکی دیگر تکرار Melo کار می کند.

شبکه نیاز به نام دسته

هیچ تیم بازیکنان بیشتر از راه اندازی مجدد از بروکلین. کوین دورنت و کایری اروینگ به علت آسیب. ویلسون چندلر تصمیم گرفتند. اسپنسر Dinwiddie, DeAndre Jordan و Taurean شاهزاده ها همه به دلیل ابتلا به کوروناویروس. حتی اگر شما را از دورنت و ایروینگ که نمی شد انتظار می رود به بازی که چهار کلید چرخش بازیکنان را برای شبکه.

بروکلین امضا جمال کرافورد است که سرگرم کننده است. آخرین بار ما شاهد Crawford, 40, بازی, او کاهش یافته 51 امتیاز خود را در بازی نهایی از 2018-19 فصل است. او به احتمال زیاد به بازگشت کریس Chiozza بود که دقیقه در نقطه نگهبان به عنوان یک راه دو بازیکن که فصل متوقف شد. Caris LeVert را مجبور به حمل این شبکه جرم با همه دیگران است. نگه داشتن فهرستی از دستی به کشف کردن که بقیه از این بچه ها هستند.

حباب نوزادان

بهترین برنامه گذاشته از موش و مردان اغلب به چپ چپ. همین کار را با بازیکنان NBA. کمتر از چهار بازیکن ترک تیم خود را در برخی از نقطه در طول راه اندازی مجدد می شود با مهم دیگر خود را به عنوان آنها استقبال یک کودک به جهان است. دنیس شرودر که ممکن است ششمین مرد سال برای شهر اوکلاهما تندر را ترک خواهد کرد برای اولین بار در اوایل تا اواسط ماه اوت است. مایک کانلی خواهد شد و سر انجام در اواخر ماه اوت است. و بوستون سلتیکز را دو شیب به عنوان گوردون هیوارد و رزرو مرکز وینسنت Poirier خواهد هر دو را در ماه سپتامبر.

چرا که تمام چهار خواهد بود عذر غیبت بازیکنان را تنها به تحت چهار روز قرنطینه پس از بازگشت به فلوریدا. فرض کنید آنها را نگه دارید تا خود را تست در حالی که از بین رفته اند و هر یک, ثبت نام تست منفی. آن زمان دشوار به ترک آن داده خواهید شد برگشتی اما حق تصمیم گیری برای هر بازیکن و خانواده اش.

ما می رویم به دیدن برخی از بازی در جنون ؟

نهم بذر باید در چهار بازی از هشتم بذر به زور یک بازی در. در این سناریو نهم دانه به ضرب و شتم هشتم بذر دو بار به ادعای نهایی حذفی نقطه. اگر هشتمین دانه برنده هنگامی که آن را در.

بیایید شروع در کنفرانس شرق … چه کسی مراقبت کنید ؟ این که آیا واشنگتن می تواند نیروی یک بازی در برابر بروکلین یا کمتر احتمال دارد اورلاندو واقعا مهم نیست. میلواکی است که stomping هر دو تیم به هر حال.

در کنفرانس غرب آن به مراتب جالب تر است. شما باید New Orleans Pelicans تعقیب کردن ممفیس گریزلیز با پورتلند تریل بلیزرز راست نیز وجود دارد. یک زن و شوهر فوق العاده بازی صهیون ویلیامسون در برابر Ja Morant چیزی است که همه ما دوست داریم برای دیدن. ما در حال حاضر تحت پوشش است که مانند بسیاری از Damian Lillard و تریل ناراحت لیکرز در صورتی که matchup به تصویب می آید.

در نهایت ما می خواهیم یک بازی در غرب است. آن را سرگرم کننده است. در شرق ؟ بیایید فقط با حرکت همراه و قربانی هر کس به دیگران به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است.

اسپرز در حال تمام نگهبانان

ما نمی ذکر سن آنتونیو به عنوان تعقیب ممفیس چرا که هیچ کمتر اقتدار از مربی Gregg Popovich گفت: در حال حاضر برگشتی نیست واقعا چیزی برای تیم خود. اسپرز در حال از دست رفته خود را به بهترین بازیکن در LaMarcus Aldridge و از دست دیگر شروع زمانی که Trey Lyles پایین آمد با یک آپاندیسیت. که باعث می شود در حال حاضر گارد-سنگین دسته حتی بیشتر از آن.

اسپرز واقعا پاسداران است که می تواند به لباس مبدل در امدن به عنوان بال به جلو یا نه. Paxton rembis, Derrick, سفید, Bryn فوربس پتی میلز و Lonnie واکر IV همه درست سپاه پاسداران است. پاپ در حال رفتن به برخی از پاپ با ترکیب اولیه. DeMar DeRozan و رودی گی خواهد بود که جلو, البته, اما برای اسپرز به رول با چهار نگهبانان در اطراف یک واحد بزرگ مانند اواسط عمده NCAA مسابقات تیم است.

استراحت موشک

راسل وستبروک اتحاد پیوست موشک برای راه اندازی مجدد پس از کشمکش با کروناویروس و این بدان معناست که هوستون نسبتا کل. که می تواند خبر بد برای بقیه NBA.

زمانی که فصل متوقف شد, Mike D’Antoni شد نورد از شروع گروه است که شامل هیچ یک بلندتر از 6-پا-7 رابرت Covington. همه در حال بازی کردن یک موقعیت یا دو. علاوه بر این راکت ها در حال اجرا یک چرخش تنها هفت تا هشت بازیکن. آنها مشخصه پوشیدن پایین. مکث به آنها فرصتی برای استراحت و درمان و است که باعث می شود هوستون خطرناک در این راه اندازی مجدد. جیمز هاردن و وستبروک می توانید برنده بازی تقریبا خود به خود. با راه راکت شلیک threes که دیگری ناراحت عامل. به هوستون یک نگاه به عنوان یک شوت به نفع خود از آن همه است.

ویکتور Oladipo ممکن است بازی ؟

پیسرز کردم تمام NBA گارد عقب حدود یک ماه و نیم قبل از فصل متوقف شد. Oladipo بازی بود بالا و پایین اما او نشانه بودن خود را در چند هفته گذشته از بازی. حضور او تغییر ایندیانا را وارونه در یک راه بزرگ است.

زمانی که راه اندازی مجدد اعلام شد, Oladipo گفت که او کاملا با اعتماد به نفس در او هنوز دوره نقاهت زانو و او که قرار بود برای نشستن. سپس این تیم رو به والت دیزنی جهان و Oladipo تصمیم به عمل است. سپس به او نگاه کرد و احساس واقعا خوب در عمل است. در حال حاضر به نظر می رسد به احتمال زیاد او بازی خواهیم کرد. است که به شرق و شش واقعا جالب حذفی تیم, و آن را یک پیروزی برای تمام طرفداران بسکتبال است.

Bol Bol ؟

به یاد داشته باشید Bol Bol? هیچ نگرانی در اگر شما را فراموش کرده در مورد او را به عنوان او تا به بازی در تمام دنور ناگتس نشده است و فقط وارد سایت هشت G بازی های لیگ. زمانی که بولو تضعیف به وسط دور دوم 2019 NBA پیش نویس با توجه به نگرانی در مورد زانو دنور pounced در چند سال پروژه.

در حال حاضر بولو ممکن است بازی برای قطعات. او تا به حال یک فصل کامل به التیام و او را نگاه خوب است در خود محدود G لیگ ظاهر. بولو است دیدم در برجسته از شیوه های در دیزنی. با نیمی از دنور فهرستی از ورود اواخر با توجه به مثبت coronavirus آزمون بولو در حال رفتن به اجرا در حداقل بازی داد و بیداد. افرادی که نمی خواهید به تماشای یک 7-2 کوچک به جلو ؟

بازیکنان را از آسیب

در حالی که ما هیچ ایده چه طولانی استراحت و بازی در یک زمین بی طرف سایت انجام خواهد شد برای بازی ما می دانیم که برخی از تیم باید بازیکنان را که نمی توانست در یک فصل عادی. بن سیمونز بود و با یک مصدومیت زمانی که فصل بود متوقف شد اما در حال حاضر او را به رفتن کامل. بوستون شد مدیر عامل Kemba واکر از طریق برخی از زانو درد و براد استیونس در حال حاضر می گوید او هیچ نگرانی در مورد واکر را در دسترس است. مالکوم Brogdon برای پیسرز احتمالا در کنار Oladipo در backcourt.

وجود دارد برخی از دیگران به نگه داشتن چشم در بیش از حد. جاناتان اسحاق از اورلاندو ممکن است بازگشت. گریزلیز باید هر دو Jaren جکسون جونیور و براندون کلارک به طور کامل سالم است. حتی MVP نامزد Giannis Antetokounmpo آماده به رول است پس از یک مصدومیت زانو درست قبل از خاموش کردن.

یک تعداد انگشت شماری از بازیکنان کلیدی گم شده اما هرحال برای بسیاری از تیم ها توسط بچه ها که در دیزنی و آماده برای رفتن.

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>