تیم های مختلفی در شکل کلاهک در سال 2021

NFL کلاه حقوق و دستمزد معمولا رشد می کند در هر سال است. در سال آینده انتظار می رود که به کوچک شدن. و برخی از تیم ها در حال رفتن به احساس خرج کردن.

روز جمعه توافق بین NFL و بازیکنان NFL انجمن تضمین می کند که حقوق و دستمزد کلاه نمی خواهد رها کردن هر یک کمتر از 175 میلیون دلار اما حتی است که نشان دهنده افت قابل ملاحظه ای از این سال $198.2 میلیون کلاه. تا چند ماه پیش بسیاری از تیم ها انتظار داشتند که 2021 کلاه به رشد به جایی در محله $215 میلیون که بدان معنی است که تیم باید 40 میلیون دلار کمتر به صرف سال آینده از آنها برنامه ریزی برای زمانی که آنها مذاکره شد بسیاری از بازیکنان قراردادهای بلند مدت.

با توجه به OverTheCap.com هشت تیم در حال حاضر بیش از یک 2021 کلاه از 175 میلیون دلار با بازیکنان آنها را امضا کرده اند از طریق سال آینده قبل از آنها نشانه یک عامل آزاد در سال آینده و یا پیش نویس هر rookies. این گروه شامل عقاب, پرستاران, شاهین, ستاد استیلرز خرس اظهارات و وایکینگ ها.

کسانی که تیم را بازیکنان و بازسازی قرارداد فقط به زیر درپوش قبل از شروع لیگ سال است. تیم های برش بازیکنان و بازسازی قرارداد هر سال اما در سال آینده آن را ثابت خواهد کرد به خصوص دشوار است برای تیم های که تا به حال بسیاری از بازیکنان تحت قراردادهای بلند مدت که مذاکره قبل از هر کسی خواب دیدم که یک بیماری همه گیر می شود کلاه به نازل شدن.

آن را هنوز هم ممکن است که کلاه نمی کوچک تا آنجا که هر کس انتظار دارد. درآمد جدید در حال آمدن است در این سال از اضافی بازی حذفی و NFL و NFLPA ممکن است به بیشتر موافقت نامه های که نگه داشتن کلاه از حذف به عنوان مقدار به عنوان انتظار می رود. اما در حال حاضر برخی از تیم ها باید در مورد حقوق و دستمزد کلاه بحران آنها رو در 2021.

تیم های مختلفی در شکل کلاهک در سال 2021 در ابتدا در ظاهر طرفدار فوتبال صحبت

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>