Seniesa Estrada حفظ شکست نخوردگان خط بعد از 7 ثانیه ضربه فنی برنده

Seniesa Estrada هدر رفته هیچ زمان در شب جمعه و افزود: یکی دیگر از حذفی به رزومه در این فرآیند است.

Estrada تحت سلطه میراندا Adkins در فانتزی چشمه توچال کازینو در Indio, California, تامین حذفی پیروزی فقط هفت ثانیه به مبارزه — یکی از سریع ترین knockouts در تاریخچه بوکس.

Adkins حتی یک پانچ زمین خودش. او هفت ضربات سریع که چهار حفر او راست در سر در هفت ثانیه قبل از تقلا نامیده می شد. مبارزه بود و قبل از آن حتی می تواند رفتن.

Estrada موقت WBA او قهرمان و WBC نقره junior او قهرمان بود و در ابتدا قرار را بر Jacky کالوو در شب جمعه هر چند کالوو انصراف به دلیل مصدومیت زانو. این زمانی است که Adkins پا در ششم حرفه ای تقلا.

پیروزی علائم استرادا 19 مستقیم و حفظ کامل شکست نخورده و رکورد. شاید مهم ترین آن را نگه می دارد در مسیر برای بودن در میان بهترین های تاریخ این ورزش — چیزی که او احساس می کند او درست در آستانه.

“من می خواهم عناوین جهان در 105 و 108 و 112 پوند,” او گفت: قبل از جلسه از طریق DAZN.

“من فقط یک یا دو دور از بودن در آن گفتگو به عنوان یکی از بهترین پوند برای پوند زنان در ورزش است. من فقط نیاز به نگه داشتن برنده شدن و گرفتن عنوان جهان. عنوان جهانی مبارزه هستند تنها چیزی که در ذهن من است. من نمی خواهم هر دعوا مگر اینکه آنها را برای مسابقات قهرمانی.”

Boxer Seniesa Estrada needed just seven seconds to secure her win on Friday night. (Ethan Miller/Getty Images)
بوکسور Seniesa Estrada مورد نیاز فقط هفت ثانیه برای تضمین پیروزی خود در شب جمعه. (اتان میلر/گتی ایماژ)

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>