Mikey از میلویل: هیچ چیز تغییر قزل آلا

هنگامی که خلق و خوی می آید زمانی که او را به فکر کردن در مورد سه فرزند دبی و او مطرح شده و یا بازی دو پسر بازی و یا آرامش بود در خارج وجود دارد در یک شب تابستان بود خیلی جوان خودش را, جف, ماهی قزل آلا را متوقف پارک در میلویل, New Jersey.

آنها را از آن تماس بگیرید آمریکایی Little League زمینه پایین در پشت سد. وجود دارد یک T-میدان توپ و مقررات زمینه هر دو به خوبی نگه داشته و کاملا خراشیده تا راه آنها قرار است به دنبال زمانی که آنها در حال کمک در بالا بردن دختران و پسران.

این Maurice River (مردم محلی تلفظ آن مانند “موریس”) اجرا می شود گذشته را فراتر از خود حصار فراتر از دسترس بسیاری از جوان hitters از میلویل. اما نه همه. رودخانه به اندازه کافی غنی در گربه ماهی bluegill و لوتی به خم شدن چند میله و بعد خم داستان در فروشگاه بستنی.

“به نظر می رسید مانند ما زندگی می کردند وجود دارد” جف گفت: “زمانی که تایلر و مایک بازی می کردند.”

جف مربی و دبی مشغول به کار امتیازی ایستاده است. زمانی که بازی انجام شد, آنها می خواهم به بهانه قطب ماهیگیری از ماشین نشستن در ساحل رودخانه و بحث در مورد چیزهای کوچک و ساده — برنده شدن و از دست دادن ballgames, hooking و از دست دادن ماهی چقدر خورشید ممکن است در سمت چپ در دیگر روز کامل.

[MLB 2020 پیش بینی: سریال های روز دنیا | MVPs | Cy Youngs]

بچه ها رشد می کنند و شب ها تبدیل به دسته ای از خاک سفت, چمن-رنگ آمیزی-شکلات آغشته خیال. کسی دیگری است که آموزش آنها را چگونه به دور یک پایه. کسی دیگری آنها را تغییر دهید برای کک و یک بسته چیپس پس از آن. اما شما می دانید در بسیاری از شب های تابستان, آمریکا, لیگ کوچک زمینه پایین پشت سد است که هنوز هم یک محل برای چهره های آشنا و صدای یک محل که در آن دختران و پسران و مادران و پدران از تابستان در راه جلوگیری برای بقیه زندگی خود را که در آن هنوز هم وجود دارد زمان برای یکی دیگر از بازیگران. به همین دلیل او می رود گاهی اوقات.

“این مقدس جای برای من” جف گفت. “من هنوز هم دوست دارم آن محل است.”

هنگامی که شما ثبت نام برای اولین بار در زمانی که آنها ناراحت و طبقه بندی شده اند در میان دو زمین باز یافته راست دونده و naturals, زمانی که آنها رشد می کنند و رشد و پیدا کردن تکه های کوچک که آنها در حال رفتن به, بهترین از آن است که برای نشستن وجود دارد و خودتان ببینید اگر شما می توانید یک زمین باز یافته در قبل از غروب خورشید و پس از آن امیدوارم که شما یک روز بازگشت به محل فقط به عنوان خاص به آنها. شاید آن خواهید بود همان محل. آیا می شود که کامل است.

چند سال از حذف شگفت انگیز چند ماهی در رودخانه که یک مرد جوان پس از آن 19 وارد در آناهایم با کیسه duffel نام جاذب و نوع اعتیاد به مواد مخدره است که می آید با خود گلبرگ گل سرخ.

قفل خود را در سمت چپ اتاق فشرده بین مردان رشد کرده که می خواهم دیده می شود سهم خود را از چشم انداز. گلبرگ گل سرخ بیش از حد.

(پل روسالس / Yahoo Sports)

مایک ماهی قزل آلا peeked در صف کارت. او در مرکز میدان است. پنبه حلاجی نهم. او اسکن اتاق یافت می شود نام خود را کاهش یافته است کیسه های خود را و تبدیل به توری آی شکارچی.

“بنابراین او گفت:” به عنوان شکارچی به یاد می آورد “چه Beavan کردم؟”

در 8 جولای 2011 شروع پارچ برای Seattle Mariners شد بلیک Beavan. در چند ساعت ماهی قزل آلا را خود را در لیگ برتر اولین.

“کسانی که کمی جزئیات” شکارچی به تازگی گفت: “اجازه دهید من می دانم که این مرد می تواند خاص است.”

در شب جمعه در اوکلند, ماهی قزل آلا, 29 ماه آینده آغاز خواهد شد خود را در 10 لیگ برتر فصل. پس از پنج نوبت این بازی خواهد بود رسمی و مایک ماهی قزل آلا — “بازیکن باید در هر یک از ده (10) لیگ قهرمانی فصول” می گویند قوانین — خواهد بود Hall of Fame-واجد شرایط.

او خندیدی در مفهوم nine فصل رفته 10th — عجیب و غریب به عنوان آن خواهد بود — فقط پیش.

“Aw آن بوده است دیوانه,” او گفت:. “بسیار خوش شانس. بسیار پر برکت است. من یک خانواده بزرگ. بدیهی است که بزرگ ، بزرگ حمایتی سیستم از بالا به پایین. آن را رفته خیلی سریع. ده سال است. به دنبال بازگشت آن دیوانه به فکر می کنم آن را 10 سال است.”

او متوقف شد و افزود: “شما می دانید که من هرگز آن را مسلم بودن یک حرفه ای بازیکن بیس بال. من بازی هر بازی مانند آن را من گذشته است. شما می دانید من عاشق بازی این بازی.”

بقیه پلاک تجدید نظر.

متفاوت از لحظه ای که او نشان داد تا

به طوری که همه به دنبال آن از بعد از ظهر ژوئیه 8, 2011. برخی از روترها مختصری سراغ گزارش و oh-fer آن روز نیمه حرفه ای صرف با سر خود را کمی کج شده به جلو. بخشی از یک لبخند. این بود که یک چشمک? نیم دیگر هنوز وجود دارد.

“از این زمان به او نشان داد و گفت: Vernon Wells که با شکارچی flanked این نوجوان قزل آلا در فرشتگان” خود “هر روز من را ترک پارک تفکر وجود دارد هیچ چیز بیشتر از او می تواند انجام دهد برای تحت تاثیر قرار دادن من. و سپس او را دیگری انجام دهد.”

حتی در آن ماهی قزل آلا به حال بسیاری از مهارت های بهتر از بقیه است.

“هر روز در مایک اول بهار آموزش [ضربه مربی] میکی هچر گفت: “این مرد می تواند ما شروع مرکز صحرا نورد در حال حاضر'” یاد می آورد مایک قصاب و سپس تبادل مربی. “من هرگز آن را فراموش نکنید. او گفت: آن را با صدای بلند بارها و بارها.”

یک جوان مایک ماهی قزل آلا آمار تنها .220 در مختصری بزرگ-لیگ روی لئامت دادن در سال 2011 قبل از مصرف در سال 2012. (عکس توسط راب Carr/گتی ایماژ)

از طریق سعی و کوشش خود را بازو را قوی تر رشد می کنند. او می خواهم به یاد بگیرند که برای کاهش پایگاه های پاک است. او حتی به مقاومت بالا fastballs. فاصله بین عالی و نسلی است که اندازه گیری در چند پا بیشتر از حمل یک دهم ثانیه بین متوقف می شود و بازمانده یک گام برای رسیدن به آینده.

آنها اندازه گیری آن هر روز بیش از حد و نه فقط در روز بازدید در حال سقوط است. و یا زمانی که تیم برنده است. و یا زمانی که ورزشگاه پر است و غروب به ارمغان می آورد و بدن را به زندگی زمانی که بت سر یک آهنربا و سپس آن را به نظر می رسد هر چیزی امکان پذیر است و یک مرد جوان تقریبا نمی تواند کمک کند اما به خوبی به نسل.

او بهترین بازیکن در این بازی شاید به این دلیل که از روزهای دیگر آنهایی که با حداکثر سرعت دویدن به پایه اول احساس می کند مانند یک کار زمانی که 30 بعد از ظهر اواسط نوسانات کردن موبایل و کامپیوتر ماشین را ترک خواهد کرد و دست خود را خام زمانی که فصل را از دست داده و در ماه اوت و جمعیت شروع به نازک. او یک حرفه ای .305 hitter وظیفه با 285 صفحه اصلی اجرا می شود و 200 دزد یک جایزه برای Rookie سال و سه برای MVP. شده است وجود دارد هرگز کسی کاملا مانند او. و هیچ کدام از آن اتفاق می افتد بر روی خوب روز به تنهایی و یا در داخل آن سه ساعت در هر شب. یک ballplayer آثار عظمت. یک ballplayer زندگی برای نسل.

“من با او به مدت دو سال و من واقعا نمی بینم بچه باید یک روز بد” شکارچی گفت. “او می خواهم اعتصاب دو یا سه بار و در ستاره شرق او در واقع تلاش برای پمپ افراد دیگر است. ‘که خوب! ما به اونا فردا!’ من به تماشای کربی Puckett مرد و این همان پرنیان.

“چه شگفت انگیز است چه او در آن زمان او هنوز هم آن را ندارد. او یک حرفه ای است. او هنوز هم لبخند بر لب. او هنوز هم در حال اجرا پایین خط مانند آن روز اول خود را در لیگ های بزرگ. … بعد از این همه اعتیاد به مواد مخدره تمام تلویزیون همه بچه ها که عشق او به پدر و مادر که به نام بچه های خود را پس از یک پدر و مادر بودند و نام یکی مایک و دیگر ماهی قزل آلا, او هنوز هم همان مرد است. هر شخصیت او را در آنجا باقی بماند. هیچ چیز تغییر او. نه پول. نه شهرت. نه سالن. من فکر نمی کنم هر چیزی می تواند او را بشکند.”

‘او نیست خود را تغییر شخصیت’

شکارچی که با لبخند از طریق 19 سال کار حرفه ای و به سختی از دست رفته فرصت برای تفریح به حال شناسایی شده در ماهی قزل آلا آنچه آنها — پدر و مادر و دوستان و هم تیمی های مربیان مخالفان — تمام انجام دهد. که مایک ماهی قزل آلا نه سال بزرگ اتحادیه تقریبا طولانی که یک سوپراستار یک Hall of Famer اگر او بودند به پیاده روی به دور اواخر جمعه شب داشتن به دست آورده در حدود 130 میلیون دلار تا کنون به دلیل یکی دیگر از $370 میلیون دلار در طول دهه آینده باقی می ماند مرد جوان پدر خود را هم می بیند از آن حقه پایین در پشت سد.

پس کسی که می خواهم تماس خود را هدف قرار دادن مربی در 2 در صبح قادر به خواب ناراحت چیزی در مکانیک خود را در حالی که پنبه حلاجی شده .320. کسی که می خواهم حک کردن زمان هر روز برای دختران و پسران تکان دادن از غرفه. کسی که در طول بازی خواهد نشستن در کنار و نه هدف قرار دادن مربی اما تبادل مربی به دلیل تبادل مربی بود پیدا کردن الگوها و تحویل نقص در دیگر پارچ. کسی که بودجه برنامه هایی که خوراک مردمی در میلویل و کامبرلند کانتی در طول یک بیماری همه گیر و با همسر جس باز می شود یک پایه است که کمک به کسانی که با چالش های بهداشت روانی. کسی که می خواهم ایستاده بین شکارچی و ولز در طی تبادل تغییرات و سوال در مورد, موقعیت, سوال در مورد, راه, سوال در مورد ناشی از شرایط و سپس به شوخی بپرسید چه دست خواهد به مانند زمانی که آنها به دست آورد.

پس از آن او می خواهم بیش از شروع روز بعد. در هر روز است. هنوز هم.

مایک ماهی قزل آلا و همسرش جس در انتظار اولین فرزند خود را در ماه اوت است. او امضا یک فرمت با فرشتگان در 2019. (عکس از جین کامین-Oncea/گتی ایماژ)

“نکته مهم در مورد صحبت کردن در مورد بزرگترین بازیکن فعال در این سیاره” گفت: تیم مید زمان طولانی روابط عمومی برای فرشتگان و زمان Hall of Fame رئیس جمهور “است که او را از دست داده است توانایی برای رفتن به خانه و Mikey از میلویل. در نهایت این کار روشن و خاموش میشه. آن را فقط سازگار است.”

جف مایک بابا واقعا نمی تواند توضیح دهد که دیگر از گفتن واقعا وجود دارد تنها یک قانون در اطراف خانه که بودن “یک فرد خوب” بدانند و بقیه را دنبال کنید.

“مردم می گویند پول و شهرت تغییرات شما,” او گفت:. “که آنها را تغییر دهید یک فرد است. او تغییر نکرده شخصیت او را. چیزهایی که او را دوست دارد به انجام راه او رفتار مردم او را همان باقی مانده است. بنابراین من نمی دانم.”

دبی و او به زودی خواهد بود پدربزرگ و مادربزرگ برای چهارمین بار. مایک و جس با توجه پسر اولین فرزند خود را در اوایل ماه اوت است. مایک خواستار آن را “حقیقی” و اگر او بودند شمارش سال او احتمالا می خواهم شروع در مدرسه بالا است.

“هنگامی که من برای اولین بار شروع به دوستیابی, Jess,” او گفت: “ما در مورد داشتن بچه ها و در حال حاضر از آن اتفاق می افتد … من فقط نمی توانید صبر کنید برای دیدار با او.”

جف ارائه کرده است کمی مشاوره در مورد چگونه از آن می رود از اینجا و مایک نشده است خواسته بسیار. برخی از چیزهایی که می آیند به طور طبیعی, شما می دانید هنگامی که همه کار سخت انجام شده است.

که می تواند یک فکر برای یک شب تابستان در پارک, پایین, پشت, سد, چگونه وجود دارد یکی دیگر از نسل آینده. همان خنده, همان خاک و لکه ها و چمن لکه ها و شکلات اسمیر است. های مختلف زانو و چهره. همان بازی. جف وجود خواهد داشت. آنها همه وجود دارد. و آنها می توانند شروع همه را دوباره و دوباره در محل جف واقعا هرگز به سمت چپ یا حداقل همه از او است. صبر کنید خواهید به grandkids دیدن این محل است.

جف خندید.

“و اگر آنها نمی خواهند به بازی بیس بال,” او گفت: “ما فقط می تواند با رفتن به ماهیگیری است.”

بیشتر از یاهو ورزشی:

  • MLB پیش بینی: جهان سری حذفی اسکله و خیلی بیشتر

  • Keyser: MLB است اما اخلاقی است برای شاد بودن در مورد آن ؟

  • نیت: بازیکنان NBA’ گام بعدی به جنگ نژادپرستی و بی عدالتی اجتماعی

  • Paylor: بومیان آمریکایی در اعتراض به مقدار زیادی از کار از چپ به کار

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>