مایک زیمر است گسترش از طریق 2023 نهایی

مایک زیمر امضا کرده است سه سال تمدید قرارداد با وایکینگ ها تیم جمعه اعلام کرد. معامله اماکن او را تحت قرارداد از طریق 2023.

“ما هیجان زده به مربی زیمر منجر به ادامه مینه سوتا وایکینگ ها در این فصل و فراتر از آن” Vikings مالک/رئیس جمهور علامت Wilf گفت. “ما قویا بر این باورند در رهبری او و تیم فرهنگ او را پرورش. ما مشتاقانه منتظر به او پیشبرد موفقیت تیم قبلی شش فصل و پیشرو ما را به هدف نهایی ما از آوردن یک سوپر جام قهرمانی به مینه سوتا است.”

زیمر, 64, گذشته شش فصل در مینه سوتا است. او با ورود به سال آخر خود را معامله.

زیمر است 57-38-1 به عنوان یک سر مربی تیم مینه سوتا با رتبه هفتم برنده در میان تیم NFL پس از 2014. او به رهبری وایکینگ ها به NFC شمالی عناوین 2015 و 2017 و رسیده NFC قهرمانی بازی.

“مربی زیمر به ارمغان می آورد شدت و قوام به این زمینه است که ما بازیکنان و طرفداران به طور یکسان درک” Vikings مالک/رئیس Zygi Wilf گفت. “او دارای بازیکنان و کارکنان به یک استاندارد بالا ادامه خواهد داد و به راهنمای وایکینگ ها به موفقیت طولانی مدت است.”

مایک زیمر است گسترش از طریق 2023 نهایی در ابتدا در ظاهر طرفدار فوتبال صحبت

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>