جانسون شکست مفتضحانه یادآور NFL تنوع موضوع

مگه پسر است یک هفته به نیویورک جتز و تیم صاحب رابرت وود “وودی” جانسون.

در روز سه شنبه نیویورک تایمز داستان گفت: رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خواسته Johnson, خود را سفیر بریتانیا پس از سال 2017, برای کمک به هدایت انگلیسی ها به تهمت متوسل می شوند. همانطور که اگر بود که کافی نیست, یک روز بعد سی ان ان گزارش داد که وزارت امور خارجه بررسی جانسون به اتهام ساخت نژادپرستانه و جنسیتی نظرات به کارکنان.

جانسون را تکذیب کرد گزارش از حساب توییتر خود را.

“من باید به دنبال قوانین اخلاقی و الزامات دفتر من در همه زمان ها,” او گفت:. “این ادعا نادرست از حساس اظهارات در مورد نژاد و جنسيت کاملا متناقض با سابقه دیرینه و با ارزش است.”

سی ان ان گزارش ذکر منابع که ادعا جانسون نظرات در مورد زنان به نظر می رسد شدند “cringeworthy” که او نژادپرست کلی در مورد مردان سیاه و سوال که چرا سیاه, جامعه, جشن ماه تاریخ سیاه.

کلیت این گزارش که در آن جانسون به نظر می رسد برای نشان دادن عدم همدلی برای رفع مشکلات اقلیت ها در این کشور خیلی نگران کننده است که فریتز Pollard داد, یک سازمان است که مبارزه برای افزایش اقليت ها در NFL احساس مجبور به انتشار بیانیه ای در روز شنبه. رئیس گروه هری کارسون و اجرایی راد گور گفت:

“فریتز Pollard داد عمیقا مشکل با اتهامات حساس اظهارات در مورد نژاد و جنس ساخته شده توسط New York Jets صاحب وودی جانسون در حالی که خدمت در خارج از کشور به عنوان سفیر ایالات متحده. اتهامات این طبیعت اگر درست در حال آسیب رساندن به بافت اجتماعی کشور ما است و نمی تواند تحمل. در حالی که تنها اتهامات در این مرحله آنها جدی هستند. تماس با ما در NFL به دقت نظارت بر این وضعیت و در صورتی که این اتهامات باید شایستگی به اقدام مناسب و کار نسبت به ریشه کن کردن این احساسات از NFL جامعه است.”

بله. به عنوان پیت کمپبل از “مردان دیوانه” می گویند ممکن است … نه بزرگ باب! به خصوص پس از جانسون عضو NFL مالکیت طیف که به شدت کج, مسن, غنی نر و سفید.

Jets owner Woody Johnson denied making racist or sexist remarks while serving as U.S. Ambassador to the United Kingdom. (Photo by Al Pereira/Getty Images)
جت صاحب وودی جانسون محروم ساخت نژادپرستانه و یا جنسیتی سخنان در حالی که خدمت به عنوان سفیر ایالات متحده در انگلستان است. (عکس توسط Al پریرا/گتی ایماژ)

اخبار ویژه ناامید کننده از جت مالکیت به نظر می رسد به لمس و درک بیشتر از فعالیت از برادران خود را در سراسر لیگ. وقتی NFL تصویب سیاست در تابستان 2018 که موظف بازیکنان ایستادن برای سرود ملی Johnson, برادر کریس که اقدام به عنوان مالک تیم در حالی که چوبی در انجام نقش خود در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت رای دادند برای تغییر با استناد به تعهد “به حمایت از آن از عضویت نظر” اما داوطلب به پرداخت هزینه برای بازیکنان جریمه و گفت: وجود خواهد داشت هیچ تعلیق یا پیامدهای برای زانو. NFL مسدود سیاست هفته بعد.

هنوز آخرین اتهامات تضعیف هر چه نیت جت مالکیت دریافت و پس از آن است. ستاره ایمنی جمال Adams حتی پاره پاره جت مالک در توییتر اشاره کرد که “ما باید حق مردم را در بالا. اشتباه اشتباه است” بعد اضافه کرد “اگر تو فکر نمی کنم این اشتباه است شما بخشی از مشکل و نه راه حل.”

اعطا شده, Adams آشفته است با فقدان جنبش در دراز مدت قرارداد او وعده داده شده بود این offseason. اما نظرات خود را هنوز هم جالب توجه است چرا که در طول یک هفته برای جت مالکیت Adams’ نسخه از برنامه همچنین نشان می دهد عدم یکپارچگی در بالاترین سطوح سازمان. و آینده از یکی از جوانترین کاپیتان تیم در NFL که هیچ اتهام کوچک. آن را بسیار آسان تر برای رهبری از جبهه وقتی کسی دارای اقتدار اخلاقی که باعث می شود مردم به دنبال زیرا آنها با الهام از آنها نمی کند چرا که آنها به سادگی خود و تیم آنها در بازی.

متاسفانه ما شده است خاطر نشان کرد بیش از حد اغلب از اواخر سال است که تیم NFL مالکیت اغلب می یابد خود را در فرماندهی موقعیت برای دومی دلیل و نه سابق با دن اسنایدر را فقدان کامل از رهبری در واشنگتن که یک مثال کامل از این, در علاوه بر این به اواخر تگزاسی صاحب باب McNair فوق العاده توهین آمیز “زندانیان” نظر در سال 2017.

و در هر زمان تنها یکی از این صاحبان تیم گزارش انجام و یا می گویند چیزی توهین آمیز — و یا اجازه می دهد آنها را به اتفاق می افتد در سازمان خود را — بازیکنان هرگز خجالتی در مورد صحبت کردن در مورد آن سرخوردگی خود را مرکب غیر قابل درک واقعیت است که در یک لیگ که 70 درصد سیاه و سفید وجود دارد تنها دو صاحبان رنگ در NFL نه از آنها سیاه و سفید هستند.

این واقعیت شده است وجود دارد هرگز یک تیم NFL مالک نیز میله مانند انگشت شست درد فقط تا آنجا که فقدان چهره های سیاه و سفید در موقعیت های رهبری در سراسر سطوح پایین تر از تمام 32 سازمان.

در پاسخ به این, از, بازیکنان, دستیار مربیان و پیشاهنگی به مدت طولانی ترغیب نیاز برای صاحبان تیم به تغییر قلب خود را اگر آنها می خواهند برای رفع این لیگ تنوع مشکل است.

اتهامات علیه جانسون بدون در نظر گرفتن نتایج حاصل از وزارت امور خارجه بررسی و ارائه مدرک به همین دلیل است.

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>