جیسون کید در حال حاضر یک حزب سوسیالیست برای نیکس به عنوان مربی جستجو می شود کثیف: منبع

نیویورک نیکز مربیگری جستجو شده کثیف, با جیسون کید در حال ظهور به عنوان یک حزب سوسیالیست پس از مذاکرات قرارداد با Tom Thibodeau متوقف a وصل در NBA منبع گفت: “اخبار روزانه.

کید بلامنازع Hall of Fame, بازیکن, است, بازدید نیکز به عنوان یک مجرا برای جذب نمایندگی رایگان, اما نیز وجود دارد که افراد در سازمان است که در حال شک و تردید خود را مربیگری توانایی های زیر underwhelming نانامی به بازی در نیویورک و میلواکی. به عنوان یک نتیجه, Kidd استخدام می آیند و با اخطار از مقابل دفتر چیدن حداقل برخی از مربیان دستیار.

“این اساسا به صرفه جویی در Kidd از خود” این منبع گفت.

Dom در نظر گرفته شده است انتخاب بالا اما یک منبع گفت: صاحب جیمز دولان کرده تمایلی به موافقت با قرارداد خود را درخواست. آن را هنوز هم ممکن است دو طرف به توافق برسد اما این امر نیاز به یک امتیاز. با توجه به رزرو در مورد Kidd — که دارای یک تاریخچه کوتاه باقی می ماند و زشت breakups — حفظ مربی موقت مایک میلر است و احتمال دیگر اگر Thibodeau نیست دوباره پدیدار شود.

میلر رفت 17-27 در این فصل پس از مصرف بیش از دیوید Fizdale تحت تاثیر قرار دادن تیم رئیس جمهور لئون رز در طول راه.

به گفته یک منبع بالقوه دستچین دستیار مربیگری نامزدها برای Kidd شامل Kenny پین میله Strickland و مایک Woodson — همه کسانی که روابط نزدیک به نیکز اجرایی ویلیام وسلی.

کید در حال حاضر در اورلاندو حباب به عنوان دستیار با لیکرز. کار خود را ضبط است 183-190 پس از پنج فصل با شبکه و دیگران.

©2020, New York Daily News

بازدید از نیویورک دیلی نیوز در www.nydailynews.com

توزیع شده توسط تریبون content Agency, LLC.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>