غول پارچ ‘نمی تواند در هیئت مدیره’ با BLM

MLB ستاره های ورزشی جهان در پنج شنبه شب به عنوان لیگ شد آخرین فیلم های ورزشی حرفه ای برای گرفتن جریان است.

بازیکنان برای هر دو نیویورک یانکیز و اتباع واشنگتن زانو همراه ناپاک خطوط برگزاری یک روبان سیاه و سفید در یک لحظه سکوت و پس از آن ایستاده بود برای سرود ملی. این یک تظاهرات برای وحدت نژادی که به طور مشابه در بازی دوم شب بین لس آنجلس داجرز و غول سان فرانسیسکو.

تنها بازیکنی که نمی زانو زدن در طول هر کدام از pregame مراسم بود که غول مسکن سام Coonrod.

غول’ Coonrod می گوید او فقط در برابر خدا زانو زده

تیم برگزار می شود یک روبان سیاه و سفید در حالی که به لحاظ اجتماعی از راه دور و پخش از ناپاک قطب به قطب ناپاک. بعد از یک لحظه سکوت در حالی که آنها به زانو در یک ویدئو شامل روایت مورگان فریمن بازی. این تظاهرات بنا به گزارش ها در هر روز افتتاحیه بازی این هفته هر جیمز واگنر از نیویورک تایمز.

Coonrod دوم-سال مسکن را در این مراسم و به جای آن ایستاده بود پشت پایه اول در لبه زمین زیر کشت خاک. او گفت: پس از آن بود که او یک مسیحی و “من نمی توانم زانو زدن قبل از هر چیزی به غیر از خدا.”

از طریق الکس Pavlovic برای NBC Sports منطقه خلیج:

“من به معنای هیچ بیمار را توسط آن است. من فکر نمی کنم من بهتر از هر کسی” Coonrod گفت: بعد از بازی. “من یک مسیحی هستم. من فقط معتقدم که من می توانم زانو زدن قبل از هر چیزی به غیر از خدا — عیسی مسیح است.

“من تصمیم به زانو زدن. من احساس می کنم که اگر من زانو زدن من خواهد بود که یک منافق. من نمی خواهم به یک منافق. مثل من گفت: “من معنی نیست که هر بیمار را نسبت به هر کسی.”

Coonrod گفت که او نمی صحبت کردن با هر کسی در مورد تصمیم خود را قبل از بازی به خاطر او تنها در مورد آن آموخته در اواخر روز.

Coonrod صحبت کردن در برابر سیاه زندگی ماده

سام Coonrod نیست شریک شدن در pregame تظاهرات در باز کردن در شب. (کوین هریس/گتی ایماژ)

Coonrod, 27, همچنین گفت که او با قبول نمی کند سیاه و سفید زندگی مهم جنبش است. وی ایمان و “یک زن و شوهر از چیزهایی که من خوانده ام.”

نظرات خود را شبیه به آن است که از آتلانتا رویای مالک بهداشت ، کلی Loeffler نوشت که همان چیزهایی که در نامه ای به WNBA رهبری پرسیدن لیگ به اختصاص آن فصل به علت.

سیاه و سفید زندگی مهم جنبش تاسیس شد و در سال 2013 توسط سه نفر از فعالان جامعه یکی از آنها گفت: در 2015 مصاحبه او و از بنیانگذاران هستند “روت مارکسیستها.” سیاه و سفید زندگی می کند توجه خود جنبش رشد کرده و بزرگتر از هفت سال پیش است و در مورد ایستاده در برابر نژاد پرستی.

Kapler: این یک انتخاب فردی برای ایستادن یا زانو زدن

غول مدیر گیب Kapler گفت: در postgame زوم تماس با خبرنگاران گفت که او با صحبت Coonrod بعد از بازی.

“یکی از چیزهایی که ما گفته است که ما به مردم اجازه بیان خودشان هستند. ما از رفتن به آنها را به انتخاب در مورد اینکه آیا آنها به ایستادن زانو زدن و یا انجام کاری دیگر. این یک تصمیم شخصی برای سام.”

Kapler یکی از چند غول بازیکنان و مربیان به ماندن زانو طول سرود ملی. Mookie بتی تنها Los Angeles Dodgers بازیکن برای پیوستن به آنها را.

غول از دست داده 8-1.

بیشتر از یاهو ورزشی:

  • دکتر Fauci می اندازد تاسف زمین برای اولین بار در MLB بازکن

  • LA بتی می پیوندد SF در نظر گرفتن زانو هنگام سرود

  • دلیل واقعی پشت تایسون به بوکس بازگشت

  • Biles باز می شود تا در مورد قلم اول با نژادپرستی

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>