تاخیر و امید: این فوتبال کالج را طرح

ما در حال ورود به یک چرخه در دو و میدانی از فشار فشار و امید است. برنامه های هستند که با تاخیر درآورده با این امید که COVID-19 همه گیر فروکش خواهد کرد به اندازه کافی اجازه می دهد تا برخی از صورت ظاهر از یک کالج معمولی فوتبال فصل است.

استراتژی فشار فشار و امید برای اولین بار به تصویب رسید توسط Pac-12 و بزرگ ده که وارد کنفرانس-تنها برنامه ریزی موافقت نامه در اوایل این ماه و انتظار می رود خود را برای شروع فصل بعد در ماه سپتامبر.

استراتژی است که انتظار می رود به تصویب رسید در بعضی از فرم توسط SEC ACC و بزرگ 12 در هفته آینده, به عنوان کسانی که لیگ در حال تدوین بهترین راه برای نونهالان.

NCAA حکام کردم به فشار فشار و امید خط conga در بعد از ظهر جمعه tabling تصمیم گیری در به تعویق انداختن سقوط قهرمانی تا جلسه بعدی آن در اوت. 4.

“همه ما عمیقا نگران عفونت روندها که ما می بینیم” NCAA رئیس جمهور علامت Emmert در بیانیه ای گفت. “روشن است که این قالب از ما قهرمانی را مجبور به تغییر اگر آنها انجام می شود و در یک محیط امن و عادلانه شیوه است.”

به عنوان گروه شد جلسه بعد از ظهر روز جمعه, اخبار شکست از ایالت میشیگان که سوراخ امیدواریم بخشی از فشار فشار و امیدوارم که استراتژی.

ایالت میشیگان اعلام کرد که کل آن تیم ملی فوتبال خواهد بود در قرنطینه به مدت 14 روز پس از دو تن از اعضای هیات آزمایش مثبت برای COVID-19.

14 روز قرار داده خواهد شد ایالتی میشیگان در یک نقطه ضعف رقابتی به عنوان آن را از دست ندهید نزدیک به دو هفته از 20 ساعت در هفته تمرین طراحی شده برای به دست آوردن بازیکنان آماده برای اردوگاه در Aug. 7. Michigan State بازیکنان نمی خواهد تا بازگشت Aug. 7 است که می تواند بی درنگ نگرانی در مورد مسائل بهداشتی برای داشتن همان زمان در شکل گرفتن خود را به عنوان کنفرانس همسالان.

The CFP 2020 logo is displayed on the field prior to the College Football Playoff title game between LSU and Clemson. (Photo by Todd Kirkland/Icon Sportswire via Getty Images)
CFP 2020 لوگو نمایش داده می شود در این زمینه قبل از کالج فوتبال حذفی عنوان بازی بین LSU و کلمسون. (عکس توسط تاد کرکلند/آیکون Sportswire از طریق گتی ایماژ)

یکی از بالا رتبه بندی کنفرانس رسمی خلاصه ایالتی میشیگان موضوع این راه در روز جمعه: “مانع به همه این [بازگشت به بازی] این است آنچه اتفاق افتاده در ایالت میشیگان امروز. قرنطینه مسئله است.”

یخ در ایالت میشیگان علائم حداقل یک دوجین برنامه هایی که باید متوقف تمرینات در طول این تابستان که همه قبل از شروع تماس و شیوه های. دو تا از بزرگترین موانع به فوتبال در پاییز – خارج از ویروس خود را – در حال quarantining محدودیت و بازگشت دانشجویان به دانشگاه.

خبر خوب برای FBS فوتبال آینده در جمعه آمد با NCAA punting تصمیم در سقوط ورزش که واقعا به پایان می رسد تا یک پیروزی برای اپتیک برای فوتبال کالج و کمی دیگر. تصمیم برای به تعویق انداختن سقوط قهرمانی نمی خواهد که به طور مستقیم تحت تاثیر big-time فوتبال کالج است. کالج, فوتبال, حذفی است که واقعا فقط یک تلویزیون قرارداد است که در عمل اساسا در خارج از NCAA مالی اجراء.

این تصمیم توسط NCAA حکام بود قابل توجه عمدتا به دلیل آنچه که می توانست اتفاق افتاده است و اگر سقوط قهرمانی شده بود به تعویق افتاد. که سناریو آمده اند در برابر خواسته از قدرت پنج کمیسیون و فوتبال نظارت کمیته مطمئن شوید که NCAA مجددا خود را به خوبی به دست آورده شهرت برای بودن clunky منسوخ شده و ناکارآمد است.

همه هفته در کمیسیون مدیران ورزشی و مربیان بودند فرسایش بیش از احتمال قهرمانی بالقوه بودن به تعویق افتاد توسط حکام گروه که شامل ستاره سابق NBA گرانت هیل سابق جراح عمومی Vivek Murthy و رئیس جمهور Spalding دانشگاه. “شما می دانید که نوار صحنه اتاق در” جنگ ستارگان?’ “شوخی یک قدرت پنج میلادی در روز جمعه. “که یک کمی به آنچه که در اتاق است.”

هیچ کس می خواهم برای دیدن است که مبارزه با نوار. و این سوال که چرا آنها می تواند در تصمیم گیری که اثرات ثانیه است که برای یک روز دیگر. خوشبختانه این اتفاق رخ نداد. پس از یک هفته از گرفتن سیلی اطراف توسط سیاستمداران در واشنگتن دی سی در اوایل این هفته Emmert می توانید یک پیروزی کوچک در نه خشم بسیاری از NCAA قدرتمند ترین مدارس.

به عنوان کالج رهبران فشار رو به جلو در تلاش برای حرکت به بالا و سیم عمل در تلاش برای حفظ میلیاردها در معرض خطر در این فصل بازی های فوتبال در پاییز می شده اند و حتی بیشتر بی دست و پا اگر دانشگاهی بدن حاکم تصمیم گرفت در ژوئیه 24 به گونه مسابقات قهرمانی. (و به احتمال زیاد باید تمام سقوط های ورزشی به تعویق افتاد.) این امر می تواند تعجب آور باشد اگر NCAA نیست در نهایت رسیدن به این تصمیم اما با توجه به قهرمانی چهار ماه دور آن را معقول و منطقی به ضربه مکث برای چند هفته.

با لیگ مانند لیگ آیوی بزرگ شرق و شرق امریکا در حال حاضر اعلام کرد که آنها در حال هل دادن به عقب پاییز فصل NCAA تصمیم احساس می کند مانند یک غیر قابل اجتناب است.

تا آن زمان استراتژی فشار فشار و امیدوارم که همچنان ادامه دارد. بیشتر اخبار فوتبال انتظار می رود که در هفته آینده از SEC و ACC با بزرگ 12 رئیس جمهور به احتمال زیاد انتظار کمی طولانی تر است. آن را سخت به غلو چگونه شدید متفاوت نظرات در مورد بازی در پاییز. بسیاری از باقی می ماند در مورد مرور فصل اما درصد مناسبی از مربیان و مدیران ورزشی و روسای جمهور که به نظر می رسد آماده به حداقل تلاش برای حرکت به جلو تا زمانی که به اندازه کافی بزرگ مسئله مطرح می شود که نیروهای آنها را به متوقف شود.

روز جمعه big-time فوتبال کالج کردم کمی از نوری پوشش برای حمل در امید خود را به بازی. در حالی که همه از دیدن این سناریو در ایالت میشیگان است که می تواند از خط خارج شدن یک فصل اگر آن پدید آمده در ماه اکتبر.

چیزی که ما پیدا کردن در چند هفته آینده – به خصوص با شروع از اردوگاه – خواهد بود که آیا همه فشار منجر به یک مسیر به بازی و یا فقط به عنوان یک راه برای به تاخیر انداختن اجتناب ناپذیر است.

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>