ستاد گارد مردد خارج از فصل NFL برای مبارزه با بیماری همه گیر


پخش برای اولین بار برای عموم انتخاب کردن از 2020 NFL فصل اتفاق می افتد به تنها پزشک در یک NFL فهرست.

ستاد گارد لوران Duvernay-Tardif خواهد نشستن فصل او اعلام کرد جمعه شب در توییتر. بازیکن می تواند انتخاب کردن از این فصل به عنوان بخشی از یک معامله بازیکنان اتحادیه مذاکره و نهایی با لیگ.

“این یکی از سخت ترین تصمیمات من تا به حال در زندگی من, اما من باید به دنبال اعتقادات من و آنچه که من معتقدم حق من شخصا” او نوشت.

Duvernay-Tardif, 29, شده است یک استارت در سمت راست گارد برای سوپر جام قهرمانان گذشته پنج فصل است. او برای اولین بار فعال NFL بازیکن به فارغ التحصیل از دانشکده پزشکی.

پس از او در یک برنامه اقامت با توجه به زمان مورد نیاز برای بازی فوتبال است و او نمی باید یک مجوز برای تمرین در عین حال پس از COVID-19 او کار کرده است به عنوان منظم بیمارستان دستیار مسئول غير مراقبت از بیماران و حفظ نظم و نظافت.

Chiefs guard Laurent Duvernay-Tardif announced on Twitter on Friday night that he plans to sit out the season, as negotiated by the NFLPA and the league. (Photo by Doug Murray/Icon Sportswire via Getty Images)
ستاد گارد لوران Duvernay-Tardif اعلام کرد در توییتر در شب جمعه که او قصد دارد به نشستن در این فصل به عنوان مذاکره توسط NFLPA و لیگ. (عکس توسط داگ موری/آیکون Sportswire از طریق گتی ایماژ)

Duvernay-Tardif نیز خدمت کرده است در NFLPA وظیفه اجرا در همه گیر همراه با کارشناسان که به مطالعه اپیدمیولوژی و بهداشت عمومی.

چنین Duvernay-Tardif گفت: این تصمیم ربطی به پروتکل های لیگ است به محل قرار داده برای محافظت از بازیکنان. او افزود که روسای’ کارکنان پزشکی قرار داده است با هم “قوی برنامه ریزی برای به حداقل رساندن خطرات بهداشتی مرتبط با COVID-19” اگر چه برخی از خطرات باقی می ماند.

“بودن در خط مقدم در طول این offseason به من داده است دیدگاه های مختلف در این بیماری همه گیر و استرس را در افراد و ما سیستم مراقبت های بهداشتی,” او نوشت. “من نمی توانم به خودم اجازه می دهد به طور بالقوه انتقال ویروس در جوامع ما به سادگی به بازی بازی های ورزشی است که من دوست دارم. اگر من به خطر من آن را انجام دهد مراقبت از بیماران است.”

Duvernay-Tardif تشکر روسای خود را برای حمایت و درک.

Duvernay-Tardif renegotiated قرارداد خود را با این offseason و راه اندازی شد به یک حقوق و دستمزد-کلاه شماره 5.5 میلیون دلار. بازیکنان که تعیین شده به عنوان “در معرض خطر” انتخاب ناشران را دریافت خواهد کرد $350,000 دستمزد, در حالی که دیگران که انتخاب کردن را دریافت خواهد کرد $150,000 حقوق و دستمزد پیشرفته.

Duvernay-Tardif تصمیم به معنی حقوق و دستمزد خود را خواهد تلفات تا 2021. بنابراین اشراف به دست آورید کلاه اتاق در این سال, اما آنها اضافه کردن به همان میزان برای سال آینده را کلاه.

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>