تعقیب Koepka اما نه بروکس باعث می شود برش در 3M باز

تنها یک Koepka برادر پیشرفته به آخر هفته در 3 متر باز است.

و آن کسی است که در دفاع از عناوین دو هفته آینده.

نیاز به یک مرغک روی par-5 اتمام سوراخ به ایجاد برش در TPC شهرهای دوقلو بروکس Koepka سوار به خشن و پس از آن می تواند بالا و پایین برای مرغک از 155 متری. او به پایان رسید در 1-تحت 141, یک شات بالاتر از خط برش.

این یکی دیگر ناامید کننده هفته برای جهان شماره 6 که فقط یکی از بالا 10 پایان این سال است و در حال حاضر در معرض خطر جدی از دست رفته FedExCup برگشتی. پیش بینی شده به رها کردن به شماره 156 در جدول رده بندی او تنها دو بیشتر حوادث به کرک بالا 125.

نکات برجسته: Koepka نتواند به سوراخ putts نتواند برش در 3M باز

3M باز: Full-میدان نمرات | پوشش کامل

در میان پنج شروع می شود در یک ردیف Koepka سران در حال حاضر به دفاع از عنوان خود در WGC-فدرال اکسپرس سنت جود دعوتی قبل از رفتن برای سه ذغال سنگ نارس هفته بعد در PGA قهرمانی.

در اوایل این هفته گفت که او دردسر زانوی چپ است و نه بهانه ای برای ضعیف بازی او زده و توپ را به خوبی بیش از دو دور اول در مینه سوتا است. هنگامی که او به پایان رسید او در رتبه 10 در سکته مغزی به دست آورد: شروع به سبز اما تا به حال ضعیف هفته در سبزی. او در زمان 63 putts در طول دو روز اول شد و رتبه 149th از 152 از دست دادن بیش از پنج عکس به این زمینه است.

حداقل یک Koepka خواهد بود چسبیده در اطراف برای نهایی 36 سوراخ.

تعقیب Koepka بروکس’ برادر کوچکتر که دریافت یک حامی معافیت به میدان شات 68 جمعه به نشستن در 4-تحت 138. او در حال حاضر در داخل بالا 35 هشت عکس کردن سرب به عنوان تعطیلات آخر هفته. در شش حرفه ای شروع می شود در تور او یک جفت از بالا-25s.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>